Зодчий
Лубни |
6 листопада відбувся матч-відповідь 2-го раунду Юнацької ліги УЄФА за Шляхом чемпіонів між командами Марибор U-19 та Динамо U-19.
Поєдинок пройшов на стадіоні «Людскі врт» у Словенії. Гра завершилася перемогою киян із рахунком 3:1.
Дубль у біло-синіх оформив Матвій Пономаренко, який відзначився на 46-й та 49-й хвилинах. Ще один м'яч для ДК забив Богдан Редушко.
Єдиний гол у складі господарів на рахунку Тіана Корена (75-та хвилина).
У першому матчі юнаки Динамо та Марибора розписали нічию 1:1. За підсумками двох зустрічей український колектив пройшов у фінальний раунд ЮЛУ, де зіграє проти переможця протистояння ЮК Дублін (Ірландія) – 2 Корріку (Косово).
Юнацька ліга УЄФА. 2-й раунд. Шлях чемпіонів, матч-відповідь
Марибор, стадіон «Людскі врт»
«Марибор U-19» (Словенія) – «Динамо» Київ U-19 (Україна) – 1:3
Голи: Корен, 75 – Редушко, 45, Пономаренко, 46, 49
«Марибор»: Ханданович – Лорбек (к, Шаубах, 86), Рашід, Крамбергер (Сенекович, 68 ), Слана – Віхер, Агбеко, Бєловіч (Кікец, 68 ), Корен, Віденовіч (Остерц, 68 ) – Подлєснік.
«Динамо»: Суркіс (к) – Сизонюк, Коробов, Захарченко, Дикий – Іщенко, Саленко (Люсін, 90), Осипенко (Білий, 87), Редушко (Пашко, 76), Кремчанін (Андрейко, 75) – Пономаренко (Лобко, 90).
Попереджений: Дикий (51).
додано (20 Хвилини) :
Камбек у першому таймі вирішив результат зустрічі.
«Шахтар» перед матчем опинився у позиції, коли поразка не була б зрозуміла ніким. Звісно, спортивний директор знову міг би ганебно перевести стрілки на «Динамо», мовляв, а в них ще гірше, як це вже зробив минулого разу, але всім зрозуміло, що таке пояснення підходить до найменш невибагливої частини вболівальників.
Після поразки від «Аталанти» багато хто чекав відставки Маріно Пушича. Тоді для головного тренера обійшлося, як і після нічийного матчу з «Динамо», але «Янг Бойз» цілком могли б відправити спеціаліста у творчу відпустку.
На таку важливу гру Пушич знову випустив склад без Степаненка і центрфорварда. Ну, звісно, на вістрі діяв Егіналду, але ми розуміємо, що у випадку Сікана чи Траоре в оптимальній формі бразильця в нападі ми б не побачили.
Перші хвилини пройшли у пристрілці. Команди обмінялися моментами, але легально відправити у сітку не м'яч не змогли – то точність перешкоджала (для номінальних гостей), то офсайд (у «гірників»). То воротар – на 15 хвилині Егіналду вискочив на кіпера під кутом і пробив невигадливо.
Гра відкрилася і пішла на зустрічних курсах. Донецька команда зробила ставку на закидання вперед в надії на швидкість Егіналду, але йому, крім спроб втекти від захисників, доводилося й вступати з ними у силову боротьбу, що явно не є козирем бразильця.
І першими забили все ж «хлопці». Бондаренко грубо помилився, віддаючи поперечну передачу, внаслідок чого Імері отримав м'яч перед штрафним і вирішив пробити. Та й Різник міг не вгадувати напрям польоту м'яча, але в підсумку воротар завалився наліво, а м'яч влетів між ногами Бондаря у протилежній кут.
Розпач Бондаренка був величезним, проте партнери швидко покращили йому настрій. Судаков продерся зліва і виклав ідеальний пас на ногу Зубкову, який все ж розмочив гольову засуху команди в ЛЧ, з метра зрівнявши рахунок.
