хоккей, hockey, сокол киев, сокіл київ, sokol kiev kiew, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей

Форуми 1. ХоккейУкраинский хоккейЧемпіонат України Сезон 2024-2025

 



Версия для печати
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
14-03-2025 20:46 GMT+2 - #191038 Цитировать выделение    



Хокейний клуб Кременчук оголосив про те, що четвертий матч півфіналу плей-оф чемпіонату України з хокею проти Сокола перенесено на 15 березня.
Гра буде дограна з третього періоду, початок об 11:00.
Це вже вдруге у цій серії, коли команди через тривалу повітряну тривогу на Полтавщині не можуть провести матч за один день.
Сокіл, який програє у серії 0:3, за підсумками двох періодів виграє 1:0.

Чемпіонат України з хокею. Півфінал плей-оф

«Кременчук» – «Сокіл» (Київ) – 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
Шайба: 0:1 – Захаров (Янішевський, Толстушко, – більш.), 10:08. 1:1 – Матусевич (Лялька), 42:15. 1:2 – М. Жеребко (Дворецький, Савчук), 45:24. 1:3 – Бурдаков (Костромітін), 55:02
Рахунок у серії – 3:1

«Кременчук»: К. Кучер; Панков (2) – Ігнатенко (А); Геворкян – Кривошапкін (2) – Целогородцев; Материкін – Матусевич (А, 2), Лялька (К) – Середницький (2) – Безуглий; Кривенко – Піддубний, В’яч. Андрущенко – Брага – Абаджян; В. Пономаренко – Абдуллаєв, Дука. Тренер – Андрій Срюбко

«Сокіл»: Б. Дьяченко: Римар – Толстушко (А), М. Жеребко – В. Захаров (К) – Янішевський (А); Філімонов – Горлушко, Чердак – Ромащенко – Разумов; Дворецький – Савчук, Т. Савицький – Д. Жеребко – Костомітін; Таран, Кальсін (2) – Бурдаков – Висотенко. Тренер – Олег Шафаренко

Судді: В. Качан, Торяник – Береговенко, Д. Кузьменко
Кидки: 25 (5 + 13 + 8 ) – 24 (10 + 8 + 6)
Штраф: (4 + 4 + 4) – (2 + 4 + 0)
14 березня. Кременчук. Арена «Айсберг». 500 глядачів

Події в кінцівці третього матчу суттєво обмежили тренерів обох команд в кадрових маневрах. Бійка, спровокована голкіпером суперників Едуардом Захарченком, призвела до дискваліфікацій в складах обох команд. Крім воротаря, в «Кременчука» були відсутніми Дмитро Попережай та Юрій Мироненко. В нашої команди відсторонення отримали капітан Вадим Мазур та оборонець Микита Полоницький. Крім того, після влучання шайби в обличчя випав і Денис Бородай. Наш нападник планував грати у масці, але вдягнувши її, відчував дискомфорт, а тому цю гру змушений був пропустити.
Зрештою, як то нерідко буває, відсутність лідерів колектив згуртовує. Ось і хокеїсти «Сокола» вийшли на лід «Айсберга» вельми зібраними і зарядженими на боротьбу, мов на останній бій. Що, в принципі, близько до істини. В першому періоді справді реальних нагод біля воріт обох команд було мало. В таких умовах «Сокіл» скористався єдиною в першій 20-хвилинці нагодою зіграти в більшості. Наші хокеїсти відразу затисли суперників у їх зоні і розмочили Кирила Кучера, коли Віктор Захаров влучно пробив після передачі Олексія Янішевського. Для Віктора це було перше очко в цьогорічному плей-оф у ювілейному, сотому поєдинку за «Сокіл». Мабуть, найемоційніше цей гол святкував Вадим Мазур, який дивився матч у компанії Бородая і Полоницького на трибуні.
Першу половину другого періоду хокеїсти «Сокола» героїчно відбивалися. Перевага «Кременчука» була зумовлена найперше тим, що господарі двічі грали в більшості. Але наша команда вистояла, а в заключних хвилин шість другої третини влаштувала на ворота Кирила Кучера скажений тиск. Який цілком міг увінчатися голом, якби свої шанси реалізували Захаров і Максим Жеребко. Але врешті на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Сокола». А щойно гра поновилася, як на 40-й секунді її знову перервала повітряна тривога. Цього разу організатори відразу передбачили ризики: оскільки москалі атакували Україну безпілотниками, стало зрозуміло, що «цей дощ надовго». А отже після 21:00 команди перевдягнулися і поїхали відпочивати. До 11:00 суботи.
А субота для нас почалася не дуже весело: «Сокіл» швидко пропустив після дальнього кидка Дениса Матусевича і гра, по суті, почалася заново. Зрештою, якщо не враховувати ситуації з пропущеною шайбою, заключну 20-хвилинку наша команда провела майже ідеально. Наші хокеїсти переважали суперників і в тактиці, і в силовій боротьбі. Другу шайбу для Максима Жеребка фактично організував Дмитро Савчук. А трохи згодом, витримавши штурм на сої ворота, наші хокеїсти відзначилися втретє. Цього разу влучно між щитків Кирилові Кучеру кинув Матвій Бурдаков. Остаточно ж напругу в матчі зняло вилучення Богдана Панкова, котрий обірвав вихід на ворота Максима Разумова підніжкою.
Тож рахунок у серії скоротився до 1:3. Наступний, четвертий матч серії граємо в понеділок у Києві.

