Автор Сообщение
Зодчий
01-08-2024 21:32 GMT+2
Єврокубкові пригоди українських клубів поступово набирають оберти, і цього тижня одразу на наступний день після гри київського «Динамо» в кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА ми перемикали свою увагу на шлях житомирського «Полісся» до групового раунду третього за рангом клубного турніру Старого Світу – Ліги конференцій. Завадити команді Імада Ашура досягти своєї мети взялась словенська «Олімпія» з міста Любляна.
І це в неї дуже добре виходило. У першій грі єврокубковий досвід суперників дався в знаки – вони виграли з рахунком 2:0 на власному полі, тож матч-відповідь на нейтральному стадіоні в польському місті Глівіце видавався для команди Віктора Санчеса значно легшим, аніж це могло б бути за іншого сценарію.
Хоча «вовки» спробували сплутати всі карти, забивши надзвичайно швидкий гол на самому початку протистояння, коли й один повний оберт не встигла зробити секундна стрілка на годиннику арбітра. Назаренко прострілив із лівого флангу під удар Кушніренку, і той у дотик розстріляв ближній кут. Усе! Понеслась! Принаймні тоді нам хотілось у це вірити.
Однак «Полісся» вже за десять хвилин проґавило закидання від Жорже Сілви через правий фланг атаки на хід Флоручу, і той спокійно потім із-під Сарапія вразив ближній кут наших воріт. Знову постало питання дистанції в два голи поміж командами, тож фактично нічого не змінилось від швидкого гола житомирян. Хіба що, вони все ж таки більше повірили у власні сили та створили ще кілька цікавих моментів до перерви, але на гол не претендували.
У другому таймі ж навпаки, біля воріт Кудрика взагалі не було суперників, а натомість «Полісся» побігло рятувати становище. Де в чому незграбно, тут без суперечок, але все одно ця тактика завалити чужий штрафний майданчик подачами з флангів, та ще й на Будківського з часом, виглядала цілком доречно. І таки міг відбутись другий гол, коли навіс від Михайліченка завершився ударом головою від Гуцуляка в лівий каркас воріт.
Знову ж таки, ми кажемо про реалізацію гольових моментів. У житомирян у другому таймі була ще не одна така небезпечна подача, коли, здавалося б, м’ячу було нікуди подітись, окрім як у ворота. Але ні. Команда Ашура більше голів не забивала, ротація відбувалась, час спливав, відчуття близького порятунку так і не з’являлось.
А на додачу ще й Дурдов поміж ніг пробив Кудрику з подачі того самого Жорже Сілви, тож виступи «вовків» у дебютному сезоні єврокубків остаточно завершено.

2- й відбірковий раунд Кубка конференцій. Матч-відповідь.
«Полісся» – «Олімпія» – 1:2. Перший матч – 0:2.

Голи: Кушніренко (1) – Флоруч (11), Дурдов (90+3)
Попередження: Флоруч (62) – Михайліченко (86)

«Полісся»: Кудрик, Михайліченко, Сарапій, Чоботенко, Лукас Тейлор (Смоляков, 56), Крушинський (Пайшао, 56), Кушніренко (Мустафаєв, 90+1), Таллес (Козак, 68 ), Назаренко, Гуцуляк, Бистрич (Будківський, 68 )


«Олімпія»: Відовшек, Суалехе, Мухамедбегович, Ратнік, Жорж Сілва, Агба (Таліссон, 90+4), Доффо, Баултам (Неманья Мотіка, 64), Педро Лукас (Пінту, 64), Флоруч (Брест, 70), Коїч (Дурдов, 64)

Арбітр: Мілош Міланович (Сербія)
Міський стадіон (Глівіце, Польща)

added through (28 Хвилини) :
https://www.youtube.com/watch?v=bku-jJDuGcM

added through (3 Хвилини) :

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (01-08-2024 22:04 GMT+2)
Зодчий
06-08-2024 23:12 GMT+2


