хоккей, hockey, сокол
киев, сокіл київ, sokol kiev kiew, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment,
украинский хоккей, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей
Молодіжна збірна України виграла всі три матчі на зборі в Чехії. Після звитяг над «Енергією» з Карлових Варів (4:2) і «Динамо» з Пардубіце (6:3) сьогодні команда Срюбка і Бобкіна переконливо перемогли ще один клуб чеської Екстраліги U20.
«Верва» (Літвінов, Чехія) – збірна України U20 – 5:8 (1:3, 2:2, 2:3)
У порівнянні з першими двома матчами тренерський штаб нашої команди зробив одну зміну. Вимушену. Іллю Криклю в центрі нападу у першій ланці замінив Олексій Євтехов. Замість Олексія роль центрфорварда четвертої ланки виконував номінальний оборонець Володимир Волков.
Як і в першому матчі, найрезультативнішим гравцем нашої команди став Микита Сидоренко – два голи і два асисти. Євтехов з новими партнерами за ланкою відзначився голом і двома результативними передачами.
Тепер хокеїсти української молодіжки роз’їжджаються по клубах. Щоб у грудні зібратися знову. 11 грудня розпочинається чемпіонат світу в дивізіоні 1В.
Молодіжна збірна України з хокею U-20 з 11 по 17 грудня у Словенії проведе збір перед чемпіонатом світу у Дивізіоні 1B. За підсумками збору тренер Андрій Срюбко сформує заявку на турнір.
У Словенію вирушать 26 хокеїстів. На ЧС суперниками України будуть Польща, Естонія, Італія, Хорватія та Словенія.
Воротарі:
Роман Батіг (HC Dynamo Pardubice U20, Чехія)
Андрій Малихін (HC Hronov, Чехія)
Гліб Арцатбанов (Alberni Valley Bulldogs, Канада)
Оборонці:
Володимир Волков (HC Modre Kridla Slovan, Словаччина)
Олексій Дахновський, Андрій Пуздрановський (обидва – HC Kosice U20, Словаччина)
Микита Полоницький (Сокіл)
Володимир Трошкін (Almtuna IS J20, Швеція)
Богдан Трущенко (Thurgau U20, Швейцарія)
Іван Шамардін (UHT Sabres Oswiecim, Польща)
Микола Косарєв (Forus/Sandnes U18, Норвегія)
Нападники:
Максим Андрієнко (EC Bad Tölz U20, Німеччина)
Степан Герасименко (Junior-Capitals U20, Австрія)
Нікіта Іващенко (BIK Karlskoga J20, Швеція)
Іларіон Купріянов (HC Dukla Jihlava U20, Чехія)
Олексій Євтехов (HC Dynamo Pardubice U20, Чехія)
Олександр Шаповалов (TPS U20, Фінляндія)
Климентій Лисак (HC Ocelari Trinec U20, Чехія)
Михайло Ковальчук (Naprzod Janow, Польща)
Ілля Крикля, Микита Сидоренко, Сергій Стецюра (всі – Дніпро)
Ілля Дубський (Fehérvár Hockey Academy 19 U20, Австрія)
У рамках тренувального збору перед молодіжним чемпіонатом світу з хокею збірна України U-20 провела контрольний матч зі Словенією U-20.
Команда Андрія Срюбка обіграла суперника з рахунком 3:2 в овертаймі, зробивши камбек після двох шайб суперника у першому періоді. У п'ятницю Україна проведе контрольну зустріч з Італією.
Словенія U20 – Україна U20 — 2:3 ОТ (2:0, 0:2, 0:0, 0:1)
Молодіжна збірна України з хокею в останньому контрольному матчі перед чемпіонатом світу у Дивізіоні 1B обіграла Італію з рахунком 3:2 по булітах.Учора команда обіграла Словенію 3:2.
Тренерський штаб нашої команди провів у порівнянні з першим поєдинком декілька змін у складі. У воротах замість Андрія Малихіна грав Гліб Арцатбанов. У другій парі оборонців з Володимиром Волковим діяв Микола Косарєв, а Володимир Трошкін був переведений у третю пару до Микити Полоницького. В нападі єдина зміна стосувалася Степана Герасименка і Данила Шульги, які помінялися місцями – перший був відправлений у третю трійку, другий розпочав матч без постійних партнерів за ланкою. Зрештою, в ході матчу тренери вносили корективи у склад і за підсумками поєдинку визнали, що ці зміни виявилися вдалими.
Початок зустрічі став для українців дуже вдалим. Поборовшись на п’ятаку, рахунок відкрив Михайло Ковальчук, автор переможної шайби у ворота словенців. Наші хокеїсти контролювали хід гри до тієї миті, поки в кінцівці першого періоду не заробили два поспіль вилучення. Подвійною більшістю суперник скористався з максимальною ефективністю: ще до перерви рахунок зрівняв, а відразу після поновлення гри вийшов уперед.
Натомість у збірної України з реалізацією більшості були чималі проблеми. Відігралися наші хокеїсти в рівних складах, після того, як Микита Іващенко зумів піймати на протиході воротаря суперників. У решті півматчу українці були значно ближчими до успіху, створили достатню кількість моментів для того, щоб завершити гру перемогою в основний час. На заключних хвилинах, коли наша команда грала в більшості, взяв гру на себе і, обійшовши трьох суперників, вийшов на ворота капітан Олексій Дахновський. Однак шайба після його кидка зліва у дальній верхній кут влучила в стійку.