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (15-03-2025 15:13 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
15-03-2025 11:35 GMT+2 - #191041 Цитировать выделение    




«Шторм-Одеса» – «Київ Кепіталз» – 1:2 (1:0; 0:1; 0:1)
Шайби:
 1:0 – Варава (Ратушний, Пойманов), 12:01; 1:1 – Берднікс (Лєсніков, Черненко, – подвійна більшість), 31:24; 1:2 – Карпенко (Кривоножкін, Олійник).
«Шторм-Одеса»: Микита Гордюшин; Євгеній Ратушний (с) – Гліб Варава, Артем Портной – Валентин Алексюк – Дмитро Кобильник; Нікіта Кругляков – Антон Стоцький, Віктор Ніконов – Владислав Куцевич – Святослав Тимченко; Богдан Трущенко – Сава Новіков, Сергій Стецюра – Ілля Крикля – Микита Сидоренко; Руслан Бойко – Дмитро Сапожнік, Дмитро Мосюк – Назар Даниленко – Даніїл Скороход
Головний тренер: 
Олександр Бобкін
«Київ Кепіталз»: Радек Хаас; Михайло Васильєв – Деніс Берднікс, Янг Ху – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Владислав Луговий, Андрій Кривоножкін – Севастян Карпенко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Нікіта Лєсніков, Данило Тищенко – Євген Секірко – Денис Плесовських; Матвій Мазко – Олексій Мельников, Ігор Шевченко – Олександр Валькун – Еету Моксунен
Головний тренер: Вадим Шахрайчук
Рахунок у серії – 0:4
До другого матчу в Одесі суперники підійшли у дещо видозмінених складах. До заявки «Шторма» замість Ревуки і Даниленка повернулися Кругляков з Сапожніком, а Сірченко змінив Койду у ростері «Кепіталз».
Вдруге поспіль Олександр Бобкін відрядив до першої трійки нападників одного зі своїх провідних захисників – Портного, який вийшов у цьому амплуа замість Варави. Натомість, Гліб повернувся на звичну позицію оборонця. Схожа ситуація склалася у киян. Вадим Шахрайчук відправив у атаку Моксунена.
Безумовно, перемога у цій зустрічі була потрібна господарям як повітря, адже без неї вони не мали змогу продовжувати боротьбу за фінал. Втім, і столичні хокеїсти прагнули завершити серію у чотирьох зустрічах й спостерігати за визначенням свого майбутнього суперника в якості глядачів.
У кожній з попередніх зустрічей кияни видавали чудовий старт у першому періоді, але цього разу його на свою користь завершив «Шторм». Варава кидком у нижній кут залишив Хааса не при справах, подарувавши лідерство представникам Південної Пальміри.
Відзначимо, що впродовж стартової 20-хвилинки кожна з команд мала по одній більшості, яку жоден з суперників реалізувати не зумів.
На початку другого періоду одесити не зуміли збільшити перевагу за підсумками двох більшостей поспіль. У свою чергу, наша команда отримала нагоду пограти 5х3, яку дуже швидко втілила у закинуту шайбу. Її автором також став оборонець. Берднікс у фірмовому стилі оформив свій 11-й гол у сезоні.
Матч потроху наближався до овертайму, але «Кепіталз» вдалося вирвати вікторію наприкінці основного часу. Як і у заключному поєдинку регулярного чемпіонату, автором переможного голу став Карпенко, який скористався чудовою передачею від Олійника.
Перервали свої результативні серії у цьому протистоянні Ніконов та Ху. Українець та канадець закидали у кожній з трьох попередніх зустрічей. Втім, Янга це навряд засмутило, адже він матиме змогу себе проявити й у фіналі.
Тож, кияни перемагають у серії зі «Штормом» з рахунком 4:0 й чекають на розв’язку протистояння між «Соколом» та «Кременчуком». У ньому лідирують підопічні Андрія Срюбка (3:1).
Водночас, одесити завершують сезон в якості володарів Кубка України, а їхня загальна позиція у чемпіонаті поки що не визначена.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (16-03-2025 09:50 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
17-03-2025 16:49 GMT+2 - #191051 Цитировать выделение    

Чемпіонат України з хокею. Півфінал плей-оф

«Сокіл» (Київ) – «Кременчук» – 2:1 ОТ (1:0, 0:0, 1:1, 1:0)
Шайби: 1:0 – Бородай (Захаров, Ромащенко), 19:28. 1:1 – Безуглий (Панков, Середницький, – менш.), 57:41. 2:1 – Захаров (Толстушко), 78:01
Рахунок у серії – 2:3

