хоккей, hockey, сокол
киев, сокіл київ, sokol kiev kiew, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment,
украинский хоккей, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей
Українка Валентина Кісіль завоювала бронзову медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що проходить у Софії (Болгарія). 25-річна спортсменка стала володаркою нагороди у ривку з результатом 108 кг, змагаючись у ваговій категорії понад 87 кг.
Українці вибороли бронзову медаль на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука у приміщенні, що проходить у хорватському Вараждіні. Нагороду синьо-жовтим у віковій категорії U21 принесли: Віталій Вдовенко, Даниїл Неделько і Святослав Карпенко. Переможцями стали італійці, а срібними призерами – хорвати.
added through (2 Годинник 11 Хвилини) :
Ще чотири медалі (три золоті та срібну нагороди) здобули українські лучники на чемпіонат Європи у приміщенні, що проходить у хорватському Вараждіні. Золото вибороли: Дар'я Коваль, Ольга Чеботаренко, Дзвенислава Черник (класичний лук, U21 юніорки); Анастасія Павлова, Ірина Третьякова, Соломія Гніп (класичний лук, жінки). Іван Кожокар, Віктор Рубан, Михайло Усач (класичний лук, чоловіки). Срібло: Костянтин Ваксман, Олег Драбик, Іван Романюк (класичний лук, U21 юніорки).
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (23-02-2024 23:15 GMT+2)
Збірна України здобула дві медалі у 4-й день чемпіонату Європи 2024 з кульової стрільби (пневматична зброя, 10 м), що триває в угорському Дьєрі. Обидві нагороди було здобуто у командних змаганнях. На другу сходинку п'єдесталу пошани у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м серед жінок зійшли олімпійська чемпіонка Олена Костевич, а також Юлія Ісаченко та Вілєна Бевз (результат – 1703).
Бронзовими призерами у цій же вправі серед чоловіків стали Віктор Банькін, Павло Коростильов та Олег Омельчук (1732).
Збірна України здобула ще дві медалі у 5-й день чемпіонату Європи 2024 з кульової стрільби (пневматична зброя, 10 м), що триває в угорському Дьєрі. Переможцями ЧЄ-2024 у міксті стали Олена Костевич та Олег Омельчук. Бронзові призери ОІ-2020 завершили кваліфікацію на 2-й позиції, й у золотому фіналі здолали австрійську пару Рихард Цехмайстер та Сільвія Штайнер з рахунком 17:11. Срібло у командному заліку здобули українські чоловіки-гвинтівочники – Сергій Куліш, Святослав Гудзий та Олег Царьков. Синьо-жовта команда поступилися переможцям з Норвегії менш ніж трьома балами.
Сергій Куліш посів 6-те місце в індивідуальних змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки.
У заключний день, 2 березня, команди-тріо в усіх видах пневматичної стрільби змагатимуться за останні нагороди ЧЄ-2024.
Чемпіонат Європи 2024 з кульової стрільби (пневматична зброя, 10 м) фінішував в угорському місті Дьор.
В останній день змагань українці вибороли три медалі у змаганнях серед команд-тріо (по 3 учасники). У чоловіків у пневматичній гвинтівці серед чоловіків командне золото взяли Сергій Куліш, Святослав Гудзій та Олег Царьков. У фіналі вони обіграли збірну Хорватії (17:11).
У жіночих змаганнях у стрільбі з пневматичного пістолета українки Олена Костевич, Юлія Ісаченко та Вілена Бевз у фіналі поступилися команді Угорщини (15:17) та здобули срібло ЧЄ.
Українці Олег Омельчук, Павло Коростильов та Віктор Банькін у змаганнях у стрільбі з пневматичного пістолета теж посіли друге місце, програвши у фіналі команді Туреччини (11:17).
Українська спортсменка Дар'я Білодід здобула золоту медаль у ваговій категорії 57 кг на чемпіонаті Європи з дзюдо, що стартував у Загребі, столиці Хорватії.
23-річна українка послідовно здолала п'ятьох суперниць: у перших раундах – Піхлу Салонен із Фінляндії, Ацелію Топрак з Азербайджану. У чвертьфіналі Білодід перемогла Тімну Нельсон-Леві із Ізраїля, а у півфіналі – Етері Ліперталіані з Грузії.
У фіналі Білодід зустрілася зі словенкою Каєю Кайзер. Цікаво, що у 2023 році у чвертьфіналі Гран-прі Загребу українка зазнала від неї поразки, отримавши третє попередження.
Цього разу для визначення переможця після 4 хвилин основного часу знадобився золотий рахунок. На 3-й хвилині додаткового часу українка перемогла, оскільки Кайзер заробила третє шидо і отримала червону картку.
