Форуми 2. Офф-топикФутболМіні-футбол

08-05-2024 15:21 GMT+2 - #190176 Цитировать выделение

Яскравий камбек. Збірна України на ЧЄ із сокка відіграла 3 м'ячі у ЛитвиСуспільне Спорт
8 травня о 13:00 відбувся матч 1-го туру чемпіонату Європи 2024 із socca між збірними України та Литви.
Чемпіонат Європи 2024 року проходить з 8 до 12 травня в Кишиневі, столиці Молдови.
Дебют матчу для збірної України вийшов невдалим. Дмитро Войтенко опинився один перед воротами литовців, але свого шансу забити не використав. Синьо-жовті віддали ініціативу супернику, пропустили два м'ячі та ніяк не могли налагодити гру в атаці. Перший тайм завершився з рахунком 0:2.
У другому таймі литовці довели свою перевагу до 3:0, після чого українці прокинулися. Євген Яблонько відіграв один м'яч. Далі при соккерному буліті від Дмитра Войтенка суперники порушили правила (2:3). Невдовзі Микола Кодацький зрівняв рахунок (3:3).
Наприкінці матчу суперники обмінялися небезпечними атаками, але без забитих голів, і в результаті табло зафіксувало нічию 3:3.
Синьо-жовті під керівництвом Віталія Мельника грають у групі E, де їхніми суперниками також стануть Сербія (8 травня, 21:00), Албанія (9 травня, 18:00), Франція (10 травня, 23:00). З кожної групи у плей-оф проб'ються 3 найкращі команди, причому може вийти і 4-та.
В іншому матчі першого туру Франція та Албанія зіграли внічию (0:0). Аж 4 команди набрали по 1 очку після першого туру.
Загалом у чемпіонаті Європи 2024 з socca виступають 22 команди: 21 європейська + запрошена збірна Омана як організатор чемпіонату світу.

Україна – Литва – 3:3 (0:2)

Голи: Євген Яблонько, 25, Дмитро Войтенко, 30 (буліт), Микола Кодацький, 32 – Рокас Масензовас, 12, Ігнас Растутіс, 14, Альберт Воскунович, 24

added through (9 Годинник 8 Хвилини) :
Увечері 8 травня відбувся матч 2-го туру чемпіонату Європи 2024 із socca між збірними України та Сербії (3:2).
У першому таймі було забито лише один гол – серби провели швидку атаку на 11-й хвилині матчу (1:0).
Після перерви українці відігралися завдяки удару Станіслава Жерікова, а згодом Андрій Назаров вивів синьо-жовтих уперед. Однак серби одразу зуміли зрівняти рахунок (2:2).
На останній хвилині матчу Ігор Тихненко після чудового розіграшу кутового відправив м'яч у ворота суперника (3:2). Після цього у своїй атаці серби мали шанс зрівняти рахунок, але голкіпер Ігор Байдак здійснив подвійний суперсейв!
Табло зафіксувало перемогу України над Сербією – 3:2!
Раніше в першому турі Україна зробила камбек, відігравши три м'ячі у матчі з Литвою (3:3). Франція та Албанія також зіграли внічию (0:0).
Таким чином, збірна України стала лідером групи E (4 очки після 2 матчів).
Чемпіонат Європи 2024 року проходить з 8 до 12 травня в Кишиневі, столиці Молдови. У турнірі грають 22 команди, поділені на 5 груп: 21 європейська + запрошена Омана збірна як організатор чемпіонату світу.
Синьо-жовті під керівництвом Віталія Мельника у групі E далі зіграють проти Албанії (9 травня, 18:00) та Франції (10 травня, 23:00). З кожної групи до плей-офф вийдуть 3 найкращі команди. Також путівка до 1/8 фіналу дістанеться найкращій збірній на 4-му місці з груп із п'ятьма командами (D або E).