«Сокіл»: Б. Дьяченко; Філімонов – Толстушко (А); М. Жеребко (2) – В. Захаров (К) – Бородай; М. Полоницький – Горлушко, Чердак – В. Мазур (А) – Разумов; Дворецький – Савчук, Янішевський – Ромащенко – Д. Жеребко; Римар – Таран, Т. Савицький – Бурдаков – Костромітін (2). Тренер – Олег Шафаренко

«Кременчук»: Захарченко; Панков – Ігнатенко (А), Лялька (К) – Середницький – Безуглий; Материкін – Матусевич (А), Геворкян (2) – Кривошапкін (4) – Целогородцев; Піддубний – Кривенко, Абдуллаєв – Брага – Абаджян; В. Пономаренко, Мироненко – Дука – В’яч. Андрущенко. Тренер – Андрій Срюбко

Судді: Хараберюш, Рябіков – Остроух, Кузьмінський
Кидки: 42 (9 + 10 + 6 + 3) – 39 (14 + 8 + 10 + 1)
Штраф: 4 (2 + 0 + 2 + 0) – 4 (4 + 0 + 2 + 0)
17 березня. Київ. Ковзанка АТЕК. 450 глядачів

Напередодні цього матчу в лазареті «Сокола» залишалося два хокеїсти – Василь-Юрій Качан та Ілля Собченко. Ще кілька гравців мають ушкодження різного ступеня важкості, дехто напередодні навіть не тренувався. Але, на щастя, всі допомогли команді в цьому, черговому матчі за життя. У «Кременчука» вже давно травмовані Філіп Матвієнко та Борис Андрущенко. Крім них, через дискваліфікацію другий поспіль матч пропускав Дмитро Попережай.
«Кременчук» розпочав матч помітно активніше і спробував здобути перевагу в дебюті. Але наші хокеїсти оборонялися дуже зібрано і особливих провалів в обороні не допускали. Більшість у першому періоді на дві команди була лише одна – в «Сокола». Але скористатися нею команда не змогла. Втім, на першу перерву «Сокіл» одначе пішов з перевагою в рахунку. То нападники першої ланки розіграли комбінацію, яка завершилася влучним кидком Дениса Бородая. Зауважимо, що наш 96-й номер, пропустивши попередній матч через травму, отриману в наслідок влучання шайби в обличчя, діяв у захисній масці.
Отримавши перевагу в рахунку, хокеїсти «Сокола» майже два періоди зразково оборонялися, наднадійно у воротах грав Богдан Дьяченко, якого наші вболівальники постійно підтримували персонально, але пропустили тоді, коли начебто можна було трохи видихнути. Сталося це після того, як Гліб Кривошапкін, грубо атакувавши Володимира Чердака, сів на лаву штрафників. Для Чердака на цьому матч, по суті, завершився, адже пошкоджене після аналогічних грубих дій у першому поєдинку плече почало нагадувати про себе ще більше. Забігаючи наперед, скажемо, що в овертаймі Володимир зрідка на лід виходив, але грав через біль. Інша річ, що до овертайму справи можна було не доводити. Але сталося так, що під час гри в більшості суперники біля борта на власній половині обікрали Віктора Захарова, провели швидку контратаку, яку з передачі Богдана Середницького завершив Єгор Безуглий.
Захаров сповна реабілітується в овертаймі, перед самим його завершенням. А перед тим команди, боячись помилитися, грали максимально прагматично. Мінімум двічі «Кременчук» міг опинятися в меншості, але судді відверто пожаліли наших суперників, один з яких затримував Володимира Костромітіна, а інший – Едуард Захарченко – вдарив млином по голові Дениса Бородая, котрий лежав поруч з ворітьми суперників. Але нехай.
Комбінацію, яка принесла перемогу, передачею з власної зони почав Всеволод Толстушко. Віктор Захаров, отримавши шайбу, прибрав одного з суперників під себе і влучно кинув у дальній кут – 2:1!

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (21-03-2025 14:27 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
20-03-2025 11:34 GMT+2 - #191057 Цитировать выделение    

Відбувся шостий матч півфінальної серії плей-оф чемпіонату України з хокею між Кременчуком та Соколом. Кременчук у цій серії виграв три зустрічі поспіль, але потім кияни змогли здобути дві перемоги і сьогодні могли перевести все у сьому гру.
Перемогу з рахунком 2:1 здобули хокеїсти Кременчука, які за нічийного рахунку реалізували дві більшості в третьому періоді силами Матусевича та Кривошапкіна – їм вдалися класні удари під перекладину.
Сокіл, який був чемпіоном три роки поспіль, вилітає, а Кременчук у фіналі зіграє проти Києва Кепіталз.