added through (5 Хвилини) :
Незважаючи на той прикрий факт, що двох із п’яти українських команд восени в єврокубках ми вже точно не побачимо, наші представники все одно продовжують боротьбу за максимально можливу кількість очок для рейтингу країни. Зокрема, київське «Динамо» робить це на шляху до групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, хоча стартувати мусило з глибокого другого раунду кваліфікації.
Однак дуелі проти сербського «Партизану» команда Олександра Шовковського так і не відчула, тож після легкого подолання попередньої стадії «біло-сині» потрапили на шотландський «Рейнджерс». І це вже мав бути суперник значно серйознішого рівня складності. Хоча б із точки зору історії цього славетного клубу з Британських островів.
Уже з перших хвилин було зрозуміло, що, дійсно, колектив Філіппа Клемана на голову вище за попередніх опонентів, тож киянам буде непросто. Довелось пережити дуже непростий момент на самому початку гри, коли Бущана двічі за один епізод перевірили Дессерс та Лоурес. Але потім «Динамо» ввімкнуло пресинг на чужій половині й виглядало цілком переконливо.
Гра в першому таймі в підсумку розділилась на окремі відтинки, коли обидві команди спочатку намагались грати в футбол без центру поля, а потім тільки в тій зоні й збирались у спробі загальмувати ті оберти, які самі до цього набрали. Навіть у штангу воріт Бущана прилітав м’яч після дальнього удару Маккозленда, тоді як від «біло-синіх» до цього ми побачили гол у виконанні Ваната, але з офсайду під час спроби добивання після дальнього удару Вівчаренка.
Але якщо високий пресинг у виконанні киян працював, то працював стабільно впродовж усього першого тайму. І призвів до гола врешті-решт, коли на 38 хвилині Караваєв забрав м’яч на правому фланзі атаки, швидко відіграв на Ваната до штрафного, а той знайшов вільного Ярмоленка на дальній перед порожніми воротами. Після цього навіть де в чому спокійніше стало спостерігати за цією грою.
Не було сумнівів у тому, що спроба «Рейнджерс» зіграти в цікавий футбол до перерви у другому таймі виродиться до стану банальних подач із флангів, а «Динамо» як намагалось ловити суперників на контратаках, так і намагатиметься робити це надалі. І от рівно до фінального свистка ми за таким футболом і спостерігали.
Сказати, шо в киян були якісь цікаві моменти біля чужих воріт, можна було лише з великими зауваженнями щодо контексту. Досвідчені гравці гостей просідали по швидкості, але було зрозуміло ще до початку матчу, що так воно й має бути. А от те, що команда Шовковського раптово почне систематично програвати другий поверх – то вже занадто.
Бущан крутився, як білка в колесі, у деяких ситуаціях, але якось рятував. Проте на останніх секундах захисники його таки підставили своєю позиційною помилкою й Дессерс із подачі Черни з правого флангу закрутив нечувану інтригу перед матчем-відповіддю вже наступного вівторка в Глазго.

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд. Перший матч.
«Динамо» – «Рейнджерс» – 1:1

Гол: Ярмоленко (38 ) – Дессерс (94)
Попередження: Тавернієр (78 ), Сауттар (84), Дессерс (90)

«Динамо»: Бущан, Вівчаренко, Михавко, Попов, Караваєв, Піхальонок (Буяльський, 69), Бражко, Шапаренко (Лонвейк, 69), Кабаєв (Брагару, 77), Ванат, Ярмоленко (Волошин, 77)

«Рейнджерс»: Батленд, Йилмаз, Балогун, Сауттар, Тавернієр, Райт (Жефте, 46), Дьоманде (Дауелл, 80), Баррон (Д.Стерлінг, 71), Маккозленд (Черни, 60), Лоуренс, Дессерс

Арбітр: Донатас Румшас (Литва)

Стадіон «Люблін» (Люблін, Польща)
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (06-08-2024 23:18 GMT+2)
Зодчий
08-08-2024 23:40 GMT+2
8 серпня о 21:00 пройшов перший матч 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи, в якому грали «Кривбас» Кривий Ріг та чеська команда «Вікторія» Пльзень. Команди зустрічалися на арені у словацькому місті Кошице.
Господарі поля відкрили рахунок на 20-й хвилині матчу. Прінс Аду вивів Кривбас уперед у матчі Ліги Європи проти Вікторії.
Гості забили гол-відповідь на 48-й хвилині. Відзначився 16-річний футболіст гостей Іржі Панош.
Кривбас не реалізував свої гольові моменти та пропустив вдруге. Даніель Вашулін забив переможний гол на 69-й хвилині матчу.
Матч-відповідь між цими командами пройде 15 серпня в Чехії.

Ліга Європи. Кваліфікація Q3. Перший матч. Кошице (Словаччина), 8 серпня
Кривбас (Україна) – Вікторія Пльзень (Чехія) – 1:2

Гол: Прінс Аду, 20 – Панош, 48, Вашулін, 69
Попередження: Аду (17), Дібанго (63), Вакулко (74) – Панош (32), Вашулін (74)

«Кривбас»: Кліщук, Дібанго, Стецьков, Романчук, Понєдєльнік, Бізімана, Микитишин (Соса, 66), Твердохліб (Луньов, 55), Вакулко (Аморосо, 81), Кузик (Драмбаєв, 66), Аду (Кожушко, 81)

«Вікторія Пльзень»: Тврдонь, Ємелка, Гранач, Две, Копіц, Калвах, Черв (Сойка, 95), Гавел (Москера, 91), Панош (Слончик, 64), Шулц (Їрка, 91), Видра (Вашулін, 46)

Арбітр: Себастьян Гісхамер (Австрія)
Стадіон «Kosice Futbalova Arena» (Кошице, Словаччина)

added through (1 мин.) :