Україна – Сербія – 3:2 (0:1)

Голи: Станіслав Жеріков, 28, Андрій Назаров, 31, Ігор Тихненко, 40+1 – Люба Баранін, 11, Ігор Єлич, 33

added through (1 мин.) :
Гол на останній хвилині! Україна вирвала перемогу в Сербії на ЧЄ із socca

Это сообщение было отредактировано Зодчий (09-05-2024 00:31 GMT+2)

09-05-2024 20:56 GMT+2 - #190178 Цитировать выделение

9 травня о 18:00 відбувся матч 3-го туру чемпіонату Європи 2024 із socca між збірними Албанії та України (0:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua
Українська збірна здобула перемогу над Албанією завдяки голу Вадима Бурляя на 32-й хвилині матчу. Синьо-жовта команда забезпечила собі місце у 1/8 фіналу турніру.
Збірна України лідирує у групі, набравши 7 очок після 3 матчів. Литва має 4 бали, Албанія та Франція – по 1 пункту, Сербія поки що йде без набраних балів.
Раніше в першому турі Україна зробила камбек, відігравши три м'ячі у матчі з Литвою (3:3). У другому турі Україна вирвала перемогу в Сербії (3:2), а Литва обіграла Францію (4:1).
Чемпіонат Європи 2024 року проходить з 8 до 12 травня в Кишиневі, столиці Молдови. У турнірі грають 22 команди, поділені на 5 груп: 21 європейська + запрошена збірна Омана як організатор чемпіонату світу.
Синьо-жовті під керівництвом Віталія Мельника у групі E також зіграють проти Франції (10 травня, 23:00). Із кожної групи до плей-оф вийдуть 3 найкращі команди. Також путівка до 1/8 фіналу дістанеться найкращій збірній на 4-му місці з груп із п'ятьма командами (D та E).

3-й тур, 9 травня
Албанія – Україна – 0:1
Гол: Вадим Бурляй, 32

11-05-2024 00:17 GMT+2 - #190180 Цитировать выделение

10 травня о 23:00 відбувся матч 5-го туру чемпіонату Європи 2024 із socca між збірними Франції та України (0:1).
Перемогу українській команді приніс Денис Хруль, який покарав суперників за помилку в захисті за кілька хвилин до кінця гри.
Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі в Telegram Sport.ua
Збірна України виграла групу E, набравши 10 очок з 12. Також із цієї групи в плей-оф вийшли команди Сербії (9) та Литви (7). Додому вирушають команди Франції та Албанії (по 1).
Суперником України в 1/8 фіналу буде команда Німеччини, яка посіла 3-тє місце у групі B.
Нагадаємо, у першому турі Україна зробила камбек, відігравши три м'ячі у матчі з Литвою (3:3). Далі Україна вирвала перемогу в Сербії (3:2)., потім мінімально виграла у Албанії (1:0) і достроково вийшла до 1/8 фіналу.
Чемпіонат Європи 2024 проходить з 8 до 12 травня в Кишиневі, столиці Молдови. У турнірі грають 22 команди, поділені на 5 груп: 21 європейська + запрошена збірна Омана як організатор чемпіонату світу.
Із кожної групи далі вийдуть 3 найкращі команди. Також путівка до 1/8 фіналу дістанеться найкращій збірній на 4-му місці з груп із п'ятьма командами (D та E).

added through (16 Хвилини) :
11 травня о 14:15 у Кишиневі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи 2024 із socca між збірними України та Німеччини (0:1).
Раніше збірна України виграла групу E, набравши 10 очок із 12, а команда Німеччини посіла 3-тє місце у групі B.
Команди грали обережно та уважно діяли у захисті, а м'яч у ворота не йшов, і довгий час голів забито не було.
На останній 40-й хвилині Україна мала супершанс забити гол, але не використала вихід три в одного. А в атаці у відповідь на останніх секундах забили німці. Дальній удар виконав голкіпер суперників, і м'яч дивом, із рикошетами, залетів у ворота (1:0). Перегляд VAR порушень правил не виявив.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-05-2024 15:20 GMT+2)

