Зодчий


Лубни  |
додано (17 Хвилини) :
Збірна України з хокею U-18 продовжує тренувальний збір у Словаччині, де команда готується до чемпіонату світу у Дивізіоні 1A.
Сьогодні українські юнаки провели матч проти Німеччини U-18, перемігши суперника з рахунком 7:3. Минулого ЧС саме німці стали єдиною командою, яка обіграла Україну, перемігши в овертаймі.
Відзначимо, що для Німеччини це третій матч за три дні, тому наші хокеїсти мали явну перевагу, але у третьому періоді, ведучи у сім шайб, українці пропустили три голи.
Воротар Ілля Бобров, який вийшов у стартовому складі, відбив усі 16 кидків за два періоди. Відзначилися німці лише у третьому відрізку, коли на заміну вийшов інший голкіпер – Михайло Набойченко.
У суботу команда зіграє проти Словаччини U-18.
Контрольний матч
Німеччина U-18 – Україна U-18 — 3:7 (0:3, 0:4, 3:0)
Шайби: 02:51 Гапоненко (Кураєв) — 0:1, 06:52 Даниленко — 0:2, 07:46 Скороход (Воротеляк) — 0:3, 21:16 Скороход (Гапоненко, Косарєв) — 0:4. 25:05 Панасенко (Соханевич) — 0:5, 31:15 Стасюк — 0:6, 35:29 Соханевич (Васяк, Панасенко) — 0:7, 41:39 Грив (Шефер, Косе) — 1:7, 50:25 Вілхефт — 2:7, 51:26 Шефер (Шнайдер) — 3:7
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (07-02-2025 15:43 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
додано (10 Хвилини) :
Збірна України з хокею U-18 у рамках тренувального збору та підготовки до чемпіонату світу у Дивізіоні 1A провела контрольний матч проти Словаччини U-18.
Юнацька збірна України обіграла суперника, який виступає в елітному дивізіоні ЧС, з рахунком 4:2. Класну гру видав форвард Михайло Гапоненко, який закинув шайбу та зробив дві результативні передачі.
Україна U-18 на зборі провела дві зустрічі, обігравши Німеччину та Словаччину.
ЧС у Дивізіоні 1A пройде у квітні.
Контрольний матч
Словаччина U-18 – Україна U-18 — 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Шайби: 05:47 Мурін — 1:0, 14:12 Шевцов (Гапоненко, Скороход) — 1:1, 20:24 Гапоненко — 1:2, 39:31 Кураєв (Гапоненко) — 1:3, 42:18 Новак (Томка) — 2:3, 43:59 Виставкін — 2:4
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (08-02-2025 13:20 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
У Грузії стартував європейський юнацький олімпійський фестиваль, на якому команди з 45 країн змагатимуться у різних зимових видах спорту.
Збірна України з хокею буде представлена командою U-17. На груповому етапі Україна зіграє проти Словаччини U-17 (13 лютого) та Латвії U-17 (14 лютого).
Визначено склад юнацької збірної України.
Воротарі: Ілля Бобров (Dunaújvárosi Acélbikák U18, Угорщина), Федір Колповський (Кременчук U18, Україна).
Оборонці: Ярослав Панасенко (Kometa Brno U17, Чехія), Михайло Коробкін (Jungadler Mannheim U20, Німеччина), Архип Голін (HC Tukmus U17, Латвія), Даніель Скиба (Slavia Praha, Чехія), Михайло Ступницький (Atlantic Coast Academy 16U AAA, США), Єгор Остапенко (KooKoo U16, Фінляндія).
Нападники: Святослав Васяк (BK Mladá Boleslav U20, Чехія), Олександр Жданов (BK Mladá Boleslav U17, Чехія), Мирослав Спаскін (Dukla Jihlava U17, Чехія), Арсеній Воротеляк (Düsseldorfer EG U20, Німеччина), Платон Ісаєв (Kölner Junghaie U17, Німеччина), Єфим Соханевич (Atlantic Coast Academy 16U AAA, США), Арсеній Денисенко (Slavia Praha U17, Чехія), Олексій Кривонос (Ässät U20 Akatemia, Фінляндія), Клім Лучкін (HMK Dukla Michalovce, Словаччина), Микола Касаткін (KalPa U16, Фінляндія), Данило Оліфірчук (Poruba RT Torax U17, Чехія), Єгор Поліщук (Tyresö/Hanviken U18, Швеція).
|
|
Зодчий


Лубни  |
Україна – Словаччина — 4:7 (1:1, 1:2, 2:4)
Шайби: 1:0 – Воротеляк (Ісаєв), 04:55, 1:1 – Різничак (Матта), 15:35, 2:1 – Оліфірчук (Панасенко, більш.), 27:34, 2:2 – Різничак (Матта, Пожгай), 29:47, 2:3 – Береш – Ковальчик, Станковен, подв. більш.), 33:58, 2:4 – Мацак (Дурцо, Станковен), 40:20, 2:5 – Різничак (Обушек), 40:37, 2:6 – Станковен (Обушек, більш.), 49:59, 3:6 – Соханевич (Васяк, Оліфірчук, більш.), 46:55, 4:6 – Васяк (Лучкін, Панасенко), 55:28, 4:7 – Матта (Обушек, менш.), 56:44
Склади команд:
Україна: Бобров (Колповський з 40:37); Скиба – Коробкін, Васяк – Жданов – Соханевич; Панасенко – Ступніцький, Ісаєв – Воротеляк – Денисенко; Голін, Спаскін – Кривонос – Лучкін; Касаткін – Оліфірчук – Поліщук
Словаччина: Гусар (Целко); Ковальчик – Чернак, Станковен – Дурцо – Мацак; Тот – Ботка, Матта – Різничак – Обушек; Сирний – Пожгай, Валек – Гибський – Шімко; Береш, Сромовський – Цурлей
Розпочали матч за активних атак обох команд. На 5 хвилині розпочинаюсь атаку ще за нашими воротами, команда ввійшла в зону суперника та закинула першу в історії збірної України шайбу на ЄЮОФ. З передачі Платона Ісаєва закинув Арсеній Воротеляк.