Овертайм цього разу переможця не виявив. А в серії буллітів українці були майже бездоганними: Гліб Арцатбанов не пропустив жодного з трьох кидків, а наші хокеїсти реалізували три з чотирьох – відзначилися Микита Сидоренко, Ігнат Пазій та Климентій Лисак.
Тож, здолавши Італію, українці в доброму гуморі підходять до старту чемпіонату світу. 11 грудня наша команда проведе перший матч на турнірі проти поляків. Перший суперник вчора провів у Бледі матч проти господарів турніру. Словенці вели 3:0, але протягом хвилини в третьому періоді Польща змогла відігратися. В серії буллітів Словенія перемогла 1:0.
Протягом найближчих двох днів тренерський штаб збірної України сформує остаточну заявку на чемпіонат світу. Серед гравців, які є в обоймі, доведеться визначити двох зайвих.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (09-12-2023 20:21 GMT+2)
На цей матч наша команда вийшла без одного з провідних нападників Ігната Пазія, котрий зліг з температурою за день до матчу. Сьогодні вранці Ігнат вже почувався краще, але за рекомендацією лікаря команди Андрія Купріяна форварда вирішили приберегти для наступних матчів.
Перед матчем тренери підкреслювали, наскільки важливо грати дисципліновано, уникати провокацій і не заробляти вилучень. Гра показала, що підопічні з цим завданням впоралися майже на відмінно. То якби не епізод з Данилом Шульгою наприкінці другого періоду, коли наш нападник отримав великий штраф і вилучення до кінця гри за небезпечну атаку суперника в область голови і шиї. Принаймні, так цей епізод трактували арбітри. Оскільки опції відео-перегляду на «Дворана Блед» немає, оскаржити це рішення в ході зустрічі змоги не було. Сам Данило каже, що лише трохи підштовхнув опонента. І відео епізоду це демонструє. Щоб уникнути дискваліфікації Шульги, українці після гри вочевидь будуть домагатися перегляду покарання.
На щастя, цей момент не був вирішальним у матчі. Невдовзі після вилучення Шульги малий штраф заробив польський хокеїст, що миттю знівелювало чисельну перевагу суперників. Взагалі ж фактор гри в нерівних складах виявився вирішальним. І хоч у підсумковому протоколі перших дві шайби у ворота Ігора Тачиньскі вказані в рівних складах, закинуті вони через лічені секунди після появи польських хокеїстів з лави штрафників, чому передувала тривала осада володінь суперника.
В першому періоді, невдовзі після того, як капітан Олексій Дахновський відкрив рахунок, міг збільшувати перевагу нашої команди кидком від синьої лінії Микита Полоницький. Але в цій ситуації поляків врятувала стійка. А на початку другого періоду, ще за рахунку 1:0, дивом не забили, опинившись вдвох перед Глібом Арцатбановим, поляки. Суперники у цьому епізоді нас відверто пробачили, а невдовзі рахунок подвоїв Олександр Шаповалов, котрий приєднався до команди лише напередодні.
Зрештою, попри перевагу в дві шайби ні українські хокеїсти, ні тренерський штаб не почувалися спокійними. Українці тримали в голові товариський матч поляків зі словенцями за два дні до старту чемпіонату, коли наші нинішні суперники, поступаючись 0:3 за підсумками двох періодів, у середині третього закинули три шайби протягом хвилини і перевели гру в овертайм.
На щастя, збірна України провела третій період переконливо. Видихнути з полегшенням допоміг третій гол у виконанні Володимира Трошкіна. Після того кидком з незручної руки перевагу збільшив Олексій Євтехов, а Микита Сидоренко закинув п’яту шайбу. Ще однією прикрістю, окрім вилучення Шульги, в цій грі стала шайба у ворота Арцатбанова за дві з половиною хвилини до завершення матчу. Наш воротар, який отримав приз найкращого гравця зустрічі, втратив чудову нагоду розпочати чемпіонат світу шатаутом.
Завтра, 12 грудня, починаючи з 13:30 за київським часом збірна України проведе другий поєдинок чемпіонату світу. Суперник – збірна Естонії, котра сьогодні поступилася 1:5 італійцям.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (11-12-2023 22:57 GMT+2)
added through (3 Годинник 38 Хвилини) :
Молодіжна збірна України у наднапруженому поєдинку переграла збірну Естонії і на цю мить очолила секстет дивізіону 1В чемпіонату світу.
Змін у поєднання ланок в порівнянні з матчем першого туру проти поляків (5:1) наш тренерський штаб не вніс жодних. На жаль, не встиг залікувати застуду нападник Ігнат Пазій. Тепер тренери розраховують на повернення талановитого 17-річниго нападника «Норт-Бей Баттальйон» у третьому турі.
Естонці трохи спантеличили нашу команду стартовою агресією. Суперники зі стартових секунд запрононували височенний темп ведення гри з великою кількістю єдиноборств і заволоділи перевагою. Вирівняти гру і навіть затиснути суперника в його зоні українцям вдалося лише ближче до середини першого періоду. Але в ту мить, коли виглядало, що гол назріває, необов’язкове вилучення заробив Гавриїл Сімчук. Цю більшість естонці реалізували і повели в рахунку. Оговтатися і переламати хід гри на свій бік нашій команді до перерви не вдалося.
Та й зі стартових секунд другого періоду на льоду «Дворана Блед» точилася в’язка жорстка боротьба, в якій відвертої переваги не мала жодна з команд. Українці змогли відігратися зусиллями нападників четвертої ланки – ворота збірної Естонії вразив Ілля Дубський.