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (08-08-2024 23:59 GMT+2)
Зодчий
13-08-2024 23:51 GMT+2


added through (8 Хвилини) :
Погляд мимоволі на календар може неабияк сполохати – як це, уже майже середина серпня? Добігає до свого завершення літній сезон 2024 року, а отже вже незабаром буде остаточно визначено перелік учасників майбутніх єврокубкових змагань у всіх трьох турнірах під егідою УЄФА. Українському вболівальнику, без жодних сумнівів, хотілося б, аби в Лізі чемпіонів нашу країну представляло все ж таки дві команди.
Але це безпосередньо залежало від київського «Динамо», яке прагнуло долучитись до донецького «Шахтаря» в осінній частині змагань, однак для цього столичному колективу ще треба було подолати півтора етапи кваліфікації. Перший матч третього раунду відбору був для команди Олександра Шовковського номінально домашнім, і завершився нічиєю проти шотландського «Рейнджерс» (1:1), який ледь відігрався на останніх секундах.
Після цього команди розійшлись по власних країнах та зіграли по одному матчу внутрішніх чемпіонатів проти «Мотервелла» та «Вересу» відповідно, здобули перемоги з однаковим рахунком 2:1, і почали готуватись до матчу-відповіді. Стадіон «Гемпден Парк» за останні роки став до болі знайомим українським футболістам та вболівальникам, тож про гарячу атмосферу годі було й здогадуватись.
У рідних стінах шотландці, певна річ, пригадали коріння та базові аспекти свого футболу, тож «Динамо» в першому таймі майже всю боротьбу програло. Звідси й виникали ті поодинокі моменти в штрафному Бущана до перерви, хоча сама гра була радше динамічною, аніж зосередженою на гостроті. «Рейнджерс» не міг відпустити нас без нервових ситуацій біля воріт киян, тож під час контратаки за участі Маккозленда довелось понервувати, але Бущан ліквідував загрозу від дальнього удару.
У виконанні українського колективу можемо відзначити лише контратаки та спроби скористатись стандартами, які хоч трохи загострювати ситуацію в чужих володіннях. Але не більше. Усі ті простріли з флангів не завершувались ударами, тож говорити про забиті м’ячі «Динамо» взагалі приводів не було. Утім, не скористались своїми нагодами й шотландці, що не могло не тішити.
Другий тайм розпочався доволі несподівано – італійський арбітр Марко Гуїда на 50 хвилині вирішив, що Жефте не просто сфолив у боротьбі проти Караваєва перед чужим штрафним, а й зробив це на другу жовту, тому бразилець отримав вилучення, а «Динамо» – купу можливостей забрати цю гру під власний контроль.
Але те, як цією перевагою користалась команда Шовковського, то краще й не згадувати. «Рейнджерс» у меншості грав у пресингу значно більш жваво, аніж до того, і точно переважав киян за цим компонентом навіть у таких складних умовах. А те, як горів штрафний майданчик «біло-синіх» посеред тайму, то взагалі краще не згадувати. Лише дивом обійшлось без неприємностей.
Проте в підсумку це вилучення мало дати про себе знати й на 82 хвилині свіжий Піхальонок із правого флангу дальнім ударом поцілив під праву стійку, а вже за мить Волошин, із допомогою Шапаренка, самостійно створив для себе гол на протилежному боці поля. Від такого подвійного удару шотландці вже не оклигали.
У підсумку, київське «Динамо» вибороло путівку до плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА та зіграє проти австрійського «РБ Зальцбург», тоді як шотландський «Рейнджерс» гратиме в Лізі Європи.

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь.

«Рейнджерс» – «Динамо» – 0:2
Голи: Піхальонок (82), Волошин (84)

Попередження: Жефте (31), Дьоманде (45)
Вилучення: Жефте (50, друга жовта картка)

«Рейнджерс»: Батленд, Йилмаз (Девіс, 77), Сауттар, Преппер, Тавернієр, Баррон, Дьоманде (Д.Стерлінг, 68 ), Жефте, Лоуренс (Матондо, 85), Маккозленд (Черни, 46), Дессерс

«Динамо»: Бущан, Дубінчак, Михавко, Попов, Караваєв (Біловар, 90+1), Шапаренко (Лонвейк, 90), Бражко, Буяльський (Піхальонок, 75), Кабаєв (Брагару, 75), Ванат, Ярмоленко (Волошин, 68 )