На екваторі першого періоду капітан команди Михайло Коробкін порушує правила й залишає нашу команду в меншості, яку хлопці відстояли. За менше, ніж 5 хвилин до завершення періоду словаки зрівнюють рахунок в матчі.
До завершення періоду обидві команди атакували, перехоплюючи шайби одна в одної в середній зоні. Період минув практично без зупинок, команди грали дуже дисципліновано аж до 18 секунд до завершення періоду, коли словаки заробили своє перше вилучення в матчі. Реалізувати за такий короткий відрізок українцям його не вдалось.
Другий період збірна України розпочала в більшості, але реалізувати її й після перерви не вдалось. На третій хвилині періоду суперники знову порушили правила, то ж українці вдруге намагаються реалізувати свою кількісну перевагу, вдруге поспіль замкнути в більшості не вдалось. Проте словаки дарують шанс за шансом і втретє за першу половину другого періоду українці грають в більшості. І за 3 хвилини до її завершення наша команда змогла вийти вперед. З передачі Ярослава Панасенка свій момент реалізував Данило Оліфірчук.
Всередині другого періоду, перевівши подих після трьох меншостей поспіль, словаки закидають свою другу шайбу в матчі. Зрівнявши рахунок вдруге, суперники продовжили серію атак по воротах Боброва, але жоден з кидків не завершився змінами на табло. Відібравши словаків шайбу, збірна України розпочала свою атаку, яку довела до кидка по воротах та вилучення Васяка в боротьбі в своїй зоні. Обороняючись вчотирьох правила порушив Михайло Ступніцький. Словаки взяли тайм-аут перед початком розіграшу 5 на 3. За 6 секунд до виходу Васяка з штрафного боксу словаки виходять вперед.
Розпочинаємо період пропущеною шайбою на 20 секунді. Словаки виграли й наступне вкидання і їм знадобилось лише 17 секунд, аби замкнути свою 5 шайбу в матчі. Україна взяла тайм-аут та замінила голкіпера на Федора Колповського. Після вкидання Мирослав Спаскін помиляється і вилучається, а словаки в більшості закидають шосту шайбу.
На шостій хвилині періоду наша команда отримала шанс зменшити відставання в рахунку граючи в більшості і скористалась ним. 20 секунд гри в нерівних складах вистачило Єфиму Соханевичу, аби закинути третю шайбу нашої збірної.
Українці намагаються максимально активно атакувати ворота суперника, проте як і польові, так і голкіпер, блокують всі кидки. На 12 хвилині періоду Платон Ісаєв вийшов один на один з голкіпером, але по воротах суперника не попав. За менш як 5 хвилин до завершення матчу Святослав Васяк закидає четверту шайбу в ворота Словаччини. В наступній атаці на наші ворота відбувалась сутичка, за підсумком якої українці отримали чергову можливість зіграти в більшості. Однак скористались проходом на наші ворота. Суперники і в меншості закинули сьому шайбу. Більшість продовжилась, але реалізувати її не вдалось. Завершили матч в обороні наших воріт.
Найкращим гравцем збірної України у матчі став нападник Єфим Соханевич.
|
|
Зодчий


Лубни  |
Хокеїсти збірної України U17 виграли свій перший матч на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі (ЄЮОФ) у Грузії. Після поразки від Словаччини команда Олександра Бобкіна здобула вольову перемогу над Латвією – 5:4.
Українці двічі поступалися у рахунку 0:2 та 2:3, проте зуміли виявити характер та вирвали перемогу завдяки шайбі Юхима Соханевича.
Ця перемога дозволила українцям посісти друге місце у групі A та зіграти у полуфіналі ЄЮОФ. Суперник нашої команди визначиться згодом.
Латвія – Україна — 4:5 (2:1, 1:2, 1:2)
Шайби: 1:0 – Клауцанс (Руткіс, Берзкалнс), 03:23, 2:0 – Малішевс (Клауцанс, Берзкалнс, більш.), 2:1 – Спаскін (Скиба, Ісаєв, більш.), 16:02, 2:2 – Васяк (Воротеляк, Соханевич), 20:32, 3:2 – Рейдзанс (Малішевс), 21:29, 3:3 – Скиба (Воротеляк), 36:42, 3:4 – Воротеляк (Ступніцький, Васяк), 42:31, 4:4 – Малішевс, 55:17, 4:5 – Соханевич (Воротеляк, Остапенко), 58:01
Склади команд
Латвія: Плумінс (Рутуліс); Грундманіс – Лаугаліс, Клауцанс – Руткіс – Берзкалнс; Лукс – Масалскіс, Обукс – Рейдзанс – Малішевс; Катковскіс – Цірценіс, Тарвідс – Міхайловс – Упеніекс; Беловс – Юкамс – Ротс
Україна: Бобров (Колповський), Скиба – Коробкін, Соханевич – Вортеляк – Васяк; Панасенко – Остапенко, Жданов – Лучкін – Ісаєв; Голін – Ступницький, Спаскін – Оліфірчук – Поліщук; Денисенко- Кривонос – Касаткін
Розпочали матч з пропущеної шайби на 3 хвилині матчі. Нападник Латвії обіграв нашого воротаря та відкрив рахунок в матчі. Наступний відрізок пройшов більш рівно аж до вилучення Клима Лучкіна, суперникам вдалось реалізувати свою більшість за 15 секунд. Вийшовши в рівних складах, правила порушив Арсеній Воротеляк, проте тепер нашій команді вдалось витримати меншість без пропущених шайб.
В другій половині періоду наша команда провела серію атак по воротах суперників, але воротар відіграв вкрай надійно. За 4,5 хвилини до кінця періоду свій шанс закинути в більшості отримала збірна України. Його реалізував Мирослав Спаскін з передачі Даніела Скиби та Архипа Голіна.
За менш як дві хвилини до кінця періоду друге вилучення збірної Латвії, але ні в першому, ні на початку другого періоду реалізувати її не вдалось.
Минуло лише декілька секунд від виходу пʼятого полового Латвії, наша команда продовжила свою атаку, яку завершив закинутою шайбою Святослав Васяк з передачі Арсенія Воротеляка та Єфима Соханевича. Відповіді суперника довго чекати не довелось, вигравши наступне вкидання, латвійці закинули за три секунди після нашого голу.