Для Білодід це четверта медаль на чемпіонатах Європи – у 2017 та 2019 роках вона здобувала золото, а у 2021 році стала срібною призеркою, виступаючи у ваговій категорії до 48 кг.
Український гімнаст Ілля Ковтун завоював два золоті на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики – у вправах на паралельних брусах та у вправі на перекладині.
Ковтун спочатку з найкращим результатом подолав кваліфікацію, а у фіналі взяв золото, випередивши найближчого переслідувача на 0,7 бала. Ілля зумів захистити свій титул на паралельних брусах, який він виборов на минулому чемпіонаті Європи.
У боротьбі за медалі брав участь і українець Назар Чепурний, проте він закінчив змагання на 6-й позиції. Паралельні бруси. Фінал (чоловіки)
1. Ілля Ковтун (Україна) — 15.633 бали
2. Маріос Георгіу (Кіпр) — 14.866
3. Ное Зейферт (Швейцарія) — 14.83
...
6. Назар Чепурний (Україна) — 13.866
У вправі на перекладині Ковтун випередив Роберта Творогала та Маріуса Георгіу. Перекладина. Фінал (чоловіки)
1. Ілля Ковтун (Україна) — 14.600 бали
2. Роберт Творогал (Литва) — 14.566
3. Маріус Георгіу (Кіпр) — 14.366
Чемпіонат Європи 2024 зі спортивної гімнастики проходить в італійському місті Ріміні.
Чоловіча збірна України стала чемпіоном Європи 2024 у командному багатоборстві. За синьо-жовту команду виступали: Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Назар Чепурний, Ігор Радівілов та Радомир Стельмах.
Українці виграли як кваліфікацію, так і фінал. До топ-3 також увійшли збірні Великобританії та Італії. Це друге в історії (після ЧЄ-2020) золото чемпіонатів Європи для збірної України у цьому виді програми.
Загалом на ЧЄ-2024 зі спортивної гімнастики збірна України здобула 5 нагород, три з яких були золотими. Ілля Ковтун став чемпіоном у вправах на паралельних брусах та перекладині. Олег Верняєв узяв срібло в індивідуальному багатоборстві, а Назар Чепурний отримав бронзову нагороду за опорний стрибок.
Чемпіонат Європи 2024 зі спортивної гімнастики
Ріміні (Італія), 28 квітня
Командне багатоборство (чоловіки). Фінал
1. Україна – 255.762
2. Великобританія – 255.429
3. Італія – 252.560
На Олімпійських іграх 2024 у Парижі сьогодні, 29 липня, у фехтуванні пройшли змагання у шаблі у жінок.
У поєдинку за бронзу ОІ-2024 Ольга Харлан зустрілася із Чой Себін із Південної Кореї.
Українка зі старту почала серйозно відставати у рахунку (5:11), а потім їй вдалося чудовою серією скоротити перевагу суперниці та зрівняти рахунок (11:11).
У поєдинку все вирішив останній укол – 15:14 на користь українки!
Ольга Харлан виграла бронзу в шаблі на ОІ-2024!!!
У фінальному матчі змагатимуться дві француженки – Сара Бальцер та Манон Брюне. У господарів ОІ-2024 буде золото та срібло.
На ОІ у Парижі Ольга Харлан спочатку виграла у Сихомі Фукусіми з Японії (15:9), потім перемогла Анну Башту з Азербайджану (15:6), а у чвертьфіналі здобула перемогу над Анною Мартон з Угорщини (15:7).
У півфіналі українка Ольга Харлан програла Саре Бальцер із Франції (7:15), а Манон Брюне із Франції завдала поразки Чой Себін із Південної Кореї (15:12).
Для Харлан це 5-та медаль ОІ-2024. В її активі: командні золото Пекіна-2008 і срібло Ріо-2016, а також три індивідуальні бронзи (2012, 2016, 2024).
Олімпійські ігри 2024 .Париж, Франція). 29 липня
Фехтування. Шабля. Жінки
3 серпня на Олімпійських іграх 2024 в Парижі відбувся командний турнір у фехтуванні – у шаблі серед жінок.
У фіналі збірна України провела поєдинок проти команди Південної Кореї.
Команди йшли врівень весь поєдинок. Харлан вийшла на вирішальну дуель за рахунку 37:40. Ольга зуміла зрівняти рахунок (40:40) та принести перемогу Україні (45:42)!!!
Збірна України здобула в шаблі золото Олімпійських ігор 2024!!!
За збірну України виступали Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька, Юлія Бакастова.
