Автор Сообщение
05-07-2024 16:22 GMT+2
У китайському місті Ліньї сьогодні відбувся матч 1/4 фіналу Кубка претендентів Міжнародної федерації волейболу (ФІВБ). Збірна України зустрічалася із командою Чилі.
Гра пройшла за переваги українців й завершилася їхньою перемогою з рахунком 3:1.
Наша команда програла перший сет, а у другому постійно наздоганяла суперників. У кінцівці другої партії українці зуміли вирвати перемогу, а у третьому та четвертому сетах гра йшла з перевагою збірної України.

Збірна України провела матч у такому складі:
Дрозд, Шаповал, Євстратов, Долгополов, Наложний, Кісілюк, Челеняк, Коваль, Лубан, Куц

Кубок претендентів ФІВБ. Чоловіки. Чвертьфінал. 5 липня
Україна – Чилі — 3:1 (20:25, 25:23, 25:19, 25:19)

Тепер у півфіналі збірна України 6 липня зустрінеться із командою Бельгії.

added through (7 Хвилини) :
Збірна України обіграла Чилі та вийшла до півфіналу Кубка претендентів
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (05-07-2024 16:29 GMT+2)
06-07-2024 17:55 GMT+2
Сьогодні у китайському місті Ліньї пройшли два півфінальні матчі чоловічого Кубку претендентів Міжнародної федерації волейболу (ФІВБ). Збірна України грала із командою Бельгії.
Порівняно з чвертьфінальним поєдинком, у якому українці обіграли Чилі 3:1, головний тренер нашої збірної Рауль Лосано провів у стартовому складі кілька замін. І це спрацювало. У першому сеті українські волейболісти майже одразу вийшли вперед 4:3, потім зробили непоганий заділ у три-п'ять очок (9:6, 12:7, 19:16, 22:18 ) і втримали цю перевагу до кінця 25:21.
Друга партія вже проходила з перемінним успіхом – то одна команда вела у рахунку, то інша. Так тривало до рахунку 15:15, після чого українці здобули п'ять очок поспіль 20:15 і це зумовило остаточний підсумок – 25:20.
На жаль, але третій сет у нашої збірної не вийшов. Все вирішилося в середині партії, коли бельгійці з рахунку 10:11 різко пішли вперед 11:19. Не допомогли й заміни, які зробив Рауль Лосано. Сет був програний 15:25.
Рівна гра суперників була у четвертому сеті. І все ж наприкінці збірна Бельгії виглядала трохи краще – 21:25.
Тож доля матчу вирішувалася на тай-брейку. До рахунку 4:4 суперники йшли врівень, а потім Бельгія пішла на зміну сторін лідером 5:8. Наздогнати суперників уже не вдалося – 11.15.
Наша команда провела матч у такому складі: Олександр Наложний (набрав 5 очок), Віктор Шаповал (9), Максим Дрозд (16), Євген Кисилюк (17), Олександр Коваль (8 ), Сергій Євстратов (0), Ярослав Пампушко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Данило Уривкін (4), Дмитро Долгополов (0), Микита Лубан (3)
В іншому півфіналі збірна Китаю перемогла Єгипет із рахунком 3:0.

Кубок претендентів ФІВБ. Чоловіки. Ліньї (Китай). Півфінал. 6 липня
Україна – Бельгія — 2:3 (25:21, 25:20, 15:25, 21:25, 11:15)
Китай – Єгипет — 3:0 (25:15, 27:25, 25:19)