На 5 хвилині періоду штанга врятувала ворота Боброва від четвертого голу. Одразу після цього моменту чергове вилучення латвійців. За ним одразу з наступне вилучення, проте вже 5-хвтлиге за атаку нашого хокеїста, то ж сумарно наша команда зіграла 7 хвилини більшості поспіль. Реалізувати її не вдалось, навіть в суперника була нагода вийти в атаку.
Наступна частина матчу в рівних складах пройшла напружено: обидві команди атакували аж до реалізованого кидка Даніеля Скиби з передачі Арсенія Воротеляка за 3 хвилини до завершення періоду. За 1 до кінця Єфим Соханевич заробляє вилучення й залишає нашому команду вчотирьох.
Латвійці не змогли нічого реагувати в більшості. Однак вже на третій хвилині періоду українці вперше виходять вперед в матчі. Арсеній Воротеляк закидає четверту шайбу з передачі Михайла Ступніцького та Святослава Васяка.
Середину періоду латвійці намагаються максимально активно атакувати. Створювали значну кількість моментів біля наших воріт, але жоден з них реалізувати не вийшло. Аж до 15 хвилини періоду, коли нападник збірної Латвії зміг переграти Іллю Боброва і зрівняв рахунок у матчі.
Наша команда активно атакувала суперника після їхньої закинутої четвертої шайби. Атаку Арсенія Воротеляка та Єгора Остапенка завершив прицільним кидком у ворота суперника Єфим Соханевич, закинувши пʼяту шайбу за 1,5 хвилини до кінця матчу. Одразу після виходу нашої команди вперед вилучення заробив Михайло Коробкін, а Латвія взяла тайм-аут. Суперники виграли на вкиданні шайбу, зняли воротаря та почали грали шестеро проти чотирьох. Але закнутими шайбами ці атака не завершилась.
Найкращим гравцем матчу у складі збірної України визнали Арсенія Воротеляка. Це повідомлення було відредаговано Зодчий (14-02-2025 16:18 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
https://eoctv.org/live/v/KmSyBYCTYUDS68je/
додано (1 ч. 33 Хвилини) :
Хокеїсти збірної України U17 програли у півфіналі Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ) у Грузії. Дорогу у фінал для команди Олександра Бобкіна закрили юнаки Швейцарії, які виграли кожен із періодів і зрештою взяли гору – 6:1.
Зазначимо, що на цьому програма змагання для збірної України U17 не закінчується. Вже завтра, 16 лютого, у втішному матчі за третє місце синьо-жовті зіграють проти Чехії, яка програла свій півфінал Словаччині – 1:7. Початок матчу – о 13:00.
Швейцарія 🇨🇭- 🇺🇦 Україна — 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
Шайби: 1:0 – Ахерманн (Дубе, Проссер), 18:31, 2:0 – Ахерманн (Шванеманн, подв.більш.), 21:05, 3:0 – Сотьє (Крізі), 22:19, 3:1 – Лучкін (Спаскін, більш.), 48:54, 4:1 – Фютер (Крізі, Біццоцеро), 55:34, 5:1 – Крізі (Сотьє, більш.), 43:46, 6:1 – Лінігер (Біццоцеро, Сотьє), 56:14
Склади команд:
Швейцарія: Цамбеллі (Келлер); Кастільйоні – Тома, Фютер – Крізі – Дарон; Шванеманн – Мукуна, Мунгер – Сотьє – Рюгзеггер; Пралонг – Ван Гессель, Ахерманн – Дубе – Проссер; Лінігер – Біццоцеро.
Україна: Бобров (Колповський); Скиба – Коробкін, Соханевич – Вортеляк – Васяк; Панасенко – Остапенко, Жданов – Лучкін – Ісаєв; Голін – Ступницький, Спаскін – Оліфірчук – Поліщук; Денисенко- Кривонос – Касаткін.
Розпочали матч на рівних швидкостях. На 5 хвилині матчі наша команда заробила перше вилучення, Олександр Жданов порушив правила, але Україна витримала цю меншість. Як і українці, так і швейцарці, провели декілька серйозних атак в зонах воріт один одного, але жоден кидок закинутою шайбою не завершився.
За 5 хвилин до закінчення матчу суперники завдали серйозного удару Михайлові Коробкіну, проте з капітаном все гаразд, продовжили матч повними складами.
За 1,5 хвилини до завершення матчу суперники відкрили рахунок, обігравши спочатку наших оборонців, потім й голкіпера. За 20 секунд до завершення періоду Ярослав Панасенко заробляє друге вилучення нашої команди. Швейцарці одразу пішли в атаку і створили дуже небезпечний момент біля наших воріт, але польові разом з голкіпером цю небезпеку нейтралізували. Розпочнемо другий період в подвійній меншості, на 20 хвилині періоду вилучення заробив Данило Оліфірчук.
Свій шанс в нерівних складах суперники реалізували за 1 після початку періоду. І вже за дві хвилини вони збільшили свою перевагу ще, закинувши третю шайбу в рівних складах. В наступній зміні ще одне вилучення заробив Святослав Васяк. В цій меншості наша команда виходила в атаку, яка не була успішною, але перевага залишалась на боці суперників.
На 7 хвилині періоду Україна отримала свій ще один шанс в більшості і змогли його реалізувати. З передачі Платона Ісаєва шайбу закинув Клим Лучкін. За першою закинутою шайбою українці отримала ще один шанс у більшості, проте цього разу реалізувати її не вдалось.
Проте обіграти нашого воротаря за 4,5 хвилини до кінця періоду вдалось суперникам. Завершення періоду позначилось завданим пошкодженням Єфиму Соханевичу. До завершення періоду граємо в більшості, Соханевич вже вийшов на лід. Реалізувати цю більшість не вийшло.