Чемпіонат України з хокею. Півфінал плей-оф

Кременчук – Сокіл — 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Шайби: 43:40 Матусевич (Лялька – більш) – 1:0, 48:12 Кривошапкін (більш), 52:13 Бородай (Янишевський) – 2:1

Кременчук виграв серію 4:2

«Кременчук»: Захарченко; Панков – Ігнатенко (А, 2), Геворкян (2) – Кривошапкін – Целогородцев; Материкін – Матусевич (А), Лялька (К, 4) – Середницький – Безуглий; Піддубний – Кривенко, Д. Попережай – Брага – Абаджян; В. Пономаренко – Абдуллаєв, Мироненко – Дука – В’яч. Андрущенко. Тренер – Андрій Срюбко

«Сокіл»: Б. Дьяченко; Філімонов (2) – Толстушко (А); Ромащенко – В. Захаров (К) – Бородай (2); М. Полоницький (2) – Горлушко, Чердак – В. Мазур (А) – Разумов; Савчук (2) – Таран, М. Жеребко – Янішевський (2) – Висотенко; Римар, Т. Савицький – Бурдаков – Костромітін (2). Тренер – Олег Шафаренко

Судді: Перетятько, Торяник – Проскурін, Д. Кузьменко
Кидки: 31 (8 + 11 +12) – 36 (9 + 13 + 14)
Штраф: 12 (6 + 4 + 2) – 12 (4 + 4 + 4)
20 березня. Кременчук. Арена «Айсберг». 300 глядачів

Якщо в «Кременчука» перед цим матчем вже традиційно для цього плей-оф були відсутніми лише Філіп Матвієнко та Борис Андрющенко, то в нас до Василя-Юрія Качана та Іллі Собченка через перелом двох ребер додався досвідчений оборонець Павло Дворецький.
Значна частина першого періоду матчу минула за такої великої переваги «Сокола», що було б справедливо, якби наші хокеїсти вели мінімум 2:0. Але в атаці гості не проявили достатньої агресії і через те моментів, які можна було б назвати стовідсотковими, поруч із ворітьми Едуарда Захарченка не було. Зокрема й коли двічі наша команда грала в більшості. Натомість в кінцівці «Сокіл» після елементарних помилок – обрізки в середині поля і непорозуміння під час зміни складів, коли команда грала в меншості – ледь двічі не пропустив. Та спершу в порожній кут не влучив Дмитро Ігнатенко, а потім у поперечину поцілив Денис Матусевич.
Стартовий період, а особливо подальші події показали, що враховуючи ціну помилки, команди намагалися діяти максимально обережно. Зовсім сутужно нашій команді було в середині матчу, коли двохвилинне вилучення отримав Олександр Філімонов. У цьому відрізку наші хокеїсти героїчно відбивалися, а Богдан Дьяченко у воротах був стіною. З великими труднощами, але «Сокіл» цю двохвилинку вистояв.
Вирішальною в матчі виявилася заключна 20-хвилинка, а саме – вміння «Кременчука» розігрувати чисельну перевагу. Отримавши дві нагоди зіграти в більшості, наші суперники закинули дві шайби, причому в обох визначальну роль відіграв оборонець Денис Матусевич, котрий першу шайбу могутнім кидком від синьої лінії повів сам, а в другому випадку асистував Глібові Кривошапкіну, котрий влучно пробив з лівого кола для вкидання.
Хокеїсти «Сокола» рук не опустили і в решту часу зробили все можливе, щоб врятувати цей матч. Скоротити рахунок команді вдалося в середині періоду, а згодом наші хокеїсти мали ще дві чудових нагоди зрівняти рахунок, проте Максим Жеребко влучив у хрестовину, а Олексій Янішевський – у поперечину воріт Захарченка.
Коли ж тренерський штаб «Сокола» змінив Дьяченка на шостого польового гравця, ближчим до того, щоб збільшити перевагу був «Кременчук». Одного разу шайба навіть перелетіла через весь майданчик і влучила в стійку наших воріт.

Це повідомлення було відредаговано Зодчий (24-03-2025 11:35 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
26-03-2025 16:58 GMT+2 - #191084 Цитировать выделение    