Блискучу нагоду вийти вперед на самому старті заключного періоду втратили Іващенко і Ковальчук. У ту мить, коли наша команда перебувала в меншості, Микита обіграв суперника біля борту на власній синій лінії і побіг на ворота суперників. Намагаючись зручніше підпрацювати шайбу під кидок, пробити Іващенко не встиг, але на відскок другим темпом встиг Ковальчук. Втім, переграти Аґанезовса з забійної позиції Михайло не зумів.
Коли ж склади вирівнялися, наша команда нарешті повноцінно затисла суперників на їх половині і матеріалізувала перевагу завдяки нападникам першої ланки. Героєм ударного відрізку, який визначив долю зустрічі став Микита Сидоренко, котрий спершу після індивідуального проходу закинув сам, а потім допоміг це зробити Іллі Криклі. А остаточно питання про переможця, реалізувавши більшість, зняв капітан Олексій Дахновський.
Третій матч на чемпіонаті світу збірна України проведе в четвер, 14 грудня. Суперниками стануть одні з прописних фаворитів турніру італійці, котрі в першому турі перемогли Естонію 5:1, а сьогодні зустрічатимуться зі збірною Хорватії. Початок матчу Україна – Італія на льоду «Дворана Блед» – 20:30 за київським часом.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (12-12-2023 17:43 GMT+2)
Молодіжна збірна України, відігравшись з рахунку 1:4, здобула драматичну перемогу в овертаймі над італійцями в третьому турі чемпіонату світу в дивізіоні 1В. Героями зустрічі стали голкіпер Андрій Малихін, котрий з’явився на льоду в ході матчу, а також херсонське тріо Сидоренко – Крикля – Стецюра.
Україна U20 – Італія U20 – 5:4 ОТ (1:1, 1:3, 2:0, 1:0)
Це був матч з розряду фінальних. Ціна кожної помилки мала величезну вагу. І хоч попереду в обох команд зустріч зі ще одними фаворитами дивізіону 1В словенцями, нинішня зустріч була з когорти тих, які називають іграми за шість очок.
Команди провели божевільний за інтенсивністю і обопільно жорсткий перший період. Італійці повели в рахунку після того, як вперше в матчі отримали право зіграти в більшості. При цьому гольового епізоду цілком можна було уникнути, однак наш гравець, перехопивши шайбу на власній синій лінії біля борту не втримався на ногах, допустив втрату, яка й призвела до першого взяття воріт. Відігралися українці після того, як Ілля Крикля вдало зіграв на п’ятаку.
А потім була перерва і катастрофічний початок другого періоду. Почалося все з вилучення Богдана Трущенка, яке італійці матеріалізували в гол майже миттєво. Потім було ще дві грубих помилки, які переросли в майже катастрофічних 1:4 і заміну воротаря – замість Гліба Арцатбанова вперше на цьому чемпіонаті зіграв Андрій Малихін. У гру голкіпер ввійшов вдало, чим вселив віру у польових гравців. А орстаточно нашу команду повернув до тями, взявши гру на себе і вразивши ворота на 32-й хвилині, Микита Сидоренко.
Кінцівка другого періоду була повністю за Україною. Наша команда двічі могла закинути, навіть граючи в меншості. Але врешті на другу перерву команди пішли за переваги суперників у дві шайби.
Українці висіли на воротах суперників впродовж усіх 20-ти хвилин заключної третини основного часу. Наші хокеїсти не використали чисельної переваги 5х3, а скоротити відставання змогли після того, як Володимир Волков заробив, а Микита Сидоренко реалізував булліт. Після того Микита двічі з невеликим інтервалом заробляв не дуже обов’язкові вилучення. Проте італійці не просто не скористалися з переваги, а особливо не змогли закріпитися в нашій зоні. Більше того, Сергій Стецюра, обікрав суперника на червоній лінії і, вийшовши з голкіпером один в нуль, зрівняв рахунок – 4:4!
Врешті, долю зустрічі вирішив овертайм. Українці мали два моменти ще до того, як Микита Сидоренко оформив хет-трик і вирішив долю гри. Власне, немає різниці хто забив і коли. Важливо, що ця перемога є!
Завтра, 15 грудня, в матчі четвертого туру збірна України зіграє з хорватами, які сьогодні сенсаційно перемогли поляків (5:4 Б), вийшли на п’яту сходинку в таблиці, а потім щиро підтримували нас у матчі з італійцями.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (15-12-2023 19:08 GMT+2)
added through (2 Годинник 7 Хвилини) :
Молодіжна збірна України, власноруч створивши собі проблеми, відігралася з рахунку 1:2 у третьому періоді і здобула четверту перемогу на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В, який триває в словенському Бледі. Героєм зустрічі став Микита Сидоренко, який двічі закинув сам і допоміг відзначитися Олексієві Дахновському.
Як не намагалися тренери нашої команди завести перед матчем підопічних, але певне моральне спустошення менш ніж через добу після важкої перемоги над італійцями все ж відчувалося. У першому періоді українцям бракувало агресії. Вони домінували, провели на половині суперника практично всі 20 хвилин, але при цьому воротам хорватів загрожували не надто часто. За таких умов старанність і бойовитість балканців дозволяла стримувати українські атаки без великих зусиль.
Повела наша команда в рахунку на сьомій хвилині, коли кидком з «вусів» влучив у кут оборонець Микита Полоницький. Проте цей гол не просто не розв’язав українцям рук, а ще більше заколисав їх. Як наслідок, провальний другий період, дві шайби у наші ворота, після яких тренери, як в попередньому матчі, замінили воротарів.