07-07-2024 12:26 GMT+2
У китайському місті Ліньї завершився матч за третє місце чоловічого Кубку претендентів Міжнародної федерації волейболу (ФІВБ). В ньому грали збірні України та Єгипту, які напередодні зазнали поразок у півфіналах.
Як і у попередньому матчі з Бельгією, наставник українців Рауль Лосано виставив такий самий стартовий склад – Наложний, Шаповал, Дрозд, Кісілюк, Коваль, Євстратов і Пампушко (ліберо). І знову наші волейболісти чудово провели перший сет, вигравши його 25:21.
Однак далі суперник перехопив ініціативу, в другій партії став лідирувати у рахунку, причому з перевагою у кілька очок. Як не намагалися українські гравці скоротити відставання та наздогнати опонентів, цього не вийшло – 20:25.
Третій сет знову краще розпочали чинні чемпіони Африки. Вони повели 1:4, 3:8. Проте українцям невдовзі вдалося налагодити гру у захисті та точніше діяти в атаці. І незабаром рахунок вирівнявся 9:9, після чого наша команда вже пішла вперед 12:9, 19:14, 23:17 і як підсумок 25:20.
На жаль, четверту партію українці програли 17:25 та командам довелося проводити тай-брейк. Тут сет проходив з перемінним успіхом і завершився з рахунком 15:13 на користь Єгипту.

Очки у складі збірної України у цьому поєдинку набирали: Олександр Наложний (19), Віктор Шаповал (15), Євген Кісілюк (15), Олександр Коваль (12), Максим Дрозд (4), Микола Куц (3), Данило Уривкін (1). У грі також брали участь Сергій Євстратов, Дмитро Долгополов, Ярослав Пампушко (ліберо)

Кубок претендентів ФІВБ. Чоловіки. Ліньї (Китай). Матч за 3 місце. 7 липня
Україна – Єгипет — 2:3 (25:21, 20:25, 25:20, 17:25, 13:15)

Трохи згодом відбудеться фінальний матч цього турніру, в якому зіграють збірні Китаю та Бельгії.
29-07-2024 09:44 GMT+2
З 27 липня по 10 серпня 2024 року у Парижі відбуваються матчі олімпійського турніру з волейболу серед чоловіків. В ньому беруть участь 12 команд, які на першому етапі розподілені на 3 групи.

27 липня, субота
Японія — Німеччина — 2:3 (17:25, 25:23, 25:20, 28:30, 12:15)
Італія – Бразилія — 3:1 (25:23, 27:25, 15:25, 25:21)
Польща – Єгипет — 3:0 (25:21, 25:19, 25:13)
США – Аргентина — 3:0 (25:20, 25:19, 25:16)

28 липня, неділя
Франція – Сербія —3:2 (23:25, 25:17, 25:17, 21:25, 15:6)
Словенія – Канада — 3:1 (25:21, 25:20, 20:25, 25:21)

30 липня, вівторок
Італія – Єгипет — 3:0 (25:15, 25:16, 25:20)
США – Німеччина — 3:2 (25:21, 25:17, 17:25, 20:25, 15:11)
Словенія – Сербія — 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)
Франція – Канада —3:0 (25:20, 25:21, 25:17)

31 липня, середа
Польща – Бразилія — 3:2 (22:25, 25:19, 19:25, 25:23, 15:12)
Японія — Аргентина — 3:1 (25:18, 25:22, 18:25, 25:23)

2 серпня, п'ятниця
Аргентина – Німеччина — 0:3 (13:25, 21:25, 21:25)
Бразилія – Єгипет — 3:0 (25:11, 25:13, 25:16)
Франція – Словенія — 2:3 (20:25, 23:25, 27:25, 25:22, 11:15)
Японія – США — 1:3 (16:25, 18:25, 25:18, 19:25)

3 серпня, субота
Польща – Італія — 1:3 (15:25, 18:25, 26:24, 20:25)
Канада – Сербія — 2:3 (25:16, 25:22, 24:26, 19:25, 16:18 )

Таким чином, у чвертьфіналах 5 серпня зіграють:

Словенія – Польща

Італія – Японія

Франція – Німеччина

США – Бразилія

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (04-08-2024 00:56 GMT+2)
29-07-2024 22:14 GMT+2
З 28 липня по 11 серпня 2024 року у Парижі відбудуться матчі олімпійського турніру з волейболу серед жінок. В ньому беруть участь 12 команд, які на першому етапі розподілені на 3 групи.