Раніше в 1/4 фіналу українки перемогли Італію (45:37), а у півфіналі взяли гору над Японією (45:32).
Південна Корея виграла у США (45:35) та Франції (45:36). У матчі за бронзу Японія виграла у Франції (45:40).
Раніше в індивідуальних змаганнях лідер збірної Ольга Харлан здобула бронзову медаль ОІ-2024.
Олімпійські ігри 2024. Париж (Франція), 3 серпня
Фехтування. Шабля, команди, жінки
1/2 фіналу
Франція – Південна Корея – 36:45
Україна – Японія – 45:32
Матч за бронзу
Франція – Японія – 40:45
Фінал
Південна Корея – Україна – 42:45
Підсумкове становище
🥇 1. Україна
🥈 2. Південна Корея
🥉 3. Японія
4. Франція
5. США
6. Угорщина
7. Італія
8. Алжир
added through (2 Годинник 1 мин.) :
На Олімпіаді-2024 відбувся фінал зі стрільби з пневматичної гвинтівки з трьох позицій з 50 м. Україну представляв Сергій Куліш.
Український спортсмен у кваліфікації показав третій результат, а у фіналі став другим та завоював срібло! Друга медаль України на Олімпіаді після бронзи Ольги Харлан.
Куліш після першої частини лідирував у загальному протоколі, а потім розпочалася стрільба на вибування, де у кінці залишилися українець та китаєць Лю Юкун, який і став переможцем.
Бронзу завоював представник Індії Свапніл Кусале.
Для Сергія це друге срібло на Олімпіаді. У 2016 році Куліш став другим у стрільбі з гвинтівки з 10 м.
added through (45 Хвилини) :
У Парижі тривають змагання Олімпійських ігор 2024 з легкої атлетики. Визначені переможець та призери у стрибках у висоту серед жінок. Українка Ярослава Магучіх виграла золото, Ірина Геращенко стала бронзовим призером ОІ!
Лише дві спортсменки взяли висоту 1.98 метри: Ярослава Магучіх (Україна) та Нікола Оліслагерс (Австралія).
Боротьба між ними продовжилася на висоті 2.00 метри. Магучіх підкорила її з першої спроби, а Оліслагерс – з третьої. З планкою на висоті 2.02 метри Оліслагерс не впоралася, і Ярослава стала олімпійською чемпіонкою 2024! Магучіх перенесла останню спробу на 2.04 м, але планка не встояла.
Ірина Геращенко (Україна) та Елеанор Паттерсон (Австралія) стали бронзовими призерами з результатом 1.95 м.
Раніше українка Юлія Левченко вибула зі змагань у кваліфікації, не впоравшись зі стартовою висотою (1.83 м).
Місяць тому Магучіх на етапі Діамантової ліги встановила світовий рекорд (2.10 м), побивши найкраще досягнення Стефки Костадінової з Болгарії, яке трималося 37 років.
Олімпійські ігри 2024. Париж (Франція). 4 серпня
Легка атлетика. Стрибки у висоту, жінки. Фінал
1. Ярослава Магучіх (Україна) – 2.00 м
2. Нікола Оліслагерс (Австралія) – 2.00 м 3. Ірина Геращенко (Україна) – 1.95 м
3. Елеанор Паттерсон (Австралія) – 1.95 м
added through (5 Хвилини) :
У Парижі тривають змагання Олімпійських ігор 2024 з легкої атлетики. Визначені переможець та призери у метанні молота серед чоловіків. Українець Михайло Кохан став бронзовим призером Олімпійських ігор 2024!
У найкращій спробі (у другій за ліком) українець метнув молот на 79.39 метри.
Лише двоє спортсменів показали вищі результати. Ітан Кацберг із Канади взяв золото з дуже високим результатом (84.12 м), а срібну медаль завоював Бенце Халас із Угорщини (79.97 м).
За день збірна України з легкої атлетики здобула три медалі ОІ-2024. У секторі для стрибків у висоту українка Ярослава Магучіх виграла золото, а Ірина Геращенко стала бронзовою призеркою ОІ!
Олімпійські ігри 2024. Париж (Франція). 4 серпня
Легка атлетика. Метання молота. Чоловіки. Фінал
1. Ітан Кацберг (Канада) – 84.12 м
2. Бенце Халас (Угорщина) – 79.97 м 3. Михайло Кохан (Україна) – 79.39 м
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (05-08-2024 00:34 GMT+2)
На Олімпійських іграх 2024 в Парижі завершилися змагання у боксі у ваговій категорії до 80 кг. Український боксер Олександр Хижняк став переможцем Олімпіади-2024!!!
Суперником Хижняка у фіналі був Нурбек Оралбай із Казахстану.