У підсумку довести свій клас українцям вдалося лише в третьому періоді, коли Андрій Срюбко вирішив перейти на гру в три ланки: дві перших залишилися без змін, а в третій у нападі діяли Яцишин, Пазій (у ролі центрфорварда) і Ковальчук. Тренери в перерві наголошували, що дуже важливо уникати вилучень. Проте вийшло, що зрівняли рахунок наші хокеїсти, якраз опинившись у меншості. В ту мить, коли Іван Шамардін відбував двохвилинне покарання, Микита Сидоренко сам заробив булліт і сам його реалізував. Невдовзі після того, вже в рівних складах, вдало підставив ключку під запущену Володимиром Волковим від синьої лінії шайбу Олександр Шаповалов. А остаточно заспокоїв гру, оформивши дубль, той же Сидоренко.
Заключний і вирішальний матч на чемпіонаті наша збірна проведе в неділю, 17 грудня. Суперниками будуть господарі, словенці, які виграли три стартових поєдинки і сьогодні о 20:30 зіграють поєдинок з італійцями.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (15-12-2023 21:05 GMT+2)
added through (4 Годинник 31 Хвилини) :
Молодіжна збірна України програла фінальний матч чемпіонату світу в дивізіоні 1В словенцям. Наші хокеїсти спромоглися на камбек з рахунку 0:2, вийшли вперед, але через грубі індивідуальні помилки розгубили перевагу і тим самим не змогли підвищитися у класі.
Перед головним для нашої молодіжки (а, може, для всього українського хокею) матчем 2023 року тренерський штаб зіткнувся з непередбачуваними кадровими труднощами: спершу з високою температурою зліг центрфорвард Олексій Євтєхов, а буквально сьогодні, в ході ранкової розкатки після влучання шайби травму руки отримав Олександр Шаповалов. Нападник фінського ТПС повернувся до Бледа з лікарні в Єсеніце зі швами і гіпсом на правій руці. Вибув він приблизно на два тижні.
Оскільки обидва представники лазарету – з другої трійки нападу, тренерам довелося мізкувати, як компенсувати їх відсутність. У підсумку в стартовому складі у трійці з Ігнатом Пазієм та Микитою Іващенком був оборонець Микола Косарєв, котрого, щоправда, у ході гри змінювали Клим Лисак та Гавриїл Сімчук.
Наша команда розпочала матч дуже активно. Відчувалося, що суперники, не дивлячись на фактор домашніх стін, нас трохи побоюються. Однак стартову перевагу наша команда не матеріалізувала в гол, зокрема коли діяла в більшості. А невдовзі після того ще й пропустила. Більше того, в ході першого періоду українцям протягом півтори хвилини грали в подвійній меншості. На щастя, вистояли. А попереду найгостріше в першій 20-хилинці діяв капітан Олексій Дахновський, який виходив на ворота, взявши гру на себе.
А потім був божевільний другий період. Перед виходом на лід наші хокеїсти говорили в роздягальні: «Наші вболівальники перекрикують їх, у дома. Ми теж маємо їх переграти». «Байдуже як, але ми мусимо забрати цю гру!» – вигукнув, виходячи до коридору, Іван Шамардін.
Але старт другого періоду виявився приголомшливим: уже на 37-й секунді в наші ворота влетіла друга шайба. На щастя, скоротили відставання наші хокеїсти швидко: Ілля Крикля і Микита Сидоренко спільними зусиллями вивели того ж Шамардіна на кидок з «вусів» і могутній оборонець не промахнувся – 1:2.
Далі у виконанні нашої команди на льоду спостерігалося якесь божевілля. Спершу під час гри в меншості в абсолютно аналогічній ситуації, як у матчі з італійцями, зрівнювати рахунок міг Сергій Стецюра. Але, обікравши суперника на червоній лінії і вибігши на побачення з голкіпером, переграти Кавчіча Сергій цього разу не зумів. Потім наша команда мала протягом 100 секунд подвійну більшість, але скористатися нею не змогла. Зате реабілітувалася в рівних складах. Спершу Сидоренко у своєму фірмовому стилі прорвався через лівий край і влучно кинув з кола для вкидання у дальній кут. А потім уже Сімчук підкоригував шайбу в сітку після кидка Богдана Трущенка – 2:3.
Втім, за 45 секунд до сирени помилився при виведенні шайби з-за воріт Гліб Арцатбанов і опоненти рахунок зрівняли. А на початку третього періоду була ще одна результативна помилка. Спровокована, щоправда, дивними діями арбітра. Під час єдиноборства за нашими воротами Микита Полоницький отримав травму. Поки партнер за парою оборонців лежав на льоду, шайбу отримав Володимир Трошкін. Очікуючи, що рефері дасть свисток, як то зазвичай у схожих ситуаціях відбувається, Володимир викинув шайбу навмання. Вийшло на ключку Філіпу Сітару, який, опинившись перед воротами, нагоди не втратив і вивів словенців уперед.
На емоціях українці через лічені миті опинилися в меншості – дві хвилини отримав Ілля Крикля. Наша команда не дала супернику нічого створити в нерівних складах. Але після чергової помилки вп’яте пропустила в форматі 5х5.