Арбітр: Марко Гуїда (Італія)
Стадіон «Хемпден Парк» (Глазго, Шотландія)
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (14-08-2024 00:00 GMT+2)
Зодчий
15-08-2024 22:12 GMT+2
Якщо порівнювати з першим матчем, то команди на двох зробили три заміни в стартових складах. В «Кривбаса» Твердохліба, який отримав травму в матчі національної першості, замінив Луньов, а в суперників в основі не вийшов автор першого гола Панош (пам'ятаєте той удар в дев'ятку від шістнадцятирічного футболіста), а також Видру на вістрі атаки замінив Вашулін, який дуже добре тоді вийшов на заміну.
Старт гри показав, що команди не будуть відсиджуватися в захисті. Після кількох невдалих спроб пройти флангами «Кривбас» зробив ставку на закидання на Аду, який досить непогано чіплявся за м'яч. От тільки далі не йшло – ні втекти якісно не виходило, ні віддати пас на партнера.
А перший небезпечний удар створили Микитишин та Романчук – перший подав, другий практично без спротиву пробив поруч з дальньою штангою.
Взагалі, центральний захисник був помітною фігурою в складі криворіжців. Він і в нападі встигав допомагати, і при виконанні безпосередніх обов'язків був помітний, граючи просто і безпомилково. Зокрема, після небезпечної атаки та моменту Шульца і Вашуліна саме Романчук заблокував удар останнього. А хтозна, що було б, оскільки навряд чи Кліщук дістав би цей м'яч.
Кліщук в першому таймі навіть зумів отримати жовту картку. Після одного з численних закидань (а саме таку тактику найчастіше використовувала «Вікторія») той же Вашулін фолив проти воротаря, граючи йому плечем в корпус у воротарському майданчику, внаслідок чого кіпер впав а форвард бив головою по порожніх воротах і якимось дивом не влучив. А картка була дана за обурення Кліщука, причому справедливе.
Одне із закидань на Аду ледь не дало результат. Прийом вийшов ідеальним, проте другим дотиком форвард загнав себе аж до лицьової лінії і для чогось вирішив бити з нульового кута, невдало.
Після невеликого затишшя в останню п'ятихвилинку тайму футболісти «Кривбаса» тричі били здалека. Двічі – в ході однієї атаки, коли Микитишин протягнув, пробив, воротар відбив перед собою і Кузик з лінії штрафного пробив поруч зі штангою І майже відразу Аду прийняв м'яч в центрі, розвернувся, пройшов двох і вирішив бити здалека. Сильний удар полетів по центру воріт, а не в кут, на жаль.
А другий тайм, як і в першій грі, розпочався з пропущеного «Кривбасом» гола. Його зробили Шульц та Вашулін – перший ідеально подав, другий знайшов місце між центрбеками і зблизька розстріляв ворота. І відразу ж в наступній атаці ледь не оформив дубль, проте, вже обігравши Кліщука, влучив з гострого кута в штангу.
І все, українську команду як підмінили. За весь тайм можна згадати один момент з натяжкою, коли Дібанго пробував замкнути навіс, невдало. А так – сіро, безмоментно, безнадійно. Чи то не могли, чи то не вірили, чи і те, і те разом.
Господарі впевнено довели матч до перемоги. Знову українська команда, за винятком «Шахтаря» чи «Динамо», не принесла єврокубкових очок, вже погана традиція виникла.
Тепер наступного тижня чехи гратимуть в плей-оф Ліги Європи, а «Кривбас» пробуватиме щось протиставити іспанському «Бетісу», щоб мати можливість зіграти в груповому етапі Ліги конференцій.

Ліга Європи. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь.
«Вікторія Пльзень» – «Кривбас» – 1:0. Перший матч – 2:1.

Гол: Вашулін (52)
Попередження: Кліщук (15), Стецьков (43), Хомченовський (76), Аду (89)

«Вікторія Пльзень»: Тврдонь, Ємелка, Гранач, Две, Копіц (Каду, 86), Слончик (Ірка, 51), Калвах, Черв, Гавел, Вашулін (Видра, 71), Шулц

«Кривбас»: Кліщук, Дібанго, Стецьков, Романчук, Понєдєльнік (Бандейра, 84), Вакулко, Бізімана (Твердохліб, 61), Микитишин (Хомченовський, 61), Луньов (Кожушко, 84), Кузик (Драмбаєв, 72), Аду

Арбітр: Хорациу Феснік (Румунія)
Стадіон «Дусан Арена» (Пльзень, Чехія)

added through (1 ч. 13 Хвилини) :

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (15-08-2024 23:25 GMT+2)
Зодчий
22-08-2024 00:16 GMT+2
Київське «Динамо» провело перший матч із австрійським «Зальцбургом» у рамках плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів
Кияни активно розпочали зустріч, намагаючись швидко доставляти м'яч до штрафного майданчика суперників. І перший гострий момент біля воріт «Зальцбурга» не забарився. Шапаренко вивів на ударну позицію Ярмоленка, але Андрій почав фінтити та втратив шанс.
Гості відповідали позиційними атаками, але «біло-сині» уважно грали в обороні, не залишаючи вільних зон біля свого штрафного майданчика. Команди намагалися не затримувати м'яч у центрі поля, інтенсивно розвиваючи свої наступальні дії. Активні фланги киян та вертикальні передачі завдавали чимало проблем австрійцям, але по-справжньому гольових моментів біля воріт Бласвіха не було. Неприємним моментом для «Зальцбурга» стала вимушена заміна Терзича, який не зміг продовжити матч через пошкодження.
А в середині першого тайму «бики» провели стрімку атаку, яка завершилася плачевно для киян. Йео в центрі поля на прийомі обіграв Попова і зробив передачу на хід Доржелесу, який точно пробив у кут.
Забитий гол надихнув гостей і вони заграли агресивніше. Особливо довелося похвилюватися після удару під поперечину у виконанні Кьєргора, після якого блискучу реакцію продемонстрував Бущан. У «Динамо» згадаємо удар Караваєва: захисник із гострого кута пробив поряд із ближньою штангою.
Друга половина зустрічі розпочалася з ще одного шокового моменту для динамівців. Караваєв у штрафному майданчику киян збив Йео, і арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. Пенальті холоднокровним ударом реалізував Кьєргор. «Біло-сині» одразу могли відіграти один забитий м'яч, але швидка атака киян завершилася ударом Ярмоленка вище воріт.
Ситуація змушувала киян великими силами йти в атаку, і вони активно шукали шляхи до штрафного майданчика суперників. Це був усвідомлений ризик, адже вільними зонами на половині поля «Динамо» «бики» цілком могли скористатися. І це мало не зробив Глух. Ізраїльтянин бив зблизька, але Бущан врятував київську команду від ще одного пропущеного м'яча.
Час минав, а рахунок, який категорично нас не влаштовував, залишався незмінним. «Бики» сконцентрувалися на утриманні прийнятного результату і не давали простору «біло-синім» на своїй половині поля. Для виправлення ситуації тренерський штаб Шовковського вдався до нестандартного ходу, відправивши на вістря атаки Волошина. Хороший шанс розкрити ворота «Зальцбурга» втратив Брагару, який не зумів замкнути навіс Шапаренка. Дивом м'яч не опинився у сітці після удару Попова: захисник замкнув навіс із кутового та м'яч влучив у штангу.
На жаль, динамівці так і не змогли змінити рахунок, який сильно погіршив шанси «Динамо» на вихід до групового раунду Ліги чемпіонів. У Зальцбурзі команди зіграють 27 серпня.