Більше того, на табло одинички горіли на надто довго. Судаков до асисту додав і гол. Хавбек отримав м'яч перед штрафним від Кевіна і вирішив низом справа бити у дальній кут. Влетіло ідеально, воротар не дістав – 2:1.
В другому таймі здалося, що буде впевнена перемога «гірників». Вони виглядали дуже впевненими, то контролюючи м'яч, то проводячи різкі атаки. В одній з них Бондаренко ледь не виправився, після стінки з партнером спробувавши з вигідної позиції влучити у ліву дев'ятку, аде тільки зіпсував собі настрій ще більше, пробивши вище.
Навіси і простріли від Зубкова, Коноплі, Педро Енріке стали звичним явищем, після деяких з них вдавалося пробити, після деяких – ні. Проте швейцарці були змушені йти вперед і все ж перехопили ініціативу. В штрафному «Шахтаря» ставало гаряче, але Різник діяв впевнено, виловлюючи дальні удари та, наприклад, самостріл від Бондаря.
Навал все ж нічого не дав «Янг Бойз». Як і контратаки «Шахтарю». Рахунок 2:1 не змінився, «Шахтар» здобув три очки і тепер чекатиме, мабуть, матчу «Динамо», щоб порівняти свій результат із київським – складається враження, що у випадку четвергової невдачі «динамівців» настрій окремих представників «Шахтаря» підніметься набагато більше, ніж просто від своєї нинішньої перемоги.
Але це все лірика. А на практиці далі будуть матчі проти «ПСВ» та «Аталанти» для обох команд відповідно.
Ліга чемпіонів. Основний раунд. 4-й тур.
«Шахтар» – «Янг Бойз» – 2:1
Голи: Зубков (31), Судаков (41) – Імері (28 )
Попередження: Конопля (81) – Блум (40), Атекаме (45+3), Ніасе (70)
«Шахтар»: Різник, Педро Енріке, Матвієнко, Бондар, Конопля, Судаков, Криськів (Степаненко, 93), Бондаренко (Франьїч, 93), Кевін (Марлон, 79), Егіналду (Сікан, 68 ), Зубков
Запас: Фесюн, Траоре, Азаров, Тобіас, Грам, Назарина, Педрінйьо, Невертон
«Янг Бойз»: Келлер, Блум, Беніто (Лакоми, 33), Лаупер (Сміт, 62), Атекаме, Коллі (Віржиньюс, 62), Ніасе, Угринич, Маль (Еліа, 62), Імері (Монтейру, 46), Ганвула
Запас: фон Балльмоос, Марцино, Іттен, Йетцер, Дема
Арбітр: Орель Грінфельд (Ізраїль)
Стадіон «Арена АуфШальке» (Гельзенкірхен, Німеччина) Це повідомлення було відредаговано Зодчий (06-11-2024 22:34 GMT+2)
|
|
Зодчий
Лубни |
https://www.youtube.com/watch?v=1zG9hi2tNQo
|
|
Зодчий
Лубни |
У меншості кияни протрималися лише тайм
Попередній вечір середи в рамках Ліги чемпіонів УЄФА залишив у українських уболівальників дуже позитивні враження від довгоочікуваної першої перемоги донецького «Шахтаря» та власне перших голів команди Маріно Пушича в цій єврокубковій кампанії. Але на цьому міжнародні перегони для нашої країни не завершувались, бо наступного дня ми всі очікували, що київське «Динамо» також подолає свою жахливу ваду в «нульовій» статистиці в Лізі Європи.
Робити це команда Олександра Шовковського мала намір у дуелі проти чинного чемпіона сусідньої з нами Угорщини, «Ференцвароша», який перші два тури проти «Тоттенгема» та «Андерлехта», як і «біло-сині» проти «Лаціо» та «Гоффенгайма», не здобував залікових балів, але з третьої спроби команду Паскаля Янсена таки прорвало – одразу гучна перемога над французькою «Ніццою» (1:0).