Група А:
США, Сербія, Китай, Франція

Група В:
Польща, Бразилія, Японія, Кенія

Група С:
Італія, Туреччина, Нідерланди, Домініканська Республіка

Італія – Домініканська Республіка — 3:1 (25:19, 24:26, 25:21, 25:18 )
Польща – Японія — 3:1 (20:25, 25:22, 25:23, 28:26)

29 липня, понеділок
Туреччина – Нідерланди — 3:2 (19:25, 19:25, 25:22, 25:22, 15:13)
Бразилія – Кенія — 3:0 (25:14, 25:13, 25:12)
США – Китай — 2:3 (20:25, 19:25, 25:17, 25:20, 13:15)
Франція – Сербія — 0:3 (17:25, 17:25, 22:25)

США – Сербія — 3:2 (25:17, 25:20, 20:25, 14:25, 17:15)
Польща – Кенія — 3:0 (25:14, 25:17, 25:15)

1 серпня, четвер
Туреччина – Домініканська Республіка — 3:1 (21:25, 25:18, 25:22, 25:15)
Бразилія — Японія — 3:0 (25:20, 25:17, 25:18 )
Італія – Нідерланди — 3:0 (29:27, 25:18, 25:19)
Франція – Китай — 0:3 (18:25, 16:25, 19:25)

Нідерланди – Домініканська Республіка — 1:3 (25:22, 21:25, 17:25, 26:28 )
Японія — Кенія — 3:0 (25:17, 25:22, 25:12)

4 серпня, неділя
Італія – Туреччина — 3:0 (25:14, 25:16, 25:21)
Франція – США — 0:3 (27:29, 27:29, 20:25)
Китай – Сербія — 3:1 (20:25, 25:20, 25:22, 29:27)
Бразилія – Польща — 3:0 (25:21, 38:36, 25:14)

Італія – Сербія
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (05-08-2024 00:45 GMT+2)
05-08-2024 18:24 GMT+2
Сьогодні на Олімпійських іграх у Парижі відбуваються чвертьфінальні матчі волейбольного турніру у чоловіків. Вже пройшли два поєдинки, у яких грали кілька головних претендентів на медалі.
Відкривали серію плей-оф збірні Словенії та Польщі. Словенці чудово провели груповий етап, зумівши випередити у групі А олімпійських чемпіонів французів. Чемпіони Європи поляки дві зустрічі у групі В виграли, але програли чинним чемпіонам світу італійцям. Тому цей чвертьфінал очікувався з величезним інтересом.
Після двох партій рахунок був нічийним 1:1, проте далі Польща виглядала переконливішою за суперників і взяла два наступні сети 25:19 і 25:20. У переможців слід відзначити ветерана команди догравальника з кубинським корінням Вільфреда Леона, який набрав 20 очок, а також Бартоша Курека, що діяв на позиції діагонального (19 очок). У словенців 16 очок було в активі Клемена Чебуля.
А у другому чвертьфіналі ледь не відбулася сенсація. Один із головних фаворитів олімпійського турніру Італія зустрічалася з Японією. І хоча азіатська команда цього року грає чудово і навіть була представлена у фіналі Лізі націй, все ж таки фахівці віддавали перевагу італійцям, тим більше, що груповий етап вони пройшли без поразок.
Проте після двох партій попереду була збірна Японії 2:0. Більше того, за рахунку 24:21 на свою користь японці мали три (!) матчболи, але не змогли їх реалізувати. Італійцям насилу вдалося вибратися з такої ситуації і виграти партію 27:25. Четвертий сет Італія взяла 26:24, а на тай-брейку японці знову були за крок від загальної перемоги, лідируючи 15:14. Але знову Італія і тут не дала себе обіграти та завершила п'ятий сет 17:15.
У італійців 24 очки набрав догравальник Алессандро Мікьєлето і по 19 очок – ще один догравальник Даніеле Лавія та діагональний Юрі Романо. У складі японської збірної найкращими стали догравальник Юкі Ісікава (32 очки), діагональний Юдзі Нісіда (22 очки) та ще один догравальник Ран Такахасі (16 очок).