Ліга чемпіонів. Раунд плей-оф. Перший матч
«Динамо» – «Зальцбург» – 0:2

Голи:Доржелес, 29, К'єргор, 50, пен
Попередження: Шапаренко (в перерві), Дубінчак, 81 – ван дер Бремпт, 78

«Динамо»: Бущан – Караваєв (Тимчик, 71), Попов, Михавко, Дубінчак – Бражко (Михайленко, 64), Шапаренко – Ярмоленко (Волошин, 64), Піхальонок, Кабаєв (Супряга, 88 ) – Ванат (Брагару, 71)

«Зальцбург»: Бласвіх – Дедич, Пентковськи, Беду, Терзич (ван дер Бремпт, 26) – Бідструп, Гурна-Дуат (Дагім, 69), К'єргор (Ратков, 86) – Доржелес (Капальдо, 69), Єо (Лукич, 69), Глух

Арбітр: Сандро Шерер (Швейцарія)
«Арена Люблін» (Люблін, Польща)

added through (34 Хвилини) :
https://www.youtube.com/watch?v=b7iNhilEAS4
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (22-08-2024 00:54 GMT+2)
Зодчий
22-08-2024 23:14 GMT+2
Черговий тиждень єврокубкових кваліфікацій для України напередодні не вдалось відкрити перемогою київському «Динамо», тож доля нашого загального коефіцієнту в рейтингу УЄФА залежала від виступів криворізького «Кривбасу». Однак набагато більш райдужними були б передчуття у вболівальників, якби команда Юрія Вернидуба тиждень тому подолала бар’єр у вигляді чеської «Вікторії» Пльзень у третьому раунді відбору до Ліги Європи.
Бо замість того, аби весь минулий тиждень тримати в думках цілком непогані шанси поборотись проти шотландського «Гартса», «Кривбас» потрапив у справжню халепу у вигляді севільського «Бетіса» – одного з тіньових фаворитів Ліги конференцій, який через сьому сходинку за підсумками минулого сезону Ла Ліги був вимушений стартувати ще в кваліфікації.
Перевага команди Мануеля Пеллегріні взагалі не обговорювалась перед першою грою, тож навіть той факт, що суперники приїхали до Кошице грати далеким від основного складом, до цього на минулих вихідних зігравши внічию проти відомої нам каталонської «Жирони» (1:1), не заважив севільцям мати впевненість у підсумковому результаті. Проблема ще й у тому, що ця вірна в неминучість настання скрутних ситуація мала вплив і на «Кривбас», тож гра в нього, м’яко кажучи, не пішла.
Ще й помилка голкіпера Кліщука сталась на 13 хвилині, коли він перевів дальній постріл від Алтіміри з правого флангу точно на ногу Авілі поблизу, і суперник цим скористався. Це ще ми не говоримо про те, що притомні атаки на чужі ворота номінальні господарі почали проводити лише ближче до перерви, але їх фактично без гольових моментів легко відкинули назад і знову розпочалась та сама іспанська пісня.
Що було головною рисою цієї гри, так це те, що одна з команд чітко розуміла свою шалену перевагу за класом над суперниками, але все одно щось там намагалась вигадати цікаве, щоб потішити той малочисельний сектор фанатів, які подолали чималий шлях. А що пропонував «Кривбас» своїм уболівальникам та взагалі українцям, які дивились на цю гру? Залишимо це питання без відповіді, бо вона й без того є очевидною.
Один дальній удар від Кузика до рук воротаря за другий тайм – це все, на що спромігся криворізький колектив. За великим рахунком, більше казати нічого про гру господарі не потрібно. А «Бетіс» тим часом другим голом закрив не тільки всі питання в цій грі, а й у дуелі загалом, бо з тією легкістю, із якою дали під час контратаки пробити з правого флангу штрафного Родрі, навіть в УПЛ не кожна команда може забивати.
Матч-відповідь відбудеться рівно за тиждень на полі севільського «Бетіса».