Чемпіонат України з хокею. Фінал плей-оф

«Київ Кепіталз» – «Кременчук» – 3:2, ОТ (1:0; 0:1; 1:1; 1:0)
Шайби:
 1:0 – Лєсніков, 02:15; 1:1 – Середницький (Геворкян, Кривошапкін, – більшість), 31:54; 2:1 – Берднікс (Луговий, Карпенко – більшість), 49:40; 2:2 – Геворкян (Кривошапкін, Ігнатенко), 51:57; 3:2 – Карпенко (Олійник, Луговий), 66:00.
*
«Київ Кепіталз»: Радек Хаас; Михайло Васильєв – Деніс Брднікс, Янг Ху – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Владислав Луговий, Андрій Кривоножкін – Севастян Карпенко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Олексій Мельников, Данило Тищенко – Євген Секірко – Нікіта Лєсніков; Матвій Мазко – Еету Моксунен, Ігор Шевченко – Олександр Валькун – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук
*
«Кременчук»: Едуард Захарченко; Богдан Панков – Дмитро Ігнатенко, Михайло Геворкян – Гліб Кривошапкін – Артем Целогородцев; Денис Матусевич – Тимофій Материкін, Віталій Лялька (с) – Богдан Середницький – Єгор Безуглий; Богдан Піддубний – Даніїл Кривенко, Євгеній Абаджян – Владислав Брага – Дмитро Попережай; Володимир Пономаренко – Расім Абдуллаєв, В’ячеслав Андрущенко – Даніїл Дука – Юрій Мироненко
Головний тренер: Андрій Срюбко
*
Рахунок у серії – 1:0
*
До травмованого Дворника додався Плесовських, який зазнав пошкодження у півфінальному матчі Молодіжної хокейної ліги. Дениса у третій п’ятірці замінив Лєсніков, на якого були покладені атакувальні функції.
За приємною традицією вкидання на домашніх матчах «Кепіталз» виконують представники Сил оборони України. Цього разу така місію випала військовослужбовцю 93 механізованої бригади «Холодний яр» Тарасу Ковалю.
Фактично перший по-справжньому гострий момент у цій зустрічі перетворився на гол. Лєсніков скористався помилкою захисту «Кременчука» й впевнено реалізував вихід віч-на-віч з Захарченком. Як бачимо, результат після переведення Микити до нападу не змусив на себе чекати.
Протягом стартового періоду кияни мали дві більшості, але всьоме вразити володіння «містян» у нерівних складах впродовж цього сезону команді Вадима Шахрайчука не вдалося. Зрештою, свою одну подібну нагоду не змогли реалізувати й кременчуківці.
Зрештою, не дуже насиченим на моменти був і другий період, адже ніхто не хотів помилятися й обидві команду прагнули, передусім, надійно діяти в обороні.
Чудовий шанс для того, щоб відігратися гості отримали після чотирихвилинного штрафу для Лугового. За 1:25 до відновлення кількісної рівноваги «містяни» зуміли закинути. Середницький скористався пасом Кривошапкіна й вразив володіння Хааса кидком з гострого кута.
Третю 20-хвилинку активніше розпочали хокеїсти «Кепіталз». На моменти суперників тайм-аутом відреагував Андрій Срюбко. Досить швидко вилучення заробив капітан господарів Черненко й «Кременчук» провів доволі активну більшість. Втім, Хаас добре відпрацював на останньому рубежі.
Натомість, свою кількісну перевагу зуміли реалізувати хокеїсти «Кепіталз». Берднікс завдяки кидку здалеку змусив Захарченка вдруге витягати шайбу з сітки. Втім, гості знову відігралися. Кидок Ігнатенка від синьої лінії у ворота Хааса переправив Геворкян.
За 2:33 до завершення третього періоду «містяни» знову отримали шанс пограти у більшості. Проте, нічим гострим це не завершилося. У підсумку доля зустрічі вирішувалася в овертаймі.
На старті додаткової 20-хвилинки «Кепіталз» створили справжню навалу на ворота Захарченка й у підсумку домоглися свого. Луговий вивів на кидкову позицію Карпенка, а Севастян вже вкотре протягом сезону став автором переможної шайби.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (31-03-2025 17:46 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
28-03-2025 20:34 GMT+2 - #191099 Цитировать выделение    



Чемпіонат України з хокею. Фінал плей-оф

Київ Кепіталз – Кременчук  —  1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
Шайби: 21:45 Целогородцев (Кривошапкін) — 0:1, 23:06 Черненко (Луговий, Панченко) — 1:1, 49:25 Целогородцев (Кришапкін) — 1:2, 54:58 Піддубний (Брага), 59:16 Захарченко — 1:4
*

«Київ Кепіталз»: Радек Хаас; Михайло Васильєв – Деніс Берднікс, Янг Ху – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Владислав Луговий, Андрій Кривоножкін – Севастян Карпенко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Олексій Мельников, Данило Тищенко – Євген Секірко – Нікіта Лєсніков; Матвій Мазко – Еету Моксунен, Ігор Шевченко – Олександр Валькун – Олександр Койда
Головний тренер: Вадим Шахрайчук
*
«Кременчук»: Едуард Захарченко; Богдан Панков – Дмитро Ігнатенко, Михайло Геворкян – Гліб Кривошапкін – Артем Целогородцев; Денис Матусевич – Тимофій Материкін, Віталій Лялька (с) – Богдан Середницький – Єгор Безуглий; Богдан Піддубний – Даніїл Кривенко, Євгеній Абаджян – Владислав Брага – Дмитро Попережай; Володимир Пономаренко – Расім Абдуллаєв, В’ячеслав Андрущенко – Даніїл Дука – Юрій Мироненко
Головний тренер: Андрій Срюбко
*
Рахунок у серії – 1:1
*
До другого матчу серії суперники підійшли без змін у складах, поклавши свої сподівання на вже награні поєднання. Сьогодні стартове вкидання також не обійшлося без тих, хто боронить нашу країну. Розпочати зустріч допомогли військовослужбовець головного військово-медичного центру, захисник Маріуполя Павло Ткаченко, а також начальниця Пункту управління артилерійської розвідки Окремої артилерійської бригади 3101 Олена Апчел.
Зі старту першого періоду команди взяли певний час на розкачку, не створюючи надто гострі моменти поруч з володіннями як Хааса, так і Захарченка.
Друга половина стартової 20-хвилинки була цікавішою, але конвертувати свої моменти у голи суперникам не вдалося.
Геть інакшим став початок другого періоду. Гості доволі швидко зуміли відкрити рахунок. Кривошапкін виграв вкидання й віддав на Целогородцева, який потужним кидком змусив капітулювати Хааса.
Втім, доволі швидко наша команда відновила паритет. Черненко вміло розібрався на п’ятаку, тим самим допомігши «Кепіталз» відкрити лік своїм шайбам.
У другій половині періоду дискваліфікаційний фол отримав найкращий голеадор нашої команди Севастян Карпенко, а суперники – п’ять хвилин гри у більшості.
Проте, після двох з них й гості також занесли вилучення до свого пасиву, а Ху – мав чудову нагоду, щоб відзначатися у меншості, але не переграв Захарченка після виходу віч-на-віч. Зрештою, на другу перерву команди також пішли за рівного рахунку.
У третьому періоді першу нагоду для гри у більшості отримали столичні хокеїсти, але змін у рахунку вона не принесла. Натомість, у середині 20-хвилинки гості вдруге опинилися попереду. Знову спрацювала зв’язка Кривошапкін-Целогородцев, а останньому вдалося оформити дубль.
Невдовзі «містяни» подвоїли свою перевагу завдяки ще одному виграному вкиданню. На цей раз асистентом виступив Брага, а Піддубний кидком від синьої лінії залишив не при справах Хааса.
Ще важче господарям стало після того як арбітри виписали дискваліфікаційний фол Койді за бійку, обмежившись лише двома хвилинами для його візаві.
На заключній хвилини Вадим Шахрайчук зняв голкіпера, але цим скористався Захарченко, відправивши шайбу у порожні ворота, встановивши остаточний рахунок – 4:1 на користь «Кременчука».
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (31-03-2025 17:30 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
31-03-2025 17:16 GMT+2 - #191105 Цитировать выделение    