12-05-2024 17:40 GMT+2 - #190190 Цитировать выделение

12 травня у Кишиневі проходять матчі 1/2 фіналу чемпіонату Європи 2024 із socca.
У 1/2 фіналу зустрінуться: 11:40. Оман – Казахстан, 12:45. Румунія – Хорватія.
Декілька сенсацій піднесла та вийшла до півфіналу збірна Омана, запрошена до чемпіонату Європи як організатор чемпіонату світу.
Раніше 1/8 фіналу Україна програла Німеччині (0:1), яка потім у 1/4 фіналу програла по пенальті чемпіону світу – Казахстану (1:1, пен. 1:2).
Вирішальні матчі відбудуться увечері 12 травня: 18:45 – матч за бронзу, 20:00 – фінал.

1/4 фіналу, 11 травня

19:40. Оман – Болгарія – 3:1
20:45. Казахстан – Німеччина – 1:1 (пен. 2:1)
21:50. Румунія – Італія – 1:1 (пен. 4:3)
22:55. Хорватія – Сербія – 3:2

added through (2 Годинник 27 Хвилини) :
12 травня у Кишиневі відбулися матчі 1/2 фіналу чемпіонату Європи 2024 із socca.
У 1/2 фіналу команда Казахстану, чинний чемпіон світу та Європи, переграла збірну Омана (3:0), яку запросили до чемпіонату Європи як організатора чемпіонату світу 2024.
В іншому півфіналі Хорватія завдала поразки Румунії (4:2) та стала другим фіналістом.
Вирішальні матчі відбудуться увечері 12 травня. О 18:45 у матчі за бронзу зіграють Оман та Румунія, а о 20:00 у фінальному поєдинку зустрінуться Казахстан та Хорватія.
Раніше 1/8 фіналу Україна у статусі віце-чемпіона світу програла Німеччині (0:1) та вибула з турніру.

1/2 фіналу, 12 травня
Оман – Казахстан – 0:3
Румунія – Хорватія – 2:4

added through (3 Хвилини) :
12 травня о 18:45 у Кишиневі відбувся матч за третє місце чемпіонату Європи 2024 із socca між командами Оману та Румунії.
У матчі за бронзу між Оманом та Румунією знадобилася серія соккерних булітів. У футбольній лотереї більше пощастило Румунії (2:2, пен. 3:2).
Румунія стала бронзовим призером ЧЄ-2024 з socca. У 2023 році румуни були володарем срібних нагород ЧЄ.
О 20:00 у фінальному поєдинку зустрінуться Казахстан та Хорватія.
Раніше у 1/2 фіналу команда Казахстану, чинний чемпіон світу та Європи, переграла збірну Омана (3:0), яку запросили до чемпіонату Європи як організатора чемпіонату світу 2024 року. В іншому півфіналі Хорватія завдала поразки Румунії (4:2) і стала другим фіналістом .
На стадії 1/8 фіналу Україна у статусі віце-чемпіона світу програла Німеччині (0:1) та вибула з турніру.

Матч за бронзу, 12 травня

Оман – Румунія – 2:2 (пен. 2:3)

added through (1 ч. 48 Хвилини) :
12 травня о 20:00 у Кишиневі відбувся фінал чемпіонату Європи 2024 із socca між командами Казахстану та Хорватії.
У фінальному поєдинку ЧЄ-2024 збірна Казахстану всуху обіграла команду Хорватії з рахунком 3:0.
Цікаво, що минулого року у фіналі ЧЄ-2023 команда Казахстану здолала збірну Румунію (3:3, пен. 2:1) і тепер успішно захистила трофей.
На цей раз Румунія посіла третє місце, обігравши запрошену збірну Омана в серії булітів (2:2, пен. 3:2)
Раніше в 1/2 фіналу команда Казахстану, чинний чемпіон світу та Європи, переграла збірну Омана (3:0), яку запросили до чемпіонату Європи як організатора чемпіонату світу 2024. В іншому півфіналі Хорватія завдала поразки Румунії (4:2).