Ліга конференцій. Плей-оф кваліфікації. Перший матч.
«Кривбас» – «Бетіс» – 0:2

Гол: Авіла (13), Родрі (62)
Попередження: Аду (43) – Еззальзулі (33)

«Кривбас»: Кліщук, Дібанго, Стецьков (Драмбаєв, 65), Романчук, Бандейра, Бізімана, Вакулко (Кожушко, 78 ), Соса (Пое, 46), Луньов (Микитишин, 46), Кузик, Аду (Твердохліб, 70)

«Бетіс»: Руй Сілва, Перро (Родрігес, 73), Натан, Льоренте, Бельєрін, Альтіміра (В.Карвалью, 87), Кардосо (Марк Рока, 63), Еззальзулі, Фекір (Лосада, 63), Родрі, Авіла (Діао, 63)

Арбітр: Арда Кардешлер (Туреччина)
Стадіон «Кошицька футбольна арена» (Кошице, Словаччина)
Зодчий
23-08-2024 09:39 GMT+2
https://www.youtube.com/watch?v=n5RyNdoek_M

added through (1 мин.) :

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (23-08-2024 09:40 GMT+2)
Зодчий
28-08-2024 00:17 GMT+2
Київське «Динамо» провело матч у відповідь проти «Зальцбурга» в рамках плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. Перша дуель, яка завершилася перемогою австрійців із рахунком 2:0, скажімо відверто, залишала мало шансів динамівцям на прохід до групового раунду головного клубного євротурніру. Але вірити у камбек на полі «биків» хотілося, адже кияни продемонстрували добротну гру у першому матчі.
Великою підмогою для команди Олександра Шовковського могло стати швидке взяття воріт «Зальцбурга». Кияни це чудово розуміли та агресивно розпочали зустріч. Активність флангів гостей доставляла чимало проблем «бикам». Як і високий пресинг «біло-синіх», завдяки якому кияни кілька разів відбирали м'яч у суперників поблизу їхнього штрафного майданчика.
Динамівці постійно нагнітали ситуацію, але ж перша загроза воротам київської команди завершилася для нас плачевно. Дагім із правого флангу змістився в центр і низом точно пробив у ближній кут. Таким чином, швидкий гол у цьому матчі відбувся, але був забитий зовсім не в ті ворота, в які хотілося українським уболівальникам.
Відкривши рахунок, «бики» відчули впевненість і спробували на куражі розвинути успіх. Тепер уже кияни, які перебували в розгубленості, зіткнулися з агресивним пресингом суперників. Поступово кияни знову взяли м'яч під контроль та почали шукати шляхи до штрафного майданчика суперників, але ледве не пропустили ще один гол після контратаки «Зальцбурга». Єо увірвався в лівий кут штрафного майданчика «Динамо» і з його ударом впорався Бущан.
Команди обмінювалися позиційними атаками, а під кінець півгодини гри кияни змогли зрівняти результат. Відмінну передачу на хід від Михавка сповна реалізував Ванат, який точно пробив у дальній кут.
Перший результативний удар у протистоянні із «Зальцбургом» надихнув «біло-синіх», які знову почали активно пресингувати суперників. Знову запрацювали фланги, де швидкісні Тимчик та Кабаєв перегравали своїх візаві. Один із забігів Кабаєва завершився його вриванням до штрафного майданчика господарів, але захисник в останній момент зняв м'яч з ноги футболіста «Динамо». Наприкінці тайму кияни великими силами атакували, але рахунок до перерви не змінився.
Другу половину зустрічі команди розпочали на зустрічних курсах, намагаючись не затримувати м'яч у центрі поля. Хороший шанс відправити м'яч у ворота втратив Ванат, який з вигідної позиції пробив вище за поперечину. Небезпечно контратакував і «Зальцбург»: «бики» розуміли, що ще один гол у ворота «Динамо» практично зніме питання про переможця двоматчевого протистояння.
Час минав, а по-справжньому гольових моментів біля воріт «Зальцбурга» не було. Хоча перспективні підходи до штрафного майданчика господарів поля періодично виникали. «Бики» більше почали грати на утримання рахунку, довго розігруючи м'яч і неспішно організовуючи свої атаки.
Кияни старанно шукали свої шанси у наступальних діях. І якимось дивом не влучив у ворота Шапаренко, який після скидки Ваната бив із центру штрафного майданчика. Наприкінці поєдинку втомлені динамівці так і не змогли завдати проблем обороні суперників.
«Зальцбург» вийшов у груповий раунд Ліги чемпіонів, а кияни продовжать виступи в Лізі Європи.