Третій період розпочався з чергового вилучення для збірної України. Мирослав Спаскін порушив правила, а суперники в більшості закинути пʼяту шайбу. Суперники не давали провести серйозних атак нашій команді. Це стало можливим аж на 6 хвилині періоду при грі в форматі 5 на 4, варто відзначити роботу захисту збірної Швейцарії, які не давали шайбі дійти до воріт. Наші гравці створювали різні комбінації, але жодна з них не була успішною як і в більшості, так і в рівних складах. Завершили матч двома більшостями поспіль.
Найкращим гравцем матчу став Клим Лучкін. Це повідомлення було відредаговано Зодчий (15-02-2025 23:15 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
https://eoctv.org/live/v/KmSyBYCTYUDS68je/
додано (2 Годинник 28 Хвилини) :
Чехія – Україна 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Шайби: 1:0 – Кучера (Шейц, менш.), 12:41, 1:1 – Оліфірчук (Воротеляк, Васяк, більш.), 20:38, 2:1 – Гартл (Рідл, Врбата), 38:04, 3:1 – Гартл (Шебіви, Шейц), 39:37, 3:2 – Васяк (Воротеляк, Спаскін, більш.), 44:27, 4:2 – Шейц (порожні ворота), 59:55
Склади команд:
Чехія: Пекот (Освальд); Гинек – Філіп, Стейскал – Драбек – Гартл; Каван – Зікмунд, Врбата – Геліс – Рідл; Коргонь – Новак, Кучера – Нємец – Вібеманн; Халупа, Шебіви – Шейц.
Україна: Бобров (Колповський); Скиба – Коробкін, Соханевич – Вортеляк – Васяк; Панасенко – Остапенко, Жданов – Лучкін – Ісаєв; Голін – Ступницький, Спаскін – Оліфірчук – Поліщук; Денисенко- Кривонос – Касаткін.
Розпочали матч з атак по воротах суперника. Перша половина періоду пройшла досить швидко: команди грають дисципліновано та практично без прокидань. На екваторі періоди Мирослав Спаскін здійснив хороший прохід до воріт суперника, який завершився кидком, але голкіпер нейтралізував його.
Після спроби атакувати наші ворота на 8 хвилині матчі, чехи порушують правила. Зловивши нашу команду на помилці в атаці, суперники перевели гру в нашу зону та відкрили рахунок граючи в меншості.
Ситуація повторилась за 3 хвилини до завершення періоду, коли українці вдруге грали в меншості, але тепер наша команда змогла відібрати шайбу в суперника, коли вони виходили в контратаку. Однак і в цій меншості в роботу вмикався наш воротар. За 30 секунд до завершення періоду чехи втретє порушили правила. Пішли на перше перерву після атаки воріт суперника.
Другий період розпочали також в атаці воріт збірної Чехії й його разу у пішої: за 50 секунд до завершення більшості з передачі Арсенія Воротеляка та Святослава Васяка рахунок зрівняв Данило Оліфірчук.
Після пропущеної шайби суперники спробували активніше насідати на наші ворота, однак це завершилось черговим вилученням на 4,5 хвилині періоду. Завершували більшість виграним вкиданням на приходом гравця збірної Чехії на наші ворота. Бобров відбив шайбу. Значною мірою всередині другого періоду гра перенеслась в зоні воріт збірної Чехії, але до закинутої шайби кидки не дійшли. Інше, чим відзначився екватор матчу, стало зіткнення нашого гравця з гравцем збірної Чехії, після якого другий певний час не міг підвестись, але потім продовжив матч.
Все частіше виходи до наших воріт завершуються сутичками між хокеїстами. За підсумком однієї з них Чехія заробила меншість. Така ж ситуація відбувалась вже біля воріт суперника в нашої команди, граючи в більшості, за грубість вилучили Платона Ісаєва. Грали понад хвилину в форматі 4 на 4, потім – більшість суперника. Весь проміжок гри обом командам вдалось втримати ворота «сухими». За 5 хвилин до кінця другого період знов утримали можливість вийти вперед в більшості: провели 2 хвилини в зоні суперника, але шайбою не відзначились. Натомість Чехія, в одній із наступних атак в рівних складах, закидає другу шайбу за 2 хвилини до завершення періоду. Вигравши вкидання в нашій зоні, суперники закидають третю шайбу за 23 секунди до завершення періоду.
Третій період розпочався з серйозного бажання закинути кожної з команд. Свій шанс з передачі Арсенія Воротеляка і Мирослава Спаскіна реалізував Святослав Васяк, повністю обʼїхавши ворота чехів. Практично одразу в суперника зʼявляється можливість повернути дві шайби різниці в рахунку, вийшовши сам-на-сам з нашим голкіпером в меншості. Українці свою більшість не реалізували.
Наша команда практично не виходить з зони суперника, намагаючись постійно кинути по воротах, але воротар ловить кожен кидок. Так тривало аж до вкидання в зоні збірної Чехії, після чого гра вирівнялась, проте на на довго. Українці продовжують насідати на ворота суперників. В одній із контратак гравець збірної Чехії завдав серйозного удару Святославу Васяку. Збірна України взяла тайм-аут за майже 3 хвилини до завершення матчу перед грою в більшості й зняла голкіпера. Продовжили максимально активно атакувати суперника аж до завершення матчу, однак, на жаль, ці атаки не завершились закинутою шайбою в ворота суперників. Лише чехи, за 5 секунд до завершення матчу, закинули четверту в порожні ворота.
Найкращим гравцем матчу визнано Даніеля Скибу. Це повідомлення було відредаговано Зодчий (16-02-2025 12:32 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
7 квітня юнацька збірна України проведе своє перше тренування в угорському Будапешті, там і розпочнуть заключний навчально-тренувальний збір підопічні Олександра Бобкіна. Протягом двотижневої підготовки до чемпіонату світу в дивізіоні 1А команда проведе два контрольні поєдинки проти Угорщини та Словенії – майбутніх суперників на чемпіонаті світу.
На чемпіонат світу в угорському Секешфехерварі відбереться 23 спортсмени. То ж склад юнацької збірної України на навчально-тренувальний збір виглядає таким чином: 3 воротарі, 10 оборонців та 16 нападників.