Сьогодні ж трохи пізніше відбудуться ще два чвертьфінальні матчі:

Півфінали чоловічого турніру заплановано на 7 серпня.

added through (2 Годинник 42 Хвилини) :
На чоловічому волейбольному турнірі вдруге поспіль відбувається камбек у чвертьфінальному поєдинку. Трохи раніше збірна Італії уникла поразки, поступаючись Японії після двох партій. І тепер таким самим шляхом пройшли до півфіналу господарі Олімпіади французи.
Матч із командою Німеччини розпочався невдало для переможців Ігор у Токіо. Збірна Франції програла два сета поспіль 18:25 та 26:28. Але потім французькі волейболісти, які гаряче підтримувалися своїми вболівальниками, зуміли розгорнути ситуацію у свій бік. Вони виграли дві наступні партії 25:20 та 25:21, а потім зломили опір німецької команди на тай-брейку 15:13.
У складі переможців 21 очко набрав Ервін Нгапет та 20 очок приніс своїй команді Тревор Клевено. У збірній Німеччини слід зазначити Георга Гроцера (22 очки).

Чвертьфінал
Франція –
Німеччина —
3:2 (18:25, 26:28, 25:20, 25:21, 15:13)

added through (3 Годинник 56 Хвилини) :
У Парижі в понеділок завершилися чвертьфінальні матчі чоловічого волейбольного турніру Олімпіади 2024. Нагадаємо, що раніше до півфіналу пробилися збірні Італії та Польщі, а також господарі майданчика й переможці Ігор у Токіо французи. Четвертий учасник 1/2 фіналу мав визначитися у зустрічі команд США та Бразилії.
Перші два сета вийшли дуже завзятими і завершилися з мінімальною перевагою суперників. Спершу збірна США виграла 26:24, а потім Бразилія взяла гору 30:28.
У складі збірної США виділявся нев'янучий 37-річний діагональний Метью Андерсон, який набрав 20 очок. Догравальник Торі Дефалько приніс своїй команді 16 очок, а центральний блокуючий Максвел Холт – 13. У бразильців 16 очок було в активі Алана і 15 набрав Рікардо Лукареллі.

Чвертьфінал
США –
Бразилія
3:1 (26:24, 28:30, 25:19, 25:19)

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (06-08-2024 01:03 GMT+2)
06-08-2024 15:46 GMT+2
Слідом за чоловіками, які грали напередодні, на Олімпійських іграх у Парижі сьогодні відбуваються чвертьфінальні матчі жіночого волейбольного турніру. У першому з них зустрічалися команди Туреччини та Китаю.
Поєдинок розтягнувся на п'ять партій. Стартовий сет взяли китаянки 25:23. Потім турецька збірна не лише відігралася, а й вийшла вперед, перемігши 25:21 та 26:24. Але у четвертій партії знову сильнішими були китайські волейболістки 25:21.
Таким чином, долю матчу та путівки до півфіналу вирішував тай-брейк. Його виграли туркені 15:12 і стали першими півфіналістками жіночого олімпійського турніру.

Олімпійський турнір з волейболу. Жінки
Париж (Франція). 6 серпня
Чвертьфінал

Китай – Туреччина —
2:3 (25:23, 21:25, 24:26, 25:21, 12:15)

added through (2 Годинник 11 Хвилини) :
Відбувся другий чвертьфінальний матч жіночого волейбольного олімпійського турніру. У першому раніше збірна Туреччини з рахунком 3:2 перемогла Китай.
У цьому матчі зустрічалися волейболістки Бразилії та Домініканської Республіки. Справжньої боротьби не вийшло. Дворазові олімпійські чемпіонки відносно легко виграли всі три партії й вийшли до півфіналу.

Париж, Франція). 6 серпня
Чвертьфінал
Бразилія –
Домініканська Республіка -
3:0 (25:22, 25:13, 25:17)

added through (5 Годинник 42 Хвилини) :
У Парижі на жіночому волейбольному олімпійському турнірі сьогодні відбувся третій матч 1/4 фіналу. Нагадаємо, що раніше до півфіналу вже вийшли команда Туреччини, яка обіграла Китай з рахунком 3:2, та збірна Бразилії, що завдала поразки волейболісткам Домініканської Республіки 3:0.
І у третьому чвертьфіналі було зіграно три партії. Збірна США впевнено переграла Польщу – 25:22, 25:14 та 25:20.