Перший раунд Хижняк на записках суддів виграв (3:2), потім програв другу трихвилинку (2:3). Усе вирішив третій раунд!
Українець був активнішим, розбив ніс супернику та заслужено виграв золоту медаль (загальний рахунок – 3:2)!
Раніше в 1/8 фіналу Олександр Хижняк переміг Пилипа Акілова з Угорщини, уродженця України (4:0), а в 1/4 фіналу взяв гору над Вандерлеєм Перейрою з Бразилії (5:0).
Суперником українця у півфіналі був Арлен Лопес із Куби, дворазовий олімпійський чемпіон (2016, 2020). За підсумками трьох раундів судді віддали перемогу українському боксеру роздільним рішенням (3:2). В іншому півфіналі Нурбек Оралбай із Казахстану переміг Крістіана Піналеса з Домініканської Республіки (3:2).
На Олімпіаді-2020 у Токіо Хижняк завоював срібну медаль у ваговій категорії до 75 кг, хоча мав величезні шанси на золото.
Олімпійські ігри 2024. Париж (Франція), 7 серпня.Бокс. Чоловіки до 80 кг. Фінал
Олександр Хижняк (Україна) – Нурбек Оралбай (Казахстан) – 3:2
added through (7 Хвилини) :
added through (32 Хвилини) :
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (08-08-2024 01:37 GMT+2)
8 серпня українець Жан Беленюк виборов бронзову медаль Олімпійських ігор 2024 у Парижі!
У бронзовому фіналі Олімпіади з греко-римської боротьби у категорії до 87 кг Жан здолав Аркадіуша Кулініча з Польщі. Зустріч завершилася перемогою українського спортсмена із рахунком 3:1.
На ОІ у столиці Франції Беленюк у першій сутичці впевнено переміг китайця Цянь Хайтао з рахунком 7:1, а у другій був сильнішим за багаторазового призера чемпіонатів Азії Нурсултана Турсінова з Казахстану – 7:3. У півфіналі Жан поступився Алірезі Мохмадіпіані з Ірану.
Для Жана Беленюка це третя олімпійська медаль у кар'єрі. У Ріо 2016 він завоював срібло, а в Токіо 2020 взяв золото.
Олімпійські ігри 2024. Греко-римська боротьба
Чоловіки. Категорія до 87кг
Жан Беленюк (Україна) – Аркадіуш Кулініч (Польща) – 3:1
added through (1 мин.) :
added through (5 Хвилини) :
8 серпня Парвіз Насібов програв у фіналі за золото Олімпійських ігор 2024 у Парижі з греко-римської боротьби.
У вирішальному поєдинку Олімпіади українець поступився Саїду Есмаїлі Лейвесі з Ірану у категорії до 67 кг. Зустріч завершилася поразкою Насібова з рахунком 5:6.
Парвіз став срібним призером. На шляху до фіналу Насібов здолав серба Мате Немеша, киргиза Амантура Ісмаїлова та азербайджанця Хасрата Джафарова.
Для Парвіза це друга олімпійська медаль. У Токіо 2020 він також завоював срібло.
Олімпійські ігри 2024. Греко-римська боротьба
Чоловіки. Категорія до 67 кг. Фінал
Парвіз Насібов (Україна) – Саїд Есмаїлі Лейвесі (Іран) – 5:6
added through (3 Хвилини) :
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (08-08-2024 23:20 GMT+2)
Українки Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вибороли олімпійську нагороду у веслувальному спринті на каное-двійці на 500 м на ОІ-2024 у Парижі.
У фінальному заїзді Лузан і Рибачок показали 2-й результат (1:54.30), і здобули срібну медаль. Золото дісталося китаянкам Сюй Шисяо і Сунь Менья, які знову оновили олімпійський рекорд на цій дистанції – 1:52.81.
Зазначимо, що в Токіо-2020 українки також завоювали срібні медалі на цій дистанції. У Парижі вони також виступлять у півфіналі в каное-одиночці на дистанції 200 м.
Цікаво, що Анастасія Рибачок народила сина у квітні 2023 року.
ОІ-2024. Веслування на байдарках і каное
Жінки. Каное-двійки, 500 м. Фінал A
added through (1 мин.) :
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (09-08-2024 15:11 GMT+2)
10 серпня українська спортсменка Ірина Коляденко завершила виступи у вільній боротьбі на Олімпійських іграх 2024 року у Франції.
У категорії до 62 кг серед жінок Коляденко у сутичці за золото Олімпіади зійшлася із представницею Японії Мотокі Сакурою.
Україна поступилася з рахунком – 1:12.