Михайло Набойченко (Forus/Sandnes U20, Норвегія)
Нікіта Олексієнко (Pittsburgh Stars 18U AAA, США)
Ілля Бобров (Dunaújvárosi Acélbikák U18, Угорщина)
Савелій Сухицький (Aosta, Італія)
Микола Косарев (Stavanger Oilers, Норвегія)
Семен Стасюк (Verva Litvinov, Чехія)
Гліб Петров (Plzeň U20, Чехія)
Сава Новіков (Шторм, Україна)
Єгор Остапенко (KooKoo U16, Фінляндія)
Артур Кірєєв, Олександр Влащинський, Олександр Петухов (всі – Forus/Sandnes U20, Норвегія)
Ярослав Панасенко (Kometa Brno U17, Чехія)
Михайло Гапоненко, Данило Кураєв, Матвій Шевцов(всі – Forus/Sandnes U20, Норвегія)
Андрій Виставкін (HPK U20, Фінляндія)
Ярослав Райваховський (EV Ravensburg, Німеччина)
Даниїл Скороход, Назар Даниленко (двоє – Шторм, Україна)
Мирослав Спаскін, Артем Ратушняк (двоє – Dukla Jihlava U17, Чехія)
Арсеній Воротеляк (Düsseldorfer EG U20, Німеччина)
Данило Оліфірчук (Poruba RT Torax U17, Чехія)
Святослав Васяк (BK Mladá Boleslav U20, Чехія)
Клім Лучкін (HMK Dukla Michalovce, Словаччина)
Віктор Мельниченко (ZSC Lions U20, Швейцарія)
Володимир Карпачов (Brockville Braves, Канада)
Ілля Шибінський (Toronto Jr. Canadiens, Канада)
Резерв:
Воротарі:
Федір Тучин (EV Pfronten, Німеччина), Федір Колповський (Кременчук U18, Україна)
Оборонці:
Архип Голін (Tukums U17, Латвія), Михайло Коробкін (Jungadler Mannheim U20, Німеччина), Даніел Скиба (Slavia Praha, Чехія), Дмитро Савчук (Cокіл, Україна), Мілан Яковенко (Reps Hockey Club U18 AAA, Канада)
Нападники:
Максим Висотенко (Cокіл, Україна), Микита Горьков (Augsburger EV U20, Німеччина), Даниїл Дука (Кременчук, Україна), Олександр Жданов (BK Mladá Boleslav U17, Чехія), Платон Ісаєв (Kölner Junghaie U20, Німеччина), Олександр Любімов (Valpellice Bulldogs, Італія), Матвій Маловичко (Forus/Sandnes U20, Норвегія), Володимир Науменко (Team Illinois 16U AAA, США), Єгор Поліщук (Tyresö/Hanviken J18, Швеція), Єфим Соханевич (Atlantic Coast Academy 16U AAA, США),
Нагадаємо, що минулого року юнацька збірна України зайняла друге місце в дивізіоні 1А й стала 12 у світовому рейтингу U18. Завдяки цьому цього року українці є одними із лідерів групи, однак група за крок до еліти означає, що всі команди рівні й показати найкращий результат зможе кожен. То ж починаючи з 20 квітня слідкуємо, хто в наступному сезоні зіграє в еліті: Угорщина, Данія, Австрія, Словенія, повернеться Казахстан чи Україна.
|
|
Зодчий


Лубни  |
Збірна України з хокею U-18 проведе тренувальний збір в Угорщині перед чемпіонатом світу в Дивізіоні 1A. Команда зіграє контрольні матчі проти Угорщини та Словенії.
На ЧС, що стартує 20 квітня, суперниками України U-18 будуть Данія, Угорщина, Словенія, Австрія та Казахстан. За підсумками турніру одна команда підвищиться у класі і одна команда вилетить у третій дивізіон.
Заявка на збір
Воротарі: Михайло Набойченко (Forus/Sandnes U20, Норвегія), Нікіта Олексієнко (Pittsburgh Stars 18U AAA, США), Ілля Бобров (Dunaújvárosi Acélbikák U18, Угорщина).
Захисники: Савелій Сухицький (Aosta, Італія), Микола Косарев (Stavanger Oilers, Норвегія), Семен Стасюк (Verva Litvinov, Чехія), Гліб Петров (Plzeň U20, Чехія), Сава Новіков (Шторм, Україна), Єгор Остапенко (KooKoo U16, Фінляндія), Артур Кірєєв, Олександр Влащинський, Олександр Петухов (всі – Forus/Sandnes U20, Норвегія), Ярослав Панасенко (Kometa Brno U17, Чехія).
Нападники: Михайло Гапоненко, Данило Кураєв, Матвій Шевцов(всі – Forus/Sandnes U20, Норвегія), Андрій Виставкін (HPK U20, Фінляндія), Ярослав Райваховський (EV Ravensburg, Німеччина), Даниїл Скороход, Назар Даниленко (двоє – Шторм, Україна), Мирослав Спаскін, Артем Ратушняк (двоє – Dukla Jihlava U17, Чехія), Арсеній Воротеляк (Düsseldorfer EG U20, Німеччина), Данило Оліфірчук (Poruba RT Torax U17, Чехія), Святослав Васяк (BK Mladá Boleslav U20, Чехія), Клім Лучкін (HMK Dukla Michalovce, Словаччина), Віктор Мельниченко (ZSC Lions U20, Швейцарія), Володимир Карпачов (Brockville Braves, Канада), Ілля Шибінський (Toronto Jr. Canadiens, Канада).
|
|
Зодчий


Лубни  |
додано (7 Годинник 49 Хвилини) :
Угорщина – Україна — 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Шайби: 1:0 – Кунтіч (Немет, Банхеді, більш.), 21:45, 1:1 – Воротеляк (Скороход, Стасюк), 39:43, 2:1 – Гізл (Паллош, більш.), 50:59
Почали період в атаці, суперникам доводилось захищати свої ворота значно частіше. Перша половина першого періоду пройшла дуже активно. Матч зупинявся лише на вкидання. Всередині періоду суперники активізувались й кількість атак на наші ворота зросла. Перше вилучення в матчі заробили угорці за 2 хвилини до кінця першого періоду, але реалізувати більшість українцям не вдалось.