Чвертьфінал
США –
Польща
3:0 (25:22, 25:14, 25:20)

added through (1 ч. 12 Хвилини) :
На жіночому волейбольному олімпійському турнірі завершились усі чвертьфінали. Останній з них сміливо міг претендувати на фінал Олімпіади, оскільки в ньому зустрічалися діючі чемпіонки світу волейболістки Сербії та Італія, яка на даний момент посідає перше місце у світовому рейтингу, а нещодавно італійки виграли Лігу націй.
У першій партії більшу частину часу в рахунку лідирувала Сербія, але наприкінці Італія вийшла вперед і довела партію до позитивного для себе результату 26:24. Два наступні сети італійки виграли з однаковим рахунком 25:20.
Тож, чинні чемпіонки світу в призерах Олімпіади вже не будуть. І, відверто кажучи, сербська збірна цей турнір просто провалила. У чотирьох матчах з урахуванням групового етапу Сербія програла тричі, а її лідер Тіана Бошкович, хоча і набирала багато очок, грала не дуже впевнено й досить часто помилялася.

Чвертьфінал
Італія –
Сербія
3:0 (26:24, 25:20, 25:20)

Отже, у півфіналах 8 серпня у жіночому волейбольному турнірі Олімпіади зіграють:

Бразилія – США
Туреччина – Італія

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (07-08-2024 00:52 GMT+2)
07-08-2024 21:19 GMT+2
Сьогодні на Олімпійських іграх у Парижі відбуваються півфінальні матчі чоловічого волейбольного турніру. В першому з них зустрічалися збірні Польщі та США. Незважаючи на те, що поляки є дворазовими чемпіонами світу та діючими чемпіонами Європи, Олімпіаду вони вигравали вже у далекому 1976 році. А за чотири роки програли в поєдинку за третє місце Румунії. Щодо американців, то вони тричі піднімалися на верхній щабель олімпійського п'єдесталу пошани (останнього разу у 2008 році), а у 2016 році здобули бронзові нагороди.
Цю зустріч краще розпочала європейська команда, яка виграла стартовий сет 25:23. Друга партія також завершилася з мінімальною перевагою, але на користь збірної США 27:25. Третій сет поляки просто провалили, поступившись суперникам 14:25, натомість у четвертій партії знову виявилися сильнішими, вигравши у запеклій боротьбі 25:23.
Отже, все вирішувалося на тай-брейку. Його найкраще провели волейболісти Польщі, які першими прийшли до матчболу 14:10. Втім, американці ще зберігали інтригу, взявши три очки поспіль – 14:13. І все ж таки останнє слово в цьому поєдинку було за поляками 15:13.
У складі переможців 26 очок набрав відомий у світовому волейболі догравальник Вільфредо Леон, а у збірній США 24 очки приніс своїй команді не менш відомий діагональний Метью Андерсон.

Олімпійський турнір з волейболу. Чоловіки Париж (Франція). 7 серпня.Півфінал
Польща –
США — 3:2 (25:23, 25:27, 14:25, 25:23, 15:13)

added through (2 Годинник 7 Хвилини) :
Завершився другий півфінальний матч чоловічого волейбольного олімпійського турніру. Трохи раніше першим фіналістом стала збірна Польщі, яка перемогла волейболістів США з рахунком 3:2. І ось тепер у поєдинку Франції та Італії мав визначитися суперник поляків у вирішальному матчі за золоті медалі.
Обидві команди насилу пробилися до півфіналу, причому і французи, і італійці перемагали у чвертьфіналах своїх суперників, програючи 0:2. Тож тепер вони навряд чи знову хотіли доводити справу до тай-брейку.
Краще це вийшло у господарів Олімпіади. Французи у всіх трьох партіях сильніше проводили кінцівки і перемогли суперників із загальним рахунком 3:0.

