хоккей, hockey, сокол киев, сокіл київ, sokol kiev kiew, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей

Хокейні публікаціїНаціональна збірнаТривожний дзвінок під Монбланом

13-02-2007 00:28 На етапі «Єврочеленджу» у Французьких Альпах збірна України зазнала принизливої поразки від італійців Илья

Загальновідомо, що між двома поколіннями українського хокею — тим, що зараз становить кістяк національної збірної, і тим, яке формує різні «молодіжки», — прірва величезної глибини. Якщо дорослі вперто зберігають прописку у вищому дивізіоні, то молоді часто програють навіть у «другій лізі». Відтак песимісти (вони ж — поінформовані реалісти) роблять висновок: коли Шахрайчук, Боброников і Ко відійдуть, а сьогоднішні юнаки стануть основою головної «синьо-жовтої» команди, збірна України опуститься до рівня поляків, угорців та їм подібних. І, схоже, ми вже стали свідками прологу до цього ганебного падіння. На етапі «Єврочеленджу» у Французьких Альпах підопічні Сеуканда примудрилися ледь не програти такій «великій» хокейній державі, як Голландія! Наступного дня українці були начисто розгромлені збірною Італії. І лише в останньому турі, який майже нічого не вирішував, реабілітувалися й обіграли команду господарів.
Україна посіла друге місце в дуже посередній четвірці. Дуже тривожний дзвінок, якщо врахувати, що склад збірної був близьким до бойового. Так, на «Кубок Монблану» не приїхали наші провідні «росіяни» — Шах, Міхнов, Климентьєв, бракувало Литвиненка, Остроушка, Люткевича, Разіна, Завальнюка, Варламова, Семенченка, не кажучи вже про енхаелівців. Але, по-перше, і той склад, який поїхав у Межев, мав би навіть на поганому льоду заввиграшки перемагати команду Нідерландів. А наші спочатку програвали голландцям — 2:0! А по-друге, в нас і на чемпіонатах світу постійно трапляються неявки й відмови провідних виконавців. І команда, яка минулої весни здолала в Ризі на першості світу італійців, складала основу того колективу, котрий у суботу програв тій самій «Скуадрі адзуррі» з рахунком 1:5.
Збірна Італії єдина в цьому «Євровиклику» (крім України) представляла вищий дивізіон. Італійці дуже прагнули реваншуватися за поразку нашим хлопцям на ЧС-2006, і своє завдання виконали. За інформацією «Української хокейної агенції», «синьо-жовті» при цьому знову зарекомендували себе як дуже «брудна» команда, яка поступається у чистій боротьбі, через це невиправдано фолить і погано тримається в чисельній меншості. Чотири перші шайби «макаронники» закинули у ворота Костянтина Симчука, коли наші відбували покарання!
На тісній ковзанці в Аннесі українці не продемонстрували командної гри — поступаючись у рахунку, збилися на банальну штовханину. До того ж не могли реалізувати свою чисельну перевагу, коли її отримували. Добре, що хоч раз пробили Гюнтера Хелла, граючи «5 на 3». А ще раз у другому періоді, за рахунку 1:3, італійська трійка з честю вистояла, граючи проти нашого повного складу 1 хв. 56 сек.
Хоча, як повідомив із «Кубка Монблану» кореспондент каналу «Інтер» Вадим Плачинда, одне виправдання в нашої команди є: після п'ятничного матчу з Нідерландами вона доїхала до свого готелю лише о четвертій годині ранку, а ввечері того ж дня треба було без розкатки виходити на лід проти Італії.
У голландців наша збірна вирвала два очки завдяки Дмитру Цирулю й голкіперу Олександру Федорову. Сашко спочатку сам «привіз» собі третю шайбу, невдало перепинивши пас із-за воріт, а потім стояв, наче стіна, в серії булітів. А Дмитро підтвердив своє реноме вправного виконавця «хокейних пенальті».
В останньому матчі останній рубіж охороняв уже Ігор Карпенко, і пропустив він від французів лише одну шайбу — у самому дебюті гри. Надалі наші нарешті взяли себе в руки й позбавили господарів свободи дій. А в третьому періоді навіть закинули двічі, граючи у меншості (Денис Ісаєнко й Олександр Матерухін). Останній — форвард із могильовського «Хімволокна» — під завісу навіть оформив дубль.
На жаль, забагато навіть пальців однієї руки, щоб порахувати таких хлопців, як Матерухін, котрі можуть гідно замінити нинішніх «синьо-жовтих» ветеранів...

ТАБЛО

«Європейський хокейний виклик». 9-11 лютого.