На початку другого періоду свій шанс в більшості здобули угорці й за 40 секунд змогли закинути шайбу та відкрити рахунок у матчі. Одразу після ще один шанс закинути в нерівних складах отримала наша команда, але знову не вдалось. Наша команда намагалась максимально активно насідати на ворота суперників протягом середини другого періоду, але воротар відігрував максимально надійно.
За 20 секунд до кінця другого періоду Арсеній Воротеляк переграв воротаря суперника й відкрив для нашої команди рахунок у матчі.
Перша половина третього періоду пройшла дуже активно й практично без зупинок аж до 8 хвилини періоду, коли угорці заробили третє вилучення в матчі. Завершився грати вчотирьох, угорці пішли в атаку, одна з них, за 9 хвилин до кінця, завершилась другою закинутою шайбою. Заключна чверть матчу розпочалась із вилучення збірної України, за яким одразу слідувало ще одне. В другій меншості українці виходили і серйозні атаки, але жодну реалізувати не вдалось. За 7 секунд до кінця наша команда взяла тайм-аут і зняла воротаря, але бажаного результату це не принесло.
Наступну контрольну зустріч юнацька збірна України проведе 16 квітня о 19:15 за київським часом.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (11-04-2025 22:12 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
Збірна України з хокею U-18 продовжує підготовку до чемпіонату світу у Дивізіоні 1A, що стартує 20 квітня.
За підсумками першого тижня тренувального збору та одного контрольного матчу склад команди залишили форварди Клим Лучкін та Володимир Карпачов, а також захисник Олександр Пєтухов.
До команди приєднався форвард Ілля Шибінський та одні з лідерів збірної захисник Микола Косарєв.
Косарєв був у збірній U-20, яка наприкінці 2024 року здобула підвищення у класі на чемпіонаті світу.
16 квітня команда проведе контрольний матч проти Словенії . Це повідомлення було відредаговано Зодчий (16-04-2025 23:27 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
Словенія – Україна — 4:5 Б (0:2, 1:0, 3:2, 0:0, 0:1)
Шайби: 0:1 – Косарев (Виставкін), 15:23, 0:2 – Влащинський (Кураєв), 15:48, 1:2 – Бізяк (Йосип), 21:31, 1:3 – Спаскін (Оліфірчук, менш.), 41:55, 1:4 – Воротеляк (Ратушняк, Скороход), 44:43, 2:4 – Буковец (Грознік, Смулавець), 58:41, 3:4 – Бізяк (Смулавець, Грознік, більш.), 58:41, 4:4 – Йост (Петронієвич, Габʼянич), 49:41, 5:4 – Воротеляк (переможний буліт)
Перший період провели практично без зупинок. Жодних вилучень чи закинутих шайб до останньої чверті. Відкрити рахунок вдалось аж на 15 хвилині періоду. Микола Косарев прицільним кидком закидає першу. Вже за 20 секунд Олександр Влащинський збільшує нашу перевагу.
І наша команда, і суперники намагались вийти в атаки і закинути ще, але до завершення періоду зробити цього не вдалось.
Розпочали другий період з закинутої шайби Словенії на 1,5 хвилині. Даниїл Кураєв міг повернути нашу перевагу в дві шайби, але воротар суперників нейтралізував кидок. За 7,5 хвилин до кінця перше вилучення в матчі, українці отримали шанс зіграти в більшості. Атакуючи 2 хвилини суперника, закинути третю так і не вдалось.
На 10 хвилині другого періоду словени змінюють голкіпера. До завершення періоду обидві команди приводили свої атаки, хоч і Україна виглядала зібраніше та активніше, але закинути так і не вийшло.
Розпочали третій період в меншості, Мирослав Спаскін обійшов всіх суперників і закинув в меншості. Вже в наступній зміні наша команда заробила ще одне вилучення. 3 на 5 суперник реалізувати не зміг, як власне і 4 на 5. На 5 хвилині матчу Арсеній Воротеляк робить рахунок 4:1 на нашу користь. Словени не змогли реалізувати свій ще один шанс в більшості, але насіли на наші ворота за 7 хвилин до кінця матчу. Й це дало свій результат: вони закинули вдруге.
За 1:44 до кінця наша команда заробляє ще одне вилучення. Словени беруть овертайм і знімають воротаря. Попереду мало бути 2 хвилини 4 на 6, але суперники закинули третю за 35 секунд більшості. У нас ще одне вилучення, словени ще раз зняли воротаря, за 30 секунд до кінця вони змогли заробити собі подвійну більшість. Й реалізували її за 12 секунд, на табло 4:4.
Розпочали овертайм з ініціативи суперників. Словени атакували перші три хвилини аж до першого небезпечного виду нашої команди. До кінця овертаймі не показували жодного кидка.
Єдиним реалізованим кидком в серії булітів відзначився Арсеній Воротеляк.
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (17-04-2025 10:06 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
За підсумками тренувального збору збірної України з хокею U-18 тренерський штаб визначив остаточну заявку на чемпіонат світу в Дивізіоні 1A, який розпочнеться 20 квітня.
Заявка на чемпіонат світу
Воротарі: Михайло Набойченко (Forus/Sandnes U20, Норвегія), Нікіта Олексієнко (Pittsburgh Stars 18U AAA, США), Ілля Бобров (Dunaújvárosi Acélbikák U18, Угорщина).
Захисники: Савелій Сухицький (Aosta, Італія), Микола Косарев (Stavanger Oilers, Норвегія), Семен Стасюк (Verva Litvinov, Чехія), Гліб Петров (Plzeň U20, Чехія), Сава Новіков (Шторм, Україна), Єгор Остапенко (KooKoo U16, Фінляндія), Артур Кірєєв, Олександр Влащинський.
Нападники: Михайло Гапоненко, Данило Кураєв, Матвій Шевцов (всі – Forus/Sandnes U20, Норвегія), Андрій Виставкін (HPK U20, Фінляндія), Даниїл Скороход, Мирослав Спаскін, Артем Ратушняк (двоє – Dukla Jihlava U17, Чехія), Арсеній Воротеляк (Düsseldorfer EG U20, Німеччина), Данило Оліфірчук (Poruba RT Torax U17, Чехія), Святослав Васяк (BK Mladá Boleslav U20, Чехія), Віктор Мельниченко (ZSC Lions U20, Швейцарія), Ілля Шибінський (Toronto Jr. Canadiens, Канада).