Франція – Італія — 3:0 (25:20, 25:21, 25:21)

Отже, у фіналі чоловічого волейбольного турніру 10 серпня зустрінуться збірні Франції, які перемогли на попередній Олімпіаді, та Польщі, які єдиний раз вигравали золото Олімпійських ігор 1976 року.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (07-08-2024 23:28 GMT+2)
08-08-2024 20:27 GMT+2
Слідом за чоловіками-волейболістами, які напередодні визначили фіналістів, сьогодні теж мають зробити жінки. І вже відбувся перший півфінал. В ньому зустрічалися збірні США та Бразилії. До речі, саме ці команди грали у фіналі попередньої Олімпіади у Токіо, і тоді перемогли американські волейболістки 3:0.
Сьогодні глядачі побачили все, що очікували від цього поєдинку. Яскраву та красиву гру з обох боків, справжню боротьбу в п'яти партіях, і інтригу, яка тримала вболівальників у напрузі до останнього розіграшу.
Американська збірна виграла перший та третій сет, бразилійки відповіли перемогою у другій і четвертій партіях. І лише на тай-брейку вирішилась доля матчу. Його виграла команда США 15:11.
У складі переможців 26 очок набрала догравальниця Кетрін Пламмер, а у збірній Бразилії найрезультативнішою стала також догравальниця Ана Крістіна, яка має 24 очки.

Олімпійський турнір з волейболу. Жінки. Париж (Франція). 8 серпня. Півфінал
США –
Бразилія — 3:2 (25:23, 18:25, 25:15, 23:25, 15:11)

added through (3 Годинник 22 Хвилини) :
Визначився другий фіналіст олімпійського волейбольного турніру серед жінок. Слідом за збірною США, яка раніше обіграла Бразилію 3:2, у головний матч за золоті медалі пробилася Італія.
Протистояння італійок та туркень очікувалося з великим інтересом, оскільки ці збірні були реальними претендентами на медалі Олімпіади. Саме вони три роки поспіль вигравали волейбольну Лігу націй (Італія у 2022 та 2024 роках, а Туреччина у 2023). Крім того, італійки здобували золоті медалі на чемпіонаті Європи 2021 року, а туркені у 2023. І, нарешті, вже тут на Олімпіаді обидві команди потрапили в одну групу С, де їхня зустріч завершилася перемогою Італії з рахунком 3:0. Можна було припустити, що Туреччина докладе всіх зусиль, щоб взяти реванш. Але цього не сталося.
Знову як і на груповому етапі італійським волейболісткам вистачило трьох партій, щоби довести свою перевагу. Хоча перемога цього разу їм далася не так легко, як п'ять днів тому, якщо порівнювати результати кожного сету.
Знову нестримною у складі збірної Італії була діагональна Паола Егону, яка набрала 24 очки.

Олімпійський турнір з волейболу. Жінки. Париж, Франція. 8 серпня
Півфінал
Італія –
Туреччина - 3:0 (25:22, 25:19, 25:22)

Таким чином, у фіналі жіночого волейбольного турніру у завершальний день Олімпіади 11 серпня зустрінуться збірні США та Італії. А напередодні 10 серпня в матчі за 3 місце зійдуться Бразилія та Туреччина.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (08-08-2024 23:51 GMT+2)
09-08-2024 20:23 GMT+2
Сьогодні у чоловічому волейбольному олімпійському турнірі відбувся поєдинок за бронзові нагороди, в якому зустрічалися невдахи півфіналів команди США та Італії. У разі перемоги італійці могли всьоме в історії Олімпіад виграти медалі для своєї країни у волейбольному турнірі серед чоловіків, а американці – у шостий.
Усі три партії цього поєдинку пройшли у дуже запеклій боротьбі. Достатньо подивитися на рахунок кожної з них, щоб переконатися, що суперники були гідними один одного. Більше пощастило американцям, які були точнішими у кінцівках – 25:23, 30:28 та 26:24.