Франція (Межев, Аннесі)

Франція — Італія — 0:3
Україна — Голландія — 4:3 (по бул.; 0:0, 0:1, 3:2, 1:0)
Шайби: 25:57 Tеуніссен (Віссер, ван Орсхот, більш. +2) — 0:1; 46:44 Смулдерс (Шафсма) — 0:2; 50:35 Сальников (Доніка, Цируль) — 1:2; 52:05 Благий (Матвійчук) — 2:2; 55:59 Бобкін (Матвійчук, Благий, більш.) — 2:3; 56:40 Віссер — 3:3; вирішальний буліт — Цируль; штраф: 18:24.
Франція — Голландія — 5:0
Україна — Італія — 1:5 (0:3, 0:1, 1:1)
Шайби: 10:01 Сканделла (Лутц, більш.) — 0:1; 12:54 Сканделла (Еггер, Чітарроні, більш.) — 0:2; 17:05 Ансольді (Чітарроні, Рігоні, більш. +2) — 0:3; 23:53: Лясковський (Шафаренко, Матерухін, більш. +2) — 1:3; 39:31 Яннон (Страццабоско, Сканделла, більш.) — 1:4; 55:08 Рігоні (Ансольді, Фаджоні) — 1:5; штраф — 28:16.
Голландія — Італія — 4:5
Франція — Україна — 1:4 (1:1, 0:0, 1:4)
Шайби: 04:52 Беш (Тардіф, більш.) — 1:0; 19:40 Цируль (Побєдоносцев, більш.) — 1:1; 54:12 Ісаєнко (Шафаренко, менш.) — 1:2; 56:27 Матерухін, менш. — 1:3; 58:36 Матерухін (Матвійчук) — 1:4; штраф — 32:30.
Підсумкове становище: Італія — 9, Україна — 5, Франція — 3, Голландія — 1.

Данія (Каструп)

Данія — Норвегія — 5:3
Норвегія — Словенія — 3:3
Данія — Словенія — 2:2
Підсумкове становище: Данія — 4, Словенія — 2, Норвегія — 1.

Польща (Торунь)

Угорщина — Хорватія — 2:1
Литва — Польща — 0:3
Угорщина — Литва — 1:2
Польща — Хорватія — 9:2
Хорватія — Литва — 1:4
Польща — Угорщина — 0:4
Підсумкове становище: Польща, Угорщина, Литва — 6, Хорватія — 0.

Євротур. 4-й етап.

Шведські ігри (Стокгольм)

Росія — Фінляндія — 4:3 ОТ
Швеція — Чехія — 6:1
Швеція — Росія — 6:2
Фінляндія — Чехія — 0:5
Росія — Чехія — 3:2 (по бул.)
Швеція — Фінляндія — 1:0
Підсумкове становище у Шведських іграх: Швеція — 9, Росія, Чехія — 4, Фінляндія — 1.
Підсумковий залік Євротуру: Росія — 27, Швеція — 21, Фінляндія — 14, Чехія — 10.

Нестор Дим (Україна Молода, 13.02.2007)

Нестор Дим

Ось що хочу сказати з цього приводу...


Самое интересно, что может стать еще хуже, потому как россияне собираются украинцев и белорусов принудить к смене гражданства, т.е. получить российское и отказаться выступать за свои сборные!Еб! Это подтвердили на кубке Полесья Наумов и главный тренер Салавата Михалев! Мол лучше чехов пригласить, они не слабее! Вот такой подход, одни могут быть легионерами, другие нет! Самое интересное, что действительно большенство игроков пойдет на смену гражданства, деньги то хорошие получают, ну а сборные от всего этого.......!!!
По многолетней практике у нас с составом проясняется все только перед ЧМ.Правда остальные сборные в таком же положении,может просто в меньшей степени.
jane, ну что ты хочешь от журналиста, который не является спортивным? Для общеполитического журналиста совсем неплохо написано. Хотя я согласен, что Семенченко в сборной не место! Да и с остальными перечисленными (Михнов, Разин, Варламов, НХЛ-овцы) неясно, соизволят ли они сыграть за сборную.
А где ты увидела, что он «радіє»?
Не зрозуміло, чому автор так радіє за Семенченка, який на ЧМ 2006 після другої гри зібрав речі та поїхав з чемпу. Такі гравці не потрібні збірній — сьогодні граю, завтра ні.
Маловато информации у корреспондентов
Хотелось бы что у АЮСа получилось как у Блохина — в товарняках просрем, но на ЧМе дойдем до четвертьфинала А так я думаю как было отсутствие командной игры в этих играх, так и будет на ЧМе. А ведь больше всего детей жалко — они на этом учатся
Как по мне — результаты,как результаты.