Коляденко на шляху до фіналу Ігор у столиці Франції здолала Орхон Пуревдорж (8:7), Біляну Дудову (7:3), Айсулуу Тинибекову (9:2).
Зазначимо, що на Іграх в Токіо-2020 Ірина здобула бронзу. Ірина принесла України п'яту срібну медаль Ігор-2024. В України також три золота та чотири бронзи.
Олімпіада-2024. Вільна боротьба. Жінки (до 62кг), фінал.
Ірина Коляденко – Сакура Мотокі – 1:12
Синьо-жовті наступний матч проведуть проти команди Південної Африки.
Кубок світу з водного поло у Дивізіоні II проходить з 18 по 21 грудня в Туреччині.
Участь у змаганнях беруть 12 команд, які поділені на 4 групи.
Збірна України стартувала з прикрої поразки від команди Ірану (14:16), адже синьо-жвоті тривалий час були попереду в рахунку.
Далі 19 грудня синьо-жовті зіграють проти команди Південної Африки, переможець гри вийду до 1/4 фіналу. Кубок світу з водного поло (чоловіки)
Дивізіон II. Туреччина, 18–21 грудня Склад груп
Група A: Південна Африка, Іран, Україна
Група B: Португалія, Великобританія, Китай
Група C: Мальта, Сінгапур, Німеччина
Група D: Нідерланди, Словаччина, Туреччина
Група A:
18 грудня. 08:00. Південна Африка – Іран – 4:21 (0:8, 1:3, 2:5, 1:5)
Кубок світу з водного поло у Дивізіоні II проходить з 18 по 21 грудня у Туреччині.
Участь у змаганнях беруть 12 команд, які поділені на 4 групи.
Збірна України стартувала з прикрої поразки від команди Ірану (14:16), а потім розгромила команду ПАР (19:8 ).
Синьо-жовті під керівництвом Олексія Шведова з другого місця в групі вийшли до 1/4 фіналу, де 19 грудня зіграють із командою Китаю.
Кубок світу з водного поло (чоловіки)
Дивізіон ІІ. Туреччина, 18–21 грудня 2024 року Група A
19 грудня. 09:00. Україна – ПАР – 19:8 (5:2, 7:1, 3:2, 4:3)
Кубок світу з водного поло у Дивізіоні II триває з 18 по 21 грудня у Туреччині.
Збірна України 20 грудня поступилася до 1/4 фіналу команді Китаю з рахунком 11:17.
21 грудня о 09:30 команда Олексія Шведова зіграє за 5–8 місця проти збірної Словаччини.
Раніше українська команда посіла друге місце в попередній групі, обігравши ПАР (19:8 ), але поступившись Ірану (14:16).
Кубок світу з водного поло (чоловіки)
Дивізіон ІІ. Туреччина, 18–21 грудня 2024 року 1/4 фіналу, 20 грудня
додано (3 Хвилини) :
Кубок світу з водного поло у Дивізіоні II відбувся з 18 до 21 грудня у Стамбулі, столиці Туреччини.
Збірна України посіла 8-ме місце у турнірі, невдало зігравши два поєдинки в останній день турніру.
Команда Олексія Шведова у матчі за 5–8 місця програла збірній Словаччини (14:20), а у грі за 7–8 позиції поступилася команді Португалії (11:17).
Переможцем турніру стала збірна Нідерландів, яка у фіналі обіграла команду Німеччини (11:9).
Раніше українська команда посіла друге місце в попередній групі, обігравши ПАР (19:8 ), але поступившись Ірану (14:16). Потім синьо-жовті поступилися в 1/4 фіналу команді Китаю з рахунком 11:17.
Кубок світу з водного поло (чоловіки)
Дивізіон ІІ. Стамбул (Туреччина), 21 грудня 2024 За 5–8 місця
Португалія – Мальта – 9:10 (4:2, 2:2, 2:5, 1:1)
Україна – Словаччина – 14:20 (1:4, 5:3, 5:8, 3:5)
1/2 фіналу
Іран – Нідерланди – 7:18 (3:6, 2:4, 1:5, 1:3)
Китай – Німеччина – 9:20 (4:6, 2:6, 3:4, 0:4)
За 7–8 місця
Португалія – Україна – 17:11 (1:0, 6:3, 6:6, 4:2)
За 5–6 місця
Мальта – Словаччина – 15:14 (3:0, 7:7, 3:5, 2:2)
За 3–4 місця
Іран – Китай – 11:12 (2:3, 2:4, 4:1, 3:4)
Фінал
Нідерланди – Німеччина – 11:9 (3:0, 3:4, 4:4, 1:1)
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (22-12-2024 21:58 GMT+2)