Олімпійський турнір з волейболу. Чоловіки.Париж (Франція) 8 серпня
Матч за 3 місце
США –
Італія — 3:0 (25:23, 30:28, 26:24)

Таким чином, збірна США здобула бронзові нагороди Олімпіади 2024 і зрівнялася з Італією за кількістю медалей. Але при цьому у американців три золота, а у Італії – жодного.
10-08-2024 09:04 GMT+2
На Олімпійських іграх 2024 в Парижі завершилися змагання у пляжному волейболі серед жінок.
Золоті медалі отримав бразильський дует Ана Патрісія та Дуда Лісбоа. У фіналі бразильські спортсменки обіграв тандем з Канади (2:1).
У матчі за бронзу волейболістки зі Швейцарки здолали пару з Австралії (2:0) та посіли третє місце.
10 серпня відбудуться фінальні матчі у чоловічому турнірі з пляжного волейболу. За золото гратимуть пари зі Швеції та Німеччини, а бронзу розіграють дуети з Катару та Норвегії.

Олімпійські ігри 2024. Париж (Франція), 9 серпня
Пляжний волейбол. Жінки

1. 🥇Ана Патрісія / Дуда Лісбоа (Бразилія)
2. 🥈 Мелісса Уманья-Паредес / Бренді Вілкерсон (Канада)
3. 🥉 Таня Хюберлі / Ніна Бруннер (Швейцарія)

added through (8 Годинник 39 Хвилини) :
Сьогодні відбувся фінальний матч чоловічого волейбольного турніру Олімпіади 2024. У ньому зустрічалися збірні Франції та Польщі. Для французів це був другий фінал поспіль на Олімпійських іграх, а поляки востаннє перемагали у чоловічому волейболі далекого вже 1976 року в Монреалі.
Перша партія пройшла із помітною перевагою господарів майданчика. Після рахунку 6:6 вони пішли вперед і більше не поступалися лідерством, причому все далі віддаляючись від суперників. Підсумковий результат партії 25:19 на користь Франції.
У другому сеті гра вийшла рівною, причому деякий час поляки мали перевагу. Але наприкінці, програючи 18:19, французькі волейболісти видали чудову серію і здобули перемогу 25:20. Тут слід відзначити дії їхнього догравальника Тревора Клевено, який саме в цей момент чудово подавав і завершував атаки своєї команди.
Говорячи про третю партію, треба особливу увагу звернути на останні розіграші. Французи програвали 17:18, після чого зрівняли рахунок. І тут наставник господарів поля випустив на подачу резервного центрального блокуючого Контена Жоффруа. Він і сам безпосередньо виконав три ейси, і команда ще заробила три очки та повела 23:18. А коли рахунок став 24:19, то подумалося, що це вже все. Але після того, як поляки одне очко відіграли, у них на подачу вирушив Вільфредо Леон. Розрив у рахунку став швидко скорочуватись і незабаром став мінімальним 24:23. Однак у черговій подачі Леона м'яч відлетів в аут.

Олімпійський турнір з волейболу. Чоловіки.Париж (Франція) 10 серпня
Фінал
Франція – Польща — 3:0 (25:21, 25:20, 25:23)

Отже, Франція вдруге поспіль стала олімпійським чемпіоном у чоловічому волейболі. Польща виборола срібло і на третьому місці збірна США, яка напередодні перемогла Італію 3:0.

added through (14 Хвилини) :

added through (3 Годинник 35 Хвилини) :
У жіночому волейбольному олімпійському турнірі у суботу було розіграно бронзові медалі. В матчі за третє місце зійшлися збірні Бразилії та Туреччини.
Стартова партія пройшла з перемінним успіхом. Однак після рахунку 20:20 бразилійки виграли п'ять очок, а туркені лише одне – 25:21.
Другий сет знову вийшов дуже завзятим. Якщо команди і відпускали своїх опоненток на 2-3 очки, то зрівнювали рахунок і вже самі виходили вперед. Першими до сетболу дісталася збірна Туреччини 23:24. Але реалізувати його не вдалось. Суперниці спершу вирівняли становище, після чого з другої спроби поставили переможну точку 27:25.
Проте турецька команда зовсім не збиралася поступатися бронзовими медалями без подальшої боротьби. Другу половину третьої партії вона провела настільки сильно, що зуміла наприкінці зробити для себе гарний заділ 20:24. І хоча бразильські волейболістки два м'ячі відіграли, Туреччина довела партію до перемоги 22:25.
У четвертому сеті все вирішилося у його середині, коли Бразилія з рахунку 10:8 пішла вперед на сім очок 17:10. Туркені трохи скоротили відставання 19:15, але фінальний залп бразильської збірної був надто потужним 25:15.