Ліга чемпіонів. раунд плей-оф. Матч-відповідь (перший матч – 2:0)
«Зальцбург» – «Динамо» – 1:1

Голи: Дагім, 12 – Ванат, 29
Попередження: Діамбу, 70, Гурна-Дуат, 77 – Попов, 31, Михавко, 32, Тимчик, 35, Ванат, 65, Дубінчак, 78, Біловар, 90+2

«Зальцбург»: Бласвіх – ван дер Бремпт (Бланк, 90+3), Пьонтковськи, Байду, Дедич – Бідструп (Гурна-Дуат, 74), Капальдо (Діамбу, 64), Кьєргор (Доржелес, 64) – Дагім (Ратков, 73), Єо, Глух

«Динамо»: Бущан – Тимчик (Супряга, 83), Попов (Біловар, 83), Михавко, Дубінчак – Бражко (Михайленко, 75), Шапаренко – Ярмоленко (Волошин, 67), Піхальонок, Кабаєв (Брагару, 75) – Ванат

Арбітр: Халіл Мелер (Туреччина)

«Ред Булл Арена» (Зальцбург, Австрія)

added through (39 Хвилини) :
https://youtu.be/nQYPxnAmo6c
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (28-08-2024 00:56 GMT+2)
Зодчий
30-08-2024 01:10 GMT+2
Який рецепт успіху може бути для команди, яка програла 0:2 перший з двох матчів раунду плей-оф? Непоганим варіантом був би швидкий гол. Це було потрібно кілька днів тому «Динамо», але не склалося, цього ж потребував і «Кривбас» в дуелі проти «Бетіса».
Склад Юрій Вернидуб вибрав доволі очікуваний, обмежившись необхідними точковими змінами, такими як Драмбаєв на лівому фланзі півзахисту та Кожушко в нападі через відхід з команди Прінса Аду.
До честі криворіжців, вони витримали стартовий натиск «Бетіса» і самі почали активно тиснути на господарів поля забігами та численними навісами з прострілами. І така тактика цілком мала принести плоди. Як Бандейра з метра, розстрілюючи ворота після шикарного навісу Драмбаєва, влучив не в площину, а в штангу, залишилося загадкою. А шкода, швидкий гол міг кардинально змінити ситуацію.
Проте не склалося, а події на полі показали, що зайвим той гол точно не став би. Мова йде про кінець першого тайму, коли «Кривбас» за три хвилини тричі пропустив. Руїбаль, Абде та Родрі чи не самотужки вирішили всі три епізоди, то використовуючи помилки гравців криворіжців, то просто демонструючи свій більший ігровий клас. Шалений відтинок часу закінчився голом Руїбаля та дублем Абде.
Скріншот текстової трансляції:
Яка команда, виграючи за сумою матчів 5:0, грала б серйозно тайм, що залишився? Так і «Бетіс» – сорокап1ятихвилинку, що залишлася, «Бетіс» банально вбив, грамотно граючи на утримання рахунку. Але й на фоні цього чи не єдиний шанс «Кривбаса», удар Микитишина, виглядав абсолютно непереконливо.
А «Бетіс» міг і забити ще, але Кліщук зумів ліквідувати кілька небезпечних ударів. А наприкінці, коли воротар був вже відіграний, не дав відбутисґ черговому взяттю воріт Романчук, голова якого заблокувала постріл Хуанмі по порожніх воротах.
3:0 в цьому матчі, 5:0 за сумою двох – «Бетіс» показав, що різниця між класами двох команд є величезною. Тепер підопічні Мануеля Пеллегріні заслужено гратимуть в основному раунді Ліги конференцій, а «Кривбас», використовуючи застарілий штамп, який так часто любили використовувати наші тренери років десять-п'ятнадцять тому, зосередиться на внутрішніх змаганнях. Щоб знову вийти в єврокубки, звісно...

Ліги конференцій УЄФА. Кваліфікація. Плей-офф. Матч-відповідь.
«Бетіс» – «Кривбас» — 3:0 (перший матч – 2:0)
 Голи: Руїбаль, 40, Абде, 41, 43

«Бетіс»: Сілва – Родрігес, Натан, Льоренте (Перро, 46), Бельєрін – Альтіміра, Кардосо – Абде (Форнальс, 59), Лосада, Родрі (Хуанмі, 68 ) – Руїбаль (Діао, 59).

«Кривбас»: Кліщук – Дібанго, Стецьков, Романчук, Бандейра (Понєдєльнік, 46) – Вакулко (Хомченовський, 71), Бізімана – Драмбаєв, Луньов (Соса, 59), Д. Кузик (По, 46) – Кожушко (Микитишин, 59).

Арбітр: Ігор Паяц (Хорватія).
Стадіон: «Беніто Вільямарін» (Севілья, Іспанія).