Збірна України стартує на ЧС 20 квітня. Суперниками будуть Угорщина, Данія, Австрія, Словенія та Казахстан.
|
|
Зодчий


Лубни  |
Збірна України U-18 з хокею стартувала на юнацькому чемпіонаті світу у Дивізіоні 1A. Першим суперником української команди стали хокеїсти Угорщини, які приймають турнір.
Україна не вважається головним претендентом на підвищення у класі, а Угорщина попередньо є аутсайдером. Відзначимо відсутність воротаря Олександра Левшина, який отримав виклик до національної збірної. Натомість у складі є Микола Косарєв, Михайло Гапоненко та Савелій Сухицький – усі вони були у збірній U-20, яка виграла свій ЧС у січні.
Зустріч завершилась з рахунком 7:1 на користь України. Українські хокеїсти домінували як у фізичному, так і в ігровому плані, хоч і пропустили першими.
Три пункти набрав Шевцов, по два очки у Кураєва, Гапоненка, Виставкина і Спаскіна.
У понеділок Україна зіграє проти Данії, яка обіграла Австрію 5:3.
Чемпіонат світу з хокею U-18. Дивізіон 1A
Угорщина U-18 – Україна U-18 — 1:7 (1:2, 0:2, 0:3)
Шайби: 06:24 Остоїч (Ракоші) – 1:0, 10:08 Кураєв, Шевцов, Косарєв – більш) — 1:1, 17:57 Шевцов (Гапоненко, Остапенко) — 1:2, 25:35 Шибінський (Воротеляк) – 1:3, 33:15 Спаскін (Виставкін, Стасюк) – 1:4, 51:35 Васяк (Спаскін, Петров) – 1:5, 57:24 Виставкін (Мельниченко, Кірєєв) – 1:6, 59:32 Гапоненко (Скороход, Кураєв — більш) — 1:7
Угорщина: Вереш Фучку (Гулай); Прем – Вен, Майєр – Сонгот – Ванолош; Сівак – Остоїч, Ердоші – Шмідт – Лінтнер; Надь – Каршай, Бароті – Кунтич – Рапош; Полони, Ракоши – Хорват-Тертак – Гізль.
Україна: Олексієнко (Бобров); Косарев – Петров, Кураєв – Шевцов – Гапоненко; Сухицький – Новіков, Стасюк – Виставкін – Мельниченко; Остапенко – Влащинський, Скороход – Воротеляк – Шибінський; Кірєєв, Спаскін – Оліфірчук – Васяк – Ратушняк.
Кидки: 19:59 (11:17, 5:20, 3:22)
Штраф: 14:8 (4:4, 2:0, 8:4)
Юнацька збірна України вдало стартувала на чемпіонаті світу в Дивізіоні 1А. Першим суперником наших хлопців були однолітки з Угорщини – господарі турніру в Секешфегерварі.
«Синьо-жовті» видали потужний старт матчу. Цьому посприяло вилучення у суперників уже на початку другої хвилини гри. За стартові пʼять хвилин наша команда завдала 8 кидків у площину воріт господарів, але реалізувати бодай один не вийшло. Натомість угорці змогли відкрити рахунок зі свого четвертого кидка у матчі: нелогічну за перебігом подій шайбу на сьомій хвилині закинув Марк Остоїч, якого ми просто забули в центрі власної зони.
Пропущена шайба не сильно вплинула на настрій команди Олександра Бобкіна – українці продовжили атакувати. Перший гол на турнірі ми провели з другої більшості: Данило Кураєв зрівняв рахунок. А виграти стартовий період ми змогли завдяки активній грі на чужому пʼятачку: результативним добиванням відзначився Матвій Шевцов.
Закріпити свою перевагу українськи юнаки змогли в другому періоді. В шайбі Іллі Шибінського відзначимо технічний прохід і асист Арсенія Воротеляка, а гол Мирослава Спаскіна – це знову було якісне допрацювання моменту на чужому пʼятачку.
Перевага в три голи не розслабила команду по перерві. Третій період вдалося провести на хорошому рівні концентрації і самовіддачі. В середині заключної 20-хвилинки збірна України вдало запресингувала суперника в його ж зоні, перехопила шайбу та вивела 1-на-1 з голкіпером Святослава Васяка – 5:1. Підсумували розгром угорців голи Андрія Виставкіна та Михайла Гапоненка.
Розгромна перемога над господарями турніру не тільки принесла нам перші три очки на чемпіонаті світу, а й стала приємним подарунком всім українським вболівальникам до свята Великодня. Про наше домінування у матчі говорить і статистика кидків – 19:59, при тому, що 11 угорці здійснили ще в першому періоді.
21 квітня, о 13:30 юнацька збірна України зіграє проти Данії, яка в перший день турніру перемогла Австрію (5:3).
додано (9 Годинник 31 Хвилини) :
Юнацька збірна України провела другий матч на чемпіонаті світу D1A в Угорщині. Суперником «синьо-жовтих» стала ще одна команда, що перемогла в стартовий день, — збірна Данії U18.
Матч розпочався без зайвої розвідки. Данія відразу провела дуже інтенсивну атаку, яку, здавалося, нам вдалося відбити. Але втрата шайби на виході із зони обернулася ще одним кидком суперника, на який не зреагував Нікіта Олексієнко. Українська команда відповіла своїм голом менш ніж за хвилину: оборонець Микола Косарев вчасно підтримав атаку та точним кидком поцілив у дальню «девʼятку».
На жаль, за рівної кількості кидків у першому періоді (9:9) реалізація данців була кращою. Долю окремих епізодів номінальні гості матчу змогли вирішити завдяки своїй швидкості та індивідуальній майстерності.