Цей гол відверто приголомшив наших хокеїстів. По суті, прийти до тями вони до кінця зустрічі так і не змогли, хоча ніби й володіли перевагою, кидали по воротах, демонстрували агресію. Однак то вже був не той порив, який спостерігався в діях наших хокеїстів у другому періоді. Поразка, яка виглядає алогічною, приголомшливою, яка призвела до сліз і розпачу. Не так собі найобдарованіші представники покоління 2004 року народження уявляли прощання з молодіжним хокеєм.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (19-12-2023 19:48 GMT+2)
Тренерський штаб молодіжної збірної України на чолі з Андрієм Срюбком оголосив склад із 22 хокеїстів, які розпочнуть підготовку до січневого чемпіонату світу-2025 у дивізіоні 1B. На навчально-тренувальний збір до румунського Брашова «синьо-жовті» викликали п'ять гравців з чемпіонату України, а також легіонерів з Угорщини, Німеччини, Італії, Норвегії, Польщі, Румунії, Словаччини, Фінляндії, Чехії та Швейцарії.
Склад молодіжної команди України на тренувальний збір Воротарі: Назар Бойко («Київ Кепіталз»), Олександр Карпенко («Форус/Сандес» U20, Норвегія). Захисники: Іван Козленко (ДВТК Академія U20, Угорщина), Микола Косарев («Ставангер», Норвегія), Тимофій Материкін («Кременчук»), Микита Полоницький («Сокіл»), Андрій Пуздрановський («Форус/Сандес» U20, Норвегія), Даніел Скиба («Славія» U17, Чехія), Богдан Трущенко («Тургау» U20, Швейцарія), Савелій Сухицький («Аоста», Італія). Нападники: Данило Байда, Ілля Байда (обидва – «Сянок», Польща), Григорій Біляєв («Хаміково» B, Словаччина), Андрій Виставкін (ХПК U20, Фінляндія), Михайло Гапоненко («Форус/Сандес» U20, Норвегія), Максим Жеребко («Сокіл»), Олексій Євтєхов («Динамо-Пардубіце» B, Чехія), Дмитро Мосюк («Шторм»), Дмитро Рудика («Корона», Румунія), Даниїл Шульга («Серветт» U20, Швейцарія), Микита Яловий («Ческе Будейовіце» U20, Чехія).
Нагадаємо, що збірна України (U20) зіграє на чемпіонаті світу у Таллінні. Суперниками нашої команди стануть Італія, Японія, Південна Корея, Польща та Естонія.
Перший період команди провели без закинутих шайб попри активні дії біля воріт одна одної. Варто відзначити результативну роботу обох воротарів.
Другі двадцять хвилин розпочались для нашої збірної з вилучення. Суперники провели декілька атак, але безрезультатно. Середина періоду відзначилась відкритим рахунком для обох команд: спочатку Лев Стасюк закидає першу, потім, менш як за дві хвилини, суперник зрівнює рахунок в матчі. Активність другого періоду тільки росте й завершується голом Андрія Виставкіна за 1,5 хвилини до сирени.
За декілька секунд після початку завершального періоду наша команда грала з порожніми воротами, але таку кількісну перевагу реалізувати не вдалось. Після серйозного порушення з блоку українців, суддівська бригада призначила штрафний кидок супернику, але Олександр Карпенко зафіксував шайбу. За 5 хвилин до закінчення матчу дубль оформлює Лев Стасюк й остаточно закріплює перевагу українців, яка й збереглась й до закінчення матчу.
Збірна України розпочала матч з активних атак воріт суперника, проте реалізувати одну із них вийшли аж в середині першого періоду прицільним кидком Демченка. За декілька секунд після допущеної помилки наша команда грала в меншості, суперник скористався цим шансом і зрівняв рахунок.
Протягом другої частини періоду наша команда двічі грала в подвійній меншості, але Бойко впорався з кожним кидком. Граючи в рівних складах, перевага продовжувала бути на боці української збірної.
В одній із контратак гравець команди-суперниці зазнав пошкодження, але невдовзі повернувся на лід.
Другий період практично з перших секунд розпочали грою в більшості, яку реалізував Яловий і вивів нашу команду вперед. Жодної атаки в рівних складах жодній з команд не вдалось завершити закинутою шайбою, але в середині періоду внаслідок ще одного вилучення румунів, Виставкін закидає другу шайбу в більшості. Румуни намагались виходити в атаки, але Бойко відбивав усі шайби.
Третім шансом закинути в нерівних складах українці не скористались. За 3 хвилини до кінця шанс зменшити відрив в рахунку в більшості був в суперника, але реалізувати його вони не змогли.
На другій хвилині заключного періоду суперник заробив чергове вилучення, реалізувати його не вийшло, але попри це практично весь час наша збірна атакувала ворота суперника, при тому нейтралізовуючи всі атаки румунів. Загалом третій період складався з попергових вилучень команд, але закинути жодної шайби не вдалось.
За 1,5 хвилини до закінчення матчу Україна взяла тайм-аут, хлопці перевели подих й пішли в завершальні атаки. Останні 30 секунд наша збірна провела в більшості, проте так і завершила матч в атаках воріт румунів.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (13-12-2024 21:29 GMT+2)
Першу чверть матчу збірна України практично повністю провела в зоні суперника. Під час однієї із контратак румунів наша команда помилилась і змушена була грати в меншості, однак всі небезпечні кидки були якісно нейтралізовані.
Більшість часу гри в рівних складах продовжували бути в атаці. Всередині періоду отримали шанс зіграли в більшості, але скористатись ним не вдалось. На останніх хвилинах румуни виходили в небезпечні атаки, але Карпенко ловив усі кидки.