Удари (у площину): 18 (7) – 7 (0)
Кутові: 6 – 7
Офсайди: 0 – 2.

added through (2 Хвилини) :

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (30-08-2024 01:12 GMT+2)
Зодчий
18-09-2024 22:49 GMT+2


Донецький «Шахтар» стартував в основному раунді Ліги чемпіонів. Першим суперником, якого підготував «гірникам» календар головного клубного євротурніру, стала «Болонья». «Червоно-сині», що посіли у минулій Серії А п'яте місце, цього сезону перебувають у пошуках своєї гри. Але й команда Марино Пушича поки що далека від своїх оптимальних кондицій, про що свідчать дві поразки у перших турах Української Прем'єр-ліги.
Зустріч розпочалася із шикарного шансу для донецької команди. Егіналду увірвався до штрафного майданчика «Болоньї» і його на газон уклав Пош, після чого арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. Судаков виконав пенальті нехитро, що дозволило зробити сейв Скорупськи.
«Червоно-сині» спробували чинити тиск на штрафний майданчик гостей, але крім кількох перспективних кросів ми від них нічого небезпечного не побачили. «Гірники» хотіли загострювати гру довгими закиданнями у напрямі Егіналду, і ця тактика також не виправдовувала себе. Неприємним моментом для «Шахтаря» стали вимушені заміни футболістів. Спочатку Сікан, якого на виході ліктем зачепив Скорупськи, не зміг продовжити гру, а потім достроково завершив зустріч Конопля.
Загалом на полі точилася рівна гра, навіть обережна. При цьому було багато єдиноборств, а гостроти біля воріт – мінімум. Але не можна сказати, що вболівальникам було нудно спостерігати за подіями, які відбувалися. Команди діяли інтенсивно, намагаючись не затримувати м'яч у центрі поля. А перед перервою «Болонья» створила свій найкращий момент у першому таймі, але Різник впорався з ударом Кастро.
Господарі поля активно розпочали другу половину зустрічі. І Різник здійснив приголомшливий сейв, відбивши сильний удар Фабіана, який розстрілював ворота «Шахтаря». Був близький до успіху Пош, який з кута штрафного пробив набагато вище воріт. У «гірників» із конструктивною грою виникали проблеми, і до штрафного майданчика суперників вони практично не наближалися.
«Червоно-сині» грали першим номером, гості оборонялися та розраховували на швидкі контратаки. Але все це відбувалося знову без особливої гостроти. Останні хвилини зустрічі пройшли під акомпанемент повільних атак «Болоньї», але нічийний результат не змінився. «Шахтар» набрав одне очко у стартовій грі основного раунду Ліги чемпіонів і у другому турі проведе домашній матч з «Аталантою».

Ліга чемпіонів. Основний раунд. 1 тур
«Болонья» – «Шахтар» – 0:0
Попередження: Пош, 2, Кастро, 58 – Бондар, 12, Степаненко, 84, Марлон, 88
На 4 хвилині Судаков (Шахтар) не забив пенальті (воротар)

«Болонья»: Скорупськи – Пош, Беукема, Лукумі, Лікоянніс (Міранда, 78 )– Фаббіан (Урбанськи, 78 ), Фройлер, Моро (Побега, 65) – Орсоліні (Айлінг Джуніор, 65), Кастро (Даллінга, 65), Ндой

«Шахтар»: Різник – Конопля (Тобіас, 40), Бондар, Матвієнко, Педро Енріке – Криськів, Судаков (Марлон, 79) – Зубков (Траоре, 79), Бондаренко (Степаненко, 79), Егіналду – Сікан (Невертон, 35)

Арбітр: Рохіт Саггі (Норвегія)
Стадіон: «Ренато даль Ара» (Болонья, Італія)

https://www.youtube.com/watch?v=V3ppJW8GGnk
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (19-09-2024 19:52 GMT+2)
Зодчий
19-09-2024 19:36 GMT+2
19 вересня о 17:00 відбулося догравання матчу 1-го туру Юнацької ліги УЄФА між командами «Болонья» U-19 та «Шахтар» U-19.
Команди зустрічалися на стадіоні Crespellano Training Center у італійському місті Вальзамоджа.

Днем раніше поєдинок був припинений на 8-й хвилині при рахунку 0:0 через сильний дощ.
Глядачі побачили феєрверк голів. Матч закінчився перемогою гірників із рахунком 4:3.
Дубль оформив Віктор Цуканов, також відзначився Олександр Ломага, а переможний гол забив на 90-й хвилині Богдан Трифаненко, який вийшов на заміну наприкінці гри.
Шахтар у загальній таблиці Ліги чемпіонів набрав 3 очки та входить до топ-10 серед 36 команд.

Юнацька ліга УЄФА. 1-й тур, 19 вересня

Болонья U-19 (Італія) – Шахтар U-19 (Україна) – 3:4
Голи: Ебоне, 27 (пен), Де Лука, 50, Менегаццо, 67 – Цуканов, 9, 72, Ломага, 37, Тріфаненко, 90

Шахтар U-19: Баглай, Дрозд (Шелекета, 85), Башмарін, Костюк, Огарков (к), Бундаш (Давиденко, 68 ), Тютюнов (Сметана, 68 ), Цуканов, Стрільчук (Трифаненко, 85), Галонський (Петрук, 55), Ломага

додано (1 ч. 36 Хвилини) :

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (19-09-2024 21:58 GMT+2)