З якого уя в Сокіл цього Ляльку=плєвка і Віту =шістку Борі;поцам місця в Дауйобів а в Сокіл уй !ты СИКИВАТНИК ))) сокол(сикиль) +ватник=СИКИВАТНИК )))
- Чи знаходиться чемпіонат України під загрозою в майбутньому?
- Думаю що так. Дорослий чемпіонат ФХУ може знищити, молодіжного — немає. Жіночий чемпіонат — це фікція, три матчі за три дні. Ми можемо згадати чемпіонат 2015 року, коли його востаннє проводила Федерація хокею України. У турнірі брали участь 4 команди, провели його за півтора місяці, всього було зіграно 32 матчі! А зараз у нас одна команда в регулярному чемпіонаті проводить 42 поєдинки. Також у Федерації є ідея збирати гравців до національної збірної в травні і серпні. Я, як колишній гравець, не розумію, навіщо. Це смішно. Ми не готуємося до жодних турнірів, гравці після сезону в УХЛ або вже давно відпочивають, або будуть максимально втомленими після фіналу. Влітку точно не буде ніякого турніру — до чого ми хочемо їх готувати? Тим часом, зарплати хокеїстам платять в клубах. А якщо людина отримає травму? Гравець буде застрахований? Питань дуже багато. Зараз ми можемо вбити український хокей: не буде Ліги — не буде чемпіонату. Поки головними ворогами українського хокею мені здаються саме люди з Федерації. Сподіваюся, що здоровий глузд візьме гору над відвертою нісенітницею. Ми, в будь-якому випадку, будемо йти своїм шляхом і будемо розвивати український хокей.
- Георгій Зубко заявив, що в Україні є 150-200 гравців хорошого рівня.
- Я хотів би побачити список цих прізвищ... Зараз просто вийде так, що клубам доведеться забрати всіх молодих гравців з ринку. А якщо президент ФХУ не знає скільки, грубо кажучи, є «живих» хокеїстів в Україні, а не в паперових звітах, тоді шкода. Зараз Українська хокейна ліга — це єдина реально працююча хокейна організація в Україні. І зараз є ризик зруйнувати і її. Ми за 5 років побудували імідж Української ліги в Європі. І якщо 4-5 років тому сюди навіть їхати ніхто і розмовляти не хотів, то зараз присутні титуловані легіонери. Виникає питання — чиновники хоч раз у своєму житті підписували контракти? Вели переговори? Я думаю, що ні, тому що знали б, наскільки важливі легіонери для підняття рівня і якості наших українських гравців.
- Чому питання про ліміт піднімається, якщо він і так прописаний в регламенті чемпіонату?
- Згідно з чинним регламентом, на окремо взятий матч команда може заявити не більш 13-ти польових гравців-легіонерів. Обов'язково в заявці на гру повинен бути присутнім український голкіпер. Насправді, Ліга ще в минулому році обговорювала зменшення кількості легіонерів в чемпіонаті. Але нам катастрофічно не вистачає гравців. На рівні дитячого та юнацького хокею, якими за визначенням зобов'язана займатися Федерація, все практично знищено. Де взяти українських гравців, якщо за останні роки не провели жодного нормально молодіжного чемпіонату? У нас не існує нормальної моделі переходу з дитячого хокею в дорослий. Найстарші по віку юніори закінчують грати свої чемпіонати в 3-4 команди по 12 осіб. Ось це і є результат і показник роботи ФХУ. Хто повинен грати в професійних клубах? Про це ніхто не подумав.
- Про яку кількість легіонерів на команду йдеться у вашої стратегії?
- Ми говорили про зменшення кількості легіонерів до 10-11 для заявки команди на матч. Але навіть ці цифри викликають питання. Якщо в наступному сезоні у нас буде 10 клубів, то звідки взяти тих же 110 українських хокеїстів тільки для заявки на гру? Адже вже зараз в заявках клубів близько 50-ти молодих і зовсім юних хокеїстів. Про це чиновники Федерації не подумали.
- Те, що відбувається зараз навколо чемпіонату України — чемпіонату Української хокейної ліги, зокрема гострі висловлювання президента Федерації хокею України Георгія Зубка, не відволікає?
- Ми зараз зайняті справою, ми проводимо фінал чемпіонату України. Хотілося б на всі питання відповідати після завершення плей-оф. Звичайно, дуже неприємно чути багато речей з боку ФХУ.
- Ви грали за збірну України, грали в найкращих лігах світу, зараз не перший рік працюєте в УХЛ і займаєтеся проведенням українського чемпіонату — і тут вам кажуть, що він «антиукраїнський».
- Я щиро здивований цим визначенням. Нас ще й ворогами назвали. Натякнули на це. П'ять сезонів Українська хокейна ліга проводить чемпіонат України. За сезон у нас задіяно більше 120-ти українських хокеїстів. Так, легіонери присутні — їх було більше ста осіб. Але, наприклад, в найкращій лізі світу — НХЛ — немає ліміту на легіонерів. Та й статут Міжнародної федерації не має на увазі ніяких заборон. Зараз, давлячи на патріотизм, Федерація, відверто кажучи, намагається приховати свою повну бездіяльність. Ми підняли за 5 років з колін український хокей, ми несемо всі витрати за організацію одноосібно всі 5 років. Допомоги від ФХУ не було — ні фінансової, ні організаційної. Все, що зараз досягнуто: сайт, соцмережі, трансляції, нові клуби, оргструктура — це все зробила Ліга. Так де 5 років була Федерація і куди інвестувала гроші?
Гость 12-04-2021 11:37 :
все будет зависеть от физических кондиций команд, тактика и стратегия в таких зарубах отходят на второй план
Ось що хочу сказати з цього приводу...