У свої 68 років Сан Санич виглядає сповненим сил та бадьорості. Після того, як він залишив будівлю на Хрещатику, він увесь сей час провів у спокійній обстановці й добре відпочив.
О. Омельченко: „Травень – серпень забагато, бо відчув себе дуже кріпким, впевненим, що треба більше активної діяльності, і громадської, і політичної.”
Утім відпочинок не заважав пану Омельченко уважно стежити не лише за політичним, а і за спортивним життям України і ії столиці. Принаймні, коли ми торкнулися теми Арсеналу екс-мер приємно здивував своєю обізнаністю.
О. Омельченко: „Перемогли Таврію на виїзді 3:1, яка сьогодні на 4 місці з 11 очками, перемогли Ворсклу, Полтава, яка в минулому році внічию зіграла з Динамо і Шахтарем.”
Ще одна болюча тема – це хокей. Єдиний професійний клуб країни, легендарний у минулому, київський Сокіл, базова команда збірної, опинився майже в аналогічній ситуації, що і Арсенал. Поки мова про закриття клубу не іде, але через нестабільне фінансування команда може зникнути із спортивної карти України. Безкоштовно не виходять на лід навіть ветерани. Кращі гравці вже покинули Сокіл, а ті, хто залишився програють з двозначним рахунком середнякам Відкритого Чемпіонату Бєларусі.
О. Омельченко: „Я сім років очолював Федерацію Хокею України. Ви бачите як, коли наші хокеїсти, притому що Україна не хокейна держава, базується практично Соколом, бо Дніпропетровськ і Харков практично в останні роки, на жаль, втратили інтерес, і ми останні всі роки на Чемпіонатах Світу мали один раз 9 місце, 10, одинадцяте, дванадцяте. І дива ніякого нема, і популізму ніякого нема”.
Як же розв’язати проблеми, що охопили столичний аматорський і професійний спорт? Екс-мер пропонує такий рецепт:
О. Омельченко: „Міністр Павлєнко повинен мати підтримку уряду, Кабінету Міністрів, і затвердити цільову програму розвитку фізичної культури і спорту, як Києва-столиці.”
Джерело: Спорт-тайм
Илья
Ось що хочу сказати з цього приводу...