Відбувся третій матч фінальної серії плей-оф чемпіонату України з хокею між Кременчуком та Київ Кепіталз.
Кременчук після перемоги та поразки на виїзді програв першу домашню зустріч з рахунком 3:4.
Ключовим став другий період, у якому відбулося багато важливих подій. За рахунку 1:1 Кепіталз зуміли двічі реалізувати більшість. Не можна не відзначити жорстокий момент під час бійки хокеїстів за рахунку 1:3. Коли здавалося, що гравці вже припинили битися, хокеїст Кременчука Абдуллаєв вискочив з лавки і вдарив капітана Кепіталз Черненка в обличчя.
Подумалося, що форвард не повернеться на лід, але після паузи все ж продовжив зустріч. А ось Абдуллаєв був вилучений до кінця матчу і може отримати дискваліфікацію.
У третьому періоді Кременчук не здався та зумів відігратися. Потрібно виділити Целогородцева, який у другому поспіль поєдинку оформив дубль.
Коли здавалося, що гра перейде до овертайму, Київ Кепіталз знову вийшли вперед, а дубль оформив Тищенко, принісши Столичним перемогу у вкрай напруженому матчі.
Наступний матч пройде 2 квітня на льоду Кременчука.

Чемпіонат України з хокею. Фінал плей-оф

Кременчук – Київ Кепіталз — 3:4 (1:1, 0:2, 2:1)
Шайби: 07:10 Целогородцев (Геворкян, Піддубний), 09:06 Олійник (Янг Ху) – 1:1, Тищенко (Черненко, Берднікс – більш) – 1:2, Панченко (Черненко – більш) – 1:3, 42:39 Ігнатенко (Лялька) – 2:3, 53:30 Целогородцев (Брага, Кривошапкін — більш) – 3:3, 55:58 Тищенко – 3:4