Останні секунди стали найкращими для нашої команди протягом 20-хвилин. За 10 секунд до його завершення рахунок у матчі відкрив Максим Жеребко і подвоїв нашу перевагу гол Іллі Байди на останній секунді.
Розпочали другий період з продовження атак воріт румунів. Моментом максимального скупчення хокеїстів обох команд на воротах румунів скористався Ілля Байда і оформив дубль. Одразу за ним своїм шансом скористався Іван Козленко, на табло 0:4.
В ході атак суперника почали зʼявлятись порушення за грубість й велика кількість обопільних вилучень. За 6:40 до кінця періоду конфлікт закінчився вилученням Сухицького. Тоді помилився й суперник і 30 секунд команди грали 4 на 4. Далі наша більшість, під час якої Косарєв від синьої закинув пʼяту шайбу.
Розпочали третій період з більшості, яку реалізувати не вдалось. За 4 хвилини чергова більшість нашої команди, під час якої закинув Олексій Євтєхов.
Потім Лев Стасюк закинув сьому
Після в атаці румунів за грубість обопільне вилучення, за ним одразу наша більшість в ній виходили в атаки і румуни, але закинув в більшості Стасюк.
За 8 голом перевага українців на льоду стала остаточною, наша команда практично не виходила з зони суперників, тоді свою шайбу за 4 хвилини до кінця закинув Микита Яловий, одразу за ним шайбою відзначився Богдан Хелемендик і за три хвилини до кінця Максим Жеребко закидає свою другу шайбу і 11 гол всієї команди.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (13-12-2024 21:36 GMT+2)
Молодіжна збірна України з хокею з 3 січня розпочинає збір перед чемпіонатом світу U-20 у Дивізіоні 1B, який пройде в Естонії з 11 по 17 січня.
Поки що команда працюватиме у розширеному складі з 26 хокеїстів, пізніше список скоротять до 24 гравців. Зазначимо, що у списку лише 5 гравців з чемпіонату України.
Суперниками України на ЧС будуть збірні Естонії, Італії, Японії, Південної Кореї та Польщі. За підсумками турніру одна команда підвищиться у класі і одна вилетить.
На початку матчу суперник атакував значно активніше, але ці атаки якісно нейтралізовував Левшин. На 4 хвилині матчу Денисенко відкриває рахунок, менше, ніж за хвилину його на добиванні подвоює Койда.
На 13 хвилині матчу Естонія мала дуже хороший шанс відкрити рахунок кидком у порожній кут воріт, але промахнулись. Емоцій на льоду дуже багато, часто вони закінчуються перепалками біля воріт. Вже в середині періоду заробили перше вилучення: Євтєхов їде на лаву штрафників. За 60 секунд ще одне вилучення заробив Микита Боднар. Нашій команді вдалось нейтралізувати всі атаки як 3 на 5, так і 4 на 5. Надто велика кількість кидків суперника була з браком: або в штангу, або зовсім поза ворота. Боднар повернувся на лід і вже в наступній перерві на лаву штрафників сів Данило Байда. Вся атака повністю перейшла в нашу зону, навіть шайбу виходить рідко викинути. Наприкінці меншості один на один з воротарем вийшов Євтєхов і закинув третю. За 2 хвилини до кінця розпочались максимально активні атаки українців, естонці намагались контратакувати. В одній із контратак Койда порушив правила, то ж другий період розпочався з меншості.
Другий період розпочався яскравим виходом Койди з лави штрафників, який одразу націлився на ворота. Загалом, перші 5 хвилин обидві команди атакували дуже активно. В другій чверті українці практично постійно оборонялись, але по її закінченню почали оборонятись частіше суперники.
Гольове затишшя всередині другого періоду порушив Нікіта Куліков, закинувши пʼяту в ворота Естонії. Буквально в наступній атаці, за 6 секунд після попереднього взяття воріт, свій момент реалізовує капітан Команди Іларіон Купріянов. Період продовжується значною кількістю атак обох команд.
За 6 хвилин до кінця другого періоду Микола Косарев вилучається і за 30 секунд після того на лаві штрафників до нього приєднався і Богдан Трущенко. Наша команда якісно від захищалась і в форматі 3 на 5, потім 4 на 5.
Третій період розпочався першим вилученням Естонії у матчі. Микола Косарев його реалізував, закинувши в матчі шосту шайбу. За 1,5 хвилини свій момент реалізував Родіон Койда, оформивши дубль. До середини третій період проходив рівно: команди почергово атакували ворота один одного. За 9 хвилин до кінця грали в більшості, але реалізувати її не вдалось. За 2,5 хвилини після її початку матч зупинили через потрапляння арбітру шайби в шию після рикошету.
Нікіта Куліков відзначається ще раз: закидає восьму за 5,5 до кінця матчу. Згодом небезпечний кидок Естонії нейтралізував Олександр Левшин. Менше ніж за 2 хвилини до кінця естонці все ж змогли закинути одну свою шайбу. В наших воротах відзначився Артем Орлов. Естонія продовжувала насідати на наші ворота, але атаки не проходили, проте матч завершився черговою нашою небезпечною атакою.
додано (55 Хвилини) :
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (11-01-2025 21:12 GMT+2)
Матч розпочався вилученням Сухицького на 40 секунді. Дві хвилини ми практично не виходили зі своєї зони, поляки здійснили декілька дуже небезпечних кидків, але Олександр Левшин їх нейтралізував. Вже на 5,5 хвилині свій шанс у більшості отримала збірна України, жодну атаку довести до голу не вдалось, проте ми продовжили атакувати в рівних складах.