Олімпійський турнір з волейболу. Жінки. Париж (Франція) 10 серпня
Бразилія – Туреччина — 3:1 (25:21, 27:25, 22:25, 25:15)

Таким чином, збірна Бразилії поміняла срібло Токіо на бронзу Парижа. А Туреччина поки що так і залишається без олімпійських медалей.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (10-08-2024 21:33 GMT+2)
11-08-2024 08:01 GMT+2
На Олімпійських іграх 2024 в Парижі завершилися змагання у пляжному волейболі серед чоловіків.
Золоті медалі отримав дует зі Швеції (Давид Аман та Йонатан Хеллвіг), який обіграв тандем із Німеччини (2:0).
У матчі за бронзу волейболісти з Норвегії здолали пару з Катару (2:0) та посіли третє місце.

Олімпійські ігри 2024. Париж (Франція), 10 серпня
Пляжний волейбол. Чоловіки

1. 🥇 Давід Аман / Йонатан Хеллвіг (Швеція)
2. 🥈 Нільс Елерс / Клеменс Віклер (Німеччина)
3. 🥉 Андерс Мол / Крістіан Сьорум (Норвегія)

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (11-08-2024 08:12 GMT+2)
11-08-2024 20:55 GMT+2
Сьогодні у заключний день Олімпійських ігор в Парижі пройшов фінал жіночого волейбольного турніру. У ньому зустрілися збірні США та Італії. Нагадаємо, що американські волейболістки стали переможцями попередніх Ігор у Токіо, а Італія ще жодного разу не була в призерах.
Першу партію краще розпочали волейболістки Італії, які відразу ж пішли у відрив 1:6. Далі італійки збільшили свою перевагу 6:13. І хоча суперницям у середині партії вдалося трохи скоротити відставання 12:16 та 16:19, партію впевнено довела до перемоги збірна Італії 18:25.
У другому сеті деякий час в рахунку лідирували американські волейболістки 3:1, 4:3. Однак потім Італія знову розгорнула гру в потрібне русло і незабаром пішла вперед на кілька очок 9:13, 14:18. Цього разу команді США навіть наблизитись не вдалося 20:25.
Італійки явно не хотіли затягувати фінальний поєдинок та дуже хотіли завершити все у третій партії. Через деякий час після її початку вони були попереду 6:9, 7:12, 10:16. Залишалося лише зробити невеликий крок до загальної перемоги, що італійські гравці впевнено зробили – 17:25.
Додамо, що збірна Італії по праву стала переможцем турніру, вигравши всі шість матчів, і при цьому вони поступилися лише однією партією на старті турніру команді Домініканської Республіки.

Олімпійський турнір з волейболу. Жінки.Париж (Франція) 11 серпня
Фінал

США – Італія — 0:3 (18:25, 20:25, 17:25)
14-09-2024 20:08 GMT+2
Чоловіча збірна України за підсумками жеребкування отримала суперників на чемпіонаті світу 2025 з волейболу.
Синьо-жовта команда потрапила до групи F, де суперниками будуть ІталіяБельгія та Алжир.
Фінальний раунд змагань пройде з 12 до 28 вересня 2025 року на Філіппінах.
На ЧС-2025 візьмуть участь 32 команди, які будуть розділені на 8 груп по 4 збірні. У плей-оф вийдуть по 2 найкращі команди
Чинним чемпіоном світу є збірна Італії, яка у фіналі ЧС-2022 здолала Польщу (3:1). Саме Італія буде одним із суперників України на ЧС-2025.