Київ Кепіталз веде у серії 2:1
*

«Кременчук»: Едуард Захарченко (Кирило Кучер, 32:47); Богдан Панков – Дмитро Ігнатенко, Михайло Геворкян – Гліб Кривошапкін – Артем Целогородцев; Денис Матусевич – Тимофій Материкін, Віталій Лялька (с) – Богдан Середницький – Єгор Безуглий; Богдан Піддубний – Даніїл Кривенко, Євгеній Абаджян – Владислав Брага – Дмитро Попережай; Володимир Пономаренко – Расім Абдуллаєв, В’ячеслав Андрущенко – Даніїл Дука – Юрій Мироненко
Головний тренер: Андрій Срюбко
*
«Київ Кепіталз»: Радек Хаас; Матвій Мазко – Деніс Берднікс, Данило Тищенко – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Владислав Луговий, Андрій Кривоножкін – Янг Ху – Микита Олійник; Тимур Лапко – Олексій Мельников, Ігор Шевченко – Євген Секірко – Нікіта Лєсніков; Михайло Васильєв – Еету Моксунен, Олександр Валькун
Головний тренер: Вадим Шахрайчук
*
Перед першим домашнім поєдинком фінальної серії Андрій Срюбко не вдався до змін у складі. Натомість, Вадима Шахрайчук, можливо б, і хотів зробити те саме, але змушений був виконувати перестановки через дискваліфікацію Карпенка (1 матч) та Койди (2 матчі).
Відповідно, Тищенко повернувся до першої трійки нападників, де разом з Черненком та Панченком проводив старт сезону, а Ху, Кривоножкін і Олійник сформували другу ланку. Окрім того, помінялися місцями у парах захисників Васильєв та Мазко. Для 17-річного Матвія ця зустріч стала дебютною у першій п’ятірці «Київ Кепіталз».
На відміну від київських матчів, гра вийшла значно відкритішою. Відзначитися першими вдалося «містянам». Гол вийшов доволі курйозним, адже Целогородцев віддавав передачу на Геворкяна, а Мельников, який повертався у захист невдало підставив ключку й переправив шайбу у власні ворота.
Щоправда, «Кепіталз» відігралися схожим чином. Ху кинув від синьої лінії, і шайба після рикошету від гравця господарів опинилася у воротах Захарченка.
До завершення періоду підопічні Андрія Срюбка двічі грали у більшості після вилучень Мазка і Мельникова, але вдруге вийти вперед їм не вдалося.
У другій 20-хвилинці хокеїсти нашої команди згадали те, що у них так добре виходило у матчах регулярного чемпіонату проти «Кременчука» – гра у більшості. Спочатку Тищенко завершив чудово розіграну комбінацію після асистів Берднікса та Черненка, а потім Панченко вдало зіграв на добиванні за підсумками атаки, яку сам і розігнав.
На старті другої половини періоду за бійку дискваліфікаційний штраф отримав Абдуллаєв, а у воротах «містян» вперше у цій серії з’явився Кучер. Проте п’ять хвилин більшості «Кепіталз» перетворилися на одну через вилучення Кривоножкіна та Берднікса.
Початок третього періоду виявився вдалим для господарів. Ігнатенко кидком здалеку скоротив різницю у рахунку, а розв’язка у цьому матчі відбулася впродовж останніх п’яти хвилин. Тищенко заробив вилучення, яке дуже швидко конвертував у гол Целогородцев. Артем відновив паритет й оформив дубль у другому поєдинку поспіль.
Реабілітація від Данила була миттєвою, і нападник «Кепіталз» вдало зіграв на добиванні, відповівши своїм дублем. Кияни втримали переможний рахунок й знову повели у серії. 2-го квітня команди знову зустрінуться на арені «Айсберг».
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (31-03-2025 21:45 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
02-04-2025 17:47 GMT+2 - #191113 Цитировать выделение    


*

«Кременчук» – «Київ Кепіталз» – 1:3 (0:2; 1:0; 0:1)                                                                 
Шайби:
 0:1 – Черненко (Панченко, Ху), 08:22; 0:2 – Ху (Мазко, Панченко), 17:47; 1:2 – Геворкян (Лялька, Попережай, – більшість), 29:17; 1:3 – Берднікс (Ху, Черненко, – більшість), 44:45.
*
«Кременчук»: Едуард Захарченко; Денис Матусевич – Тимофій Материкін, Дмитро Попережай – Гліб Кривошапкін – Артем Целогородцев; Богдан Панков – Дмитро Ігнатенко, Віталій Лялька (с) – Богдан Середницький – Михайло Геворкян; Богдан Піддубний – Даніїл Кривенко, Євгеній Абаджян – Владислав Брага – Єгор Безуглий; Володимир Пономаренко, В’ячеслав Андрущенко – Даніїл Дука – Юрій Мироненко
Головний тренер: Андрій Срюбко
*
«Київ Кепіталз»: Назар Бойко; Михайло Васильєв – Деніс Берднікс, Янг Ху – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Владислав Луговий, Андрій Кривоножкін – Севастян Карпенко – Микита Олійник; Матвій Мазко – Олексій Мельников, Данило Тищенко – Тимур Лапко – Нікіта Лєсніков; Еету Моксунен – Олександр Валькун – Ігор Шевченко
Головний тренер: Вадим Шахрайчук
*
Рахунок у серії – 1:3
*
До нинішнього поєдинку «Київ Кепіталз» підійшла у видозміненому складі. По-перше, до другої трійки нападників повернувся Карпенко, а Ху та Васильєв опинилися у першій п’ятірці. Водночас, занедужали Хаас та Секірко, тому місце у воротах посів Бойко, а на позицію Євгена перемістився Лапко.
Натомість, у «містян» у воротах знову з’явився Захарченко, а зміни стосувалися перестановок всередині п’ятірок та відсутності дискваліфікованого Абдуллаєва.
Вже на другій хвилині підопічні Андрія Срюбка отримали першу більшість, але гості відбилися. А от встояти під час атаки першої трійки нападу «Кепіталз» не вдалося господарям. Після кидка Ху першим на добиванні опинився Черненко, відправивши шайбу у володіння Захарченка.
Далі період розгортався за схожою схемою. «Містяни» не зуміли скористатися своєю більшістю, а столичні хокеїсти закинули ще. Ху пройшов через весь майданчик, завершивши атаку ефектним кидком з незручної руки. Ще однією неприємною новиною для «Кременчука» стала травма Кривошапкіна, який більше не з’являвся на льоду.
На старті другого періоду відмінну нагоду для того, щоб відквитати одну шайбу отримав «Кременчук». За фол Мазка проти Целогородцева був призначений буліт. Однак Лялька не зумів переграти Бойка.
З четвертої спроби свою більшість кременчуківці таки змогли реалізувати. Попережай видав чудову прострільну передачу на Геворкяна, якому залишалося лише вразити порожні ворота. З цим завданням Михайло впорався.
Протягом часу, що лишився до другої перерви, гості мали непогані моменти, щоб наздогнати «Кепіталз» у рахунку, але вдалі дії Бойка допомогли нашій команді втримати перевагу.
Поворотною подією у цій зустрічі стало п’ятихвилинне вилучення Целогородцева на старті третього періоду. За 45 секунд до завершення більшості підопічні Вадима Шахрайчука зуміли скористатися кількісною перевагою. Берднікс, який протягом усього часу гри у нерівних складах перебував на льоду, закинув у своєму фірмовому стилі, повернувши киянам перевагу у дві шайби.
Все доволі неквапливо йшло до третьої перемоги «Кепіталз», але за 2:23 до завершення матчу на Полтавщині пролунав сигнал повітряної тривоги, перервавши зустріч.
Після 40-хвилинної паузи суперники повернулися на лід. Майже одразу Захарченко залишив свої ворота для гри його команди у штучній більшості. Тиск на ворота гостей був доволі серйозним, але чудові сейви Бойка залишили рахунок незмінним.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (02-04-2025 22:08 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
05-04-2025 15:31 GMT+2 - #191121 Цитировать выделение    