Середина періоду виглядала рівною між вдома командами, проте все ж з перевагою Польщі в кидках в сторону воріт. Обидві команди виходять в атаки, які або перехоплюють польові, або нейтралізує воротар. В третій чверті напад суперника тільки посилився, але нашій команді вдалось впоратись з тиском. Напружено рівною гра тривала аж до вилучення Микити Боднара за 2,5 хвилини до завершення періоду. Проте в рівних складах ми грали не так довго, бо за 15 секунд до сирени своє вилучення заробив Косарев.
Розпочали другий період в меншості, але відстояли її без пропущених шайб. Наша команда почала значно активніше атакувати й загалом більше грати в їхній зоні. Поляки виходили в контратаки і кожна з атак біля обох воріт нейтралізовується. Всередині періоду заробили більшість і за 20 секунд від її початку Михайло Гапоненко відкрив рахунок. Ми продовжили насідатт не суперника в їхній зоні і вже за декілька атак ще одну шайбу закидає Олексій Євтєхов. Команда максимально включилась в матч й почала якісно відпрацьовувати тактичні дії. На шостій хвилині періоду третю шайбу в матчі закидає Максим Жеребко.
До кінця періоду Україна не виходила з зони Польщі. Бували поодинокі атаки суперника, але перевага була повністю на боці нашої команди.
Розпочали третій період з таким же настроєм, як пройшов другий: максимально активно продовжуємо атакувати. На 7 хвилині Левшин поїхав на лавку і поїхав допомагати шостий польовий аж до порушення правил поляками. Протягом всієї більшості наша молодіжка атакувала, але реалізувати жодного кидка не вдалось.
Атаки продовжилися й після завершення гри за кількісної переваги. В нашу зону суперники зайшли аж на 12 хвилині третього періоду. За 4:20 до кінця вилучили Денисенка, відпрацювали меншість. За 2 хвилини Польща знял
додано (19 Хвилини) :
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (12-01-2025 18:40 GMT+2)
На третій хвилині матчу Нікіта Куліков заробив вилучення, для реалізації якого італійцям було потрібно лише 15 секунд. Італія домінувала всю першу чверть періоду. На 6 хвилині команда грала за кількісної переваги: шестеро проти пʼяти. В цей час Італія порушує правила, за чим послідувало подвійне вилучення. Спочатку Даниїл Шульга зрівняв рахунок в форматі 5 на 3, формат 5 на 4 реалізовує Купріянов.
В наступній зміні в рівних складах третю шайбу закидає Максим Жеребко. Ми продовжуємо активно атакувати суперника, вони виходять в небезпечні атаки теж, але загалом проводимо відрізок біля їхніх воріт.
Всередині періоду ще одне вилучення Кулікова. За хвилину штраф отримав Максим Жеребко. Куліков вийшов і в форматі 4 на 5 одразу закинув суперник.
За 5,5 хвилин до завершення періоду закинув Родіон Койда. Після вкидань в нашій зоні атакувати ворота пробували італійці, але Олександр Левшин нейтралізовує всі атаки.
Завершили перший період в більшості, 1:45 якої провели і в другому.
Після початку другого періоду отримали 40 секунд подвійної переваги, яку реалізував Косарєв.
На 4,5 хвилині Гапоненко здійснив силовий прийом проти італійця, суперник зазнав серйозного пошкодження, тому нашого нападника вилучили до кінця гри. Койда сів на 5 хвилин на лаву штрафників. Тренер Італії отримав 2 хвилини штрафу через словесний конфлікт з арбітрами, тому 2 хвилин ми грали в форматі 4 на 4. Його реалізовує Купріянов.
Тоді своє вилучення заробив Олександр Левшин, чим скористався суперник й закинув в форматі 5 на 3. Наступне вилучення наша команда витримала, але Італія продовжила дуже активно атакувати.
Розпочали третій період з голу італійців на 34 секунді. Відставання на табло зменшилось до двох шайб. Наша команда активно відповідає і насідає на ворота, але жоден кидок реалізувати не вийшло. Період триває досить рівно, команди почергово виходять в атаки.
За 3 хвилини до завершення італійці заробили вилучення. На його 40 секунді наша команда взяла тайм-аут, але це не допомогло реалізувати перевагу. За 6 секунд до кінця перерву взяли суперники, але нам вдалось забрати свою перемогу.
додано (4 Годинник 50 Хвилини) :
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (15-01-2025 01:01 GMT+2)
Корея: Парк Дж.; Зон – Лі Дж. – Лім, Чой – Парк Т.; Чхе – Квон – Кім Дж., Джанг – Лі С.; Кім М. – Юнг Ю. – Хван, Лім – Кім Ю.; Юнг М. – Юнг Мін
Розпочали матч зі швидкого голу. Данило Байда відкрив рахунок у матчі на 1:25. Перша половина періоду проходила в атаках біля воріт обох суперників. Збірна України хоч і намагалась атакувати більше, проте корейці підловлювали на мінімальних помилках і розпочинали боротьбу вже в нашій зоні. На 5 хвилині корейцям вдалось зрівняти рахунок.
На 7,5 хвилині перше вилучення: суперники порушили правила.Більшість її часу проводили в зоні корейців, але оборонці разом з воротарем нейтралізували всі наші атаки. В рівних складах розпочались хороші атаки Кореї, але жодну з них реалізувати не вийшло.