У другому періоді нашій команді вдалося перехопити ініціативу та нейтралізувати сильні сторони суперника. Єдине, чого забракло, — реалізація моментів. За статистикою 12:4 за кидками «синьо-жовтим» жодного разу не вдалося прошити воротаря суперників, а натомість наша команда пропустила наприкінці періоду. Четверта шайба змусила тренерський штаб поміняти Нікіту Олексієнка на Іллю Боброва.
Ігрова перевага нашої команди збереглася і в третьому періоді, але Антон Ларсен вперто відмовлявся пропускати вдруге. Данцям допомагала також майже бездоганна дисципліна: перше вилучення команда Флемінга Гріна отримала лише на 50-й хвилині гри.
За 2:32 до кінця третього періоду тренерський штаб Олександра Бобкіна зняв голкіпера, але в форматі 6-на-5 закинути ми не змогли, натомість суперник вразив порожні ворота.
Після цієї поразки у команди буде доба на відпочинок, а вже 23 квітня збірна України U18 проведе наступний матч. Суперником стане команда Австрії.
Чемпіонат світу U18, Дивізіон 1, група А
Alba Arena, Секешфегервар, Угорщина
Україна – Данія — 1:5 (1:3, 0:1, 0:1)
Шайби: 0:1 – Бундгорд (Гроссманн, Лука Барентсен), 01:39. 1:1 – Косарев (Скороход, Шибінський), 02:28. 1:2 – Якобсен (Бергманн, Лассе Барентсен), 11:05. 1:3 – Рерт (О. Ларсен, Грін), 17:02, 1:4 – Бундгорд (Клювьо, Лука Барентсен), 37:02. 1:5 – Бундгорд (Клювьо – п.в.), 58:15.
Данія: А. Ларсен (Медсен); Рунд – Якобсен, Грін – Рерт – О. Ларсен; Фабер – Ніелсен, Клювьо – Гроссманн – Бундгорд; Краруп – Лука Барентсен, Бергманн – Лассе Барентсен – Рейнерт; Я. Єнсен, Л. Єнсен – Олсен – Шьолдан – Гартманн.
Україна: Олексієнко (Бобров – з 37:02); Косарев – Петров, Кураєв – Шевцов – Гапоненко; Стасюк – Новіков, Сухицький – Виставкін – Мельниченко; Остапенко – Влащинський, Скороход – Воротеляк – Шибінський; Кірєєв, Спаскін – Оліфірчук – Васяк – Ратушняк.
Кидки: 31:17 (9:9, 12:4, 10:4)
Штраф: 6:4 (2:0, 0:0, 4:4)Це повідомлення було відредаговано Зодчий (21-04-2025 22:26 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
Чемпіонат світу U18, Дивізіон 1, група А
Alba Arena, Секешфегервар, Угорщина
Україна – Австрія - 6:3 (1:1, 5:1, 0:1)
Шайби: 1:0 – Скороход (Косарев, Гапоненко – більш.), 02:34. 1:1 – Вашінг (П. Зінтшниг, Коларжик – більш.), 17:29. 2:1 – Воротеляк (Шибінський, Стасюк), 21:08. 3:1 – Ратушняк (Сухицький, Влащинський), 25:46, 3:2 – Шнабль (Гуцінгер – більш.), 27:10. 4:2 – Шибінський (Сухицький, Виставкін), 27:52. 5:2 – Оліфірчук (Стасюк), 37:29. 6:2 – Кураєв (Кірєєв), 37:57. 6:3 – Бужек (Коларжик, Обергаузер), 48:05.
Україна: Бобров (Набойченко); Косарев – Петров, Кураєв – Шевцов – Гапоненко; Стасюк – Новіков, Сухицький – Виставкін – Мельниченко; Остапенко – Влащинський, Скороход – Воротеляк – Шибінський; Кірєєв, Спаскін – Оліфірчук – Васяк – Ратушняк.
Австрія: Джурич (Гайтцманн – з 37:57); Шнабль – Бос, Коларжик – Обергаузер – Бужек; Ушан – Коллер, Мандль – Вашінг – П. Зінтшниг; Петрич – Браун, Гуцінгер – Ошган – ван Е, Вашануер, Вадель – Міцеллі – Офнер, Я. Зінтшниг.
Кидки: 35:21 (11:13, 24:7, 9:10)
Штраф: 12:8 (6:2, 2:6, 4:0)
Юнацька збірна України провела третій поєдинок на чемпіонаті світу в Дивізіоні 1А, який відбувається в угорському Секешфегерварі. Нашим суперником була команда Австрії.
Роль стартового голкіпера на цю гру наш тренерський штаб довірив Іллі Боброву, який дебютував на турнірі наприкінці другого періоду матчу з Данією за рахунку 1:4 і не пропустив жодної шайби (п’яту ми отримали у порожні ворота). Забігаючи наперед, у цьому матчі заміна голкіпера знадобилася вже збірній Австрії.
На відміну від двох попередніх ігор, цього разу рахунок у матчі відкрили саме ми, а не суперник. Нам знадобилося півтори хвилини, щоб реалізувати більшість на старті матчу. Після гола Скорохода наша команда отримала подвійне вилучення і витримала дві хвилини в меншості – 3 проти 5. Багато якісної роботи виконав Бобров, але все ж таки пропустив наприкінці періоду. Австрійці також реалізували більшість у форматі 5 на 4.
Найрезультативнішим вийшов другий ігровий відтинок, у якому українські юнаки перекидали австрійців із рахунком 24:7! Із цих 24 кидків ми закинули п’ять шайб у рівних складах, але одного разу пропустили в меншості. Після голів Оліфірчука і Кураєва з різницею у 28 секунд тренерський штаб збірної Австрії замінив голкіпера.
За рахунку 6:2 наша команда трохи збавила оберти в третьому періоді, однак гол австрійців у середині цього ігрового відрізка збадьорив «синьо-жовтих». Хоч хлопці й не закинули у відповідь, але впевнено довели гру до перемоги. Тепер Україна має шість очок після трьох поєдинків. Продовжуємо боротися далі та стежимо за матчами конкурентів.
Завтра, 24 квітня, юнацька збірна України зіграє проти Словенії. Початок матчу – 13:30 за київським часом.
додано (2 Годинник 1 мин.) :
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (23-04-2025 23:19 GMT+2)
|
|