Чемпіонат України з хокею. Фінал плей-оф

Київ Кепіталз – Кременчук — 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Шайби: 01:14 Брага (Попережай, Абаджян) — 0:1, 33:10 Койда — 1:1, 39:52 Абаджян (Брага, Попережай) — 1:2, 40:25 Брага (Попережай, Абаджян) — 1:3, 58:29 Панченко (Карпенко, Кривоножкін) — 2:3

«Київ Кепіталз»: Радек Хаас; Михайло Васильєв – Деніс Берднікс, Янг Ху – Сергій Черненко (с) – Ярослав Панченко; Валентин Сірченко – Владислав Луговий, Андрій Кривоножкін – Севастян Карпенко – Микита Олійник; Тимур Лапко – Олексій Мельников, Данило Тищенко – Євген Секірко – Нікіта Лєсніков; Еету Моксунен – Матвій Мазко, Олександр Койда –Олександр Валькун – Ігор Шевченко
Головний тренер: Вадим Шахрайчук
*
«Кременчук»: Едуард Захарченко; Даніїл Кривенко – Богдан Піддубний, Віталій Лялька (с) – Богдан Середницький – Артем Целогородцев; Богдан Панков – Дмитро Ігнатенко, Дмитро Попережай – Владислав Брага – Євгеній Абаджян; Тимофій Материкін – Денис Матусевич, Михайло Геворкян – Гліб Кривошапкін – Єгор Безуглий; Володимир Пономаренко – Расім Абдуллаєв, В’ячеслав Андрущенко – Даніїл Дука – Юрій Мироненко
Головний тренер: Андрій Срюбко
*
Рахунок у серії – 3:2
*
До п’ятого матчу фінальної серії суперники підійшли зі значно меншим лазаретом. На щастя для гостей, пошкодження Кривошапкіна виявилося незначним й він потрапив до третьої п’ятірки нападників. Також очікувано до складу повернувся Абдуллаєв. Натомість, у «Кепіталз» знову у заявці опинилися Секірко і Койда, а також місце у воротах посів Хаас.
Старт зустрічі успішніше провели гості. Вже на 28-ій секунді Берднікс отримав вилучення, і гості досить швидко використали цей шанс. Попережай після сольного проходу знайшов Брагу на п’ятаку. У свою чергу Владислав впевнено переграв Хааса.
До кінця першого періоду дві можливості пограти 5х4 отримали столичні хокеїсти, але з реалізацією не склалося. Тим не менш, команда Вадима Шахрайчука змогла перехопити ініціативу й все більше навантажувала Захарченка роботою, але кіпер «містян» зловив свою гру.
Зрештою, на 34-ій хвилині господарі все ж досягли свого. Койда першим опинився на добиванні після кидка Тищенка й зробив рахунок рівним. Проте наша команда трохи захопилася атакою й пропустила «у роздягальню» за 9 секунд до другої перерви. Знову добре себе проявила друга трійка нападу «Кременчука». Брага відпасував на Абаджяна, і Євгеній невідпорним кидком у кут воріт вдруге засмутив Хааса.
Не менш прикрим для «Кепіталз» став початок третього періоду. І знову в усій красі свої вміння продемонструвало тріо Попереждай-Абаджян-Брага. Саме останній зумів оформити дубль, вдруге записавши на свій рахунок швидкий гол.
У середині 20-хвилинки підопічні Вадима Шахрайчука отримали четверту змогу пограти у більшості, але провели ці дві хвилини кияни досить кволо.
За 2:17 до завершення вадим Шахрайчук зняв Хааса з воріт для гри 6х5. Панченко зумів швидко відквитати одну шайбу, але до овертайму справа не дійшла.
Тож, боротьба за чемпіонство продовжується. Наступний матч серії відбудеться 8-го квітня у Кременчуці.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (05-04-2025 21:36 GMT+2)