Поновились гольові моменти аж шайбою Марка Миронова за 5 хвилин до завершення періоду. В наступній зміні Родіон Кода порушив правила, але рівно відіграти 2 хвилин вчотирьох не вийшло: відбулась зупинка в грі, аби почистити лід за 4 хвилини до закінчення матчу. В цій більшості нам вдалось кидати по їхніх воротах, але не закинути. Вийшли в рівних складах в одній із перших змін вони закинули другу.
За 1:32 японець врізався головою в борт, але продовжив потім грати. Ми продовжили в більшості, яку реалізував Шульга.
Розпочали другий період рівно, хоч Левшину доводиться ловити шайб менше. Україна активно йде в атаки і в одній з них змусила корейців помилитись і заробила для себе більшість на 7 хвилині періоду.
Атакували всі 2 хвилини, але реалізувати не вийшло. Після повернення суперника з лави штрафників, продовжили свої атаки.
На 14 хвилині періоду Нікіта Іващенко закидає четверту шайбу для команди. Після голу декілька хвилин не виходили з зони суперника. Потім Корея провела кілька безрезультатних атак і ми знову вернутись в їхню зону практично до кінця періоду. Останні 30 секунд Корея намагалась атакувати, але успіху вони не принесли.
Почали завершальний період так само активно в атаці як і другий. На 7 хвилині Родіон Койда закидає пʼяту шайбу. В наступній зміні Нікіта Куліков заробляє меншість для нашої команди. Реалізувати суперникам її не вдалось.
Всередині періоду суперник вийшов в атаку, провів декілька небезпечних кидків, але Левшину вдалось нейтралізувати кожен з них.
Завершили матч зі значними атаками суперника, але ще раз закинути не вдалось. То ж закрила лік закинутим шайбам шайба Родіона Койди.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (16-01-2025 20:19 GMT+2)
Розпочали матч рівно: обидві команди почали атакувати й доводити матч до максимально небезпечних кидків. Олександру Левшину за перших 10 хвилин матчу вдалось врятувати команду якнайменше 3 рази.
Розпочавши активніше входити в зону суперника, один зі своїх кидків по воротах на 10 хвилині матчу вдалось реалізувати Олексію Євтєхову, відкрив рахунок у матчі. Після першої шайби атаки нашої команди лише посилились і ще одним прицільним кидком вдалось відзначитись Марку Миронову на 13 хвилині.
Майже не виходили з зони Японії аж до вкидання за 3,5 хв до кінця періоду. Останні 2 хвилини японці знову почали завдавати удари по воротах нашої збірної. Власне, завершили першу 20-хвилинку українці в захисті.
Розпочали другий період із серії небезпечних кидків по воротах Левшина. Загалом японці перебрали ініціативу на початку другого періоду і здебільшого гра перейшла в зону збірної України.
На 6 хвилині періоду Михайло Гапоненко вийшов один-на-один з воротарем суперника після проходу від наших воріт й закидає третю шайбу в матчі.
В наступній атаці Марко Миронов оформлює дубль у матчі. Після цього голу японці беруть тайм-аут і змінюють воротаря на номер 20. Після вкидання свої першу шайбу пропустив і Йосіда (20). Данило Байда закинув пʼяту шайбу в ворота японців.
На 7,5 хвилині вилучення в обох команд, тому продовжили грати в рівних складах. Українці продовжили максимально активно атакувати, але в одній з атак Японії вилучення заробив Нікіта Куліков і Україна вперше грає в меншості, під час якої не пропустили.
Витримали продовження атак японців в рівних складах і під час одного з моментів вилучення заробив Богдан Трущенко. Суперник продовжив насідати на наші ворота, отримавши ще одну можливість в більшості і скористались нею. За 3 секунди до повернення нашого пʼятого польового на лід японці відкривають рахунок для своєї команди. Після закинутої шайби японці почали повертатись у гру: збільшилась кількість атак біля наших воріт й небезпечних кидків, які нейтралізовує Левшин.
За 30 секунд до кінця гравець збірної Японії здійснив небезпечний силовий прийом проти Даниїла Денисенка. Японія гратиме 5 хвилин в меншості й до кінця матчу вилучено Сузукі.
За 15 секунд до кінця друге вилучення
Нікіти Кулікова. За 12 секунд до кінця другого періоду в форматі 4 на 4 закидає Іларіон Купріянов.
Японці розпочали період в більшості, створили декілька моментів, але реалізувати не вдалось жоден. Як тільки українці почали грати повним складом, гра перейшла в зону воріт Японії. Така яскрава ігрова перевага тривала аж до вкидання в нашій зоні майже на 8 хвилині матчу.
На 9 хвилині матчу ще одне вилучення в збірної України: порушив правила Нікіта Іващенко. Японці розпочали атакувати ще в рівних складах, тепер у них зʼявився шанс реалізувати ще одну свою атаку, у меншості цього зробити не вдалось, але після виходу Нікіта на лід японці продовжили атаку і закинули другу.
Завершальні чверті матчу наша команда привела в своїх найпотужніших атаках. В одній із контратак японців, вони порушили правила і вперше в матчі грали в меншості. Цим скористалась наша команда і Микола Косарев закинув сьому шайбу.
За 2,5 хвилини до кінця вилучився Михайло Гапоненко. Відстояли меншість, перейшли в атаку й завершили матч однозначними переможцями.
додано (3 Годинник 10 Хвилини) :
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (17-01-2025 18:50 GMT+2)