Напевно, саме тому «зелені» так вільно почували себе на перших хвилинах уже звітного протистояння в Гамбурзі, коли пішли атакувати на ворота Бущана, проте важко назвати їхній стартові спроби чимось загрозливим для «Динамо». Є всі підстави вважати, що й у подальшому в гостей відчувався б брак ідей попереду, проте стався прикрий епізод на 17 хвилині, коли Дубінчак навіщось пішов у підкат під час прострілу Макрецькіса з правого флангу вже за межами поля, і після перегляду VAR побачив перед собою червоне світло.
Було помітно, що «Ференцварош» такого розвитку подій навіть у найтепліших снах не міг передбачити, тож так, команда Янсена розгубилась і геть не одразу зрозуміла, що кияни тепер перебувають у меншості перед ними. Але коли угорці все ж таки дійшли цієї думки, то вже ніхто, окрім Бущана, не міг завадити їм відзначатись голами, бо загроза, переважно, надходила з далеких відстаней, і тут уже Георгій бився як лев.
Саме в цей період боязких дій гостей попереду та ще маючи якусь свіжість у ногах, «Динамо» вирішило, що якщо хапатись за вдачу, то обома руками. Шалені моменти були в української команди на 36 хвилині, коли Кабаєв та Ванат по обидва боки штрафного обстукали перекладину чужих воріт і тоді взагалі ніхто не міг відчути, що якась із команд грає в меншості. Проте все ж таки вічність такий футбол збоку нашого представника тривати не міг.
Другий тайм… та його хочеться взагалі забути, немов страшний сон. Бо все почалось із помилки Кабаєва під час передачі назад на власній половині на Шапаренка, якою в підсумку скористався нападник «Ференцвароша» Ворго. І вже за мить відскок від Михавка в центрі штрафного замкнув Закаріассен, після чого вже все всім стало зрозуміло. «Динамо» очок тут точно не здобуде.
Хоча, якщо вже відверто, про очки тоді ніхто не думав – тут би стримати суперників, які продовжують нестись і бажають створити великий інфопривід і ще трохи виправити власну різницю голів за наш рахунок. І це «зеленим» удалось сповна – Ворго оформив дубль із другого поверху, а свіжий Сальданья на 76 хвилині, якого ми ще пам’ятаємо після дубля за «Партизан» у ворота киян, поставив масну крапку в цій грі. Суцільний розпач.
У п’ятому турі Ліги Європи УЄФА київське «Динамо» прийматиме чеську «Вікторію» Пльзень, а угорський «Ференцварош» вдома зіграє проти шведського «Мальме».
Ліга Європи. Основний раунд. 4 тур
«Динамо» – «Ференцварош» – 0:4
Голи: Б. Варга, 54, 67, Захаріяссен, 56, Салданья, 76
Попередження: Захаріяссен, 22, Макрецькіс, 42, Рамменс, 58 – Шапаренко, 58, Бражко, 89
Вилучення: Дубінчак, 17 (груба гра)
«Динамо»: Бущан – Караваєв, Біловар, Михавко (Попов, 80), Дубінчак – Бражко, Шапаренко (Рубчинський, 63) – Волошин, Буяльський (Вівчаренко, 24), Кабаєв (Брагару, 63) – Ванат (Герреро, 63)
«Ференцварош»: Дібуш – Макрецькіс (Каян, 63), Сіссе (Ботка, 55), Гартенманн, Рамірес – Ромменс (Майга, 63), Абу Фанні – Каді, Захаріяссен, Траоре (Грубер, 63) – Б. Варга (Салданья, 63)
Арбітр: Мохамед аль-Хакім (Швеція)
Стадіон: «Фолькпаркштадіон» (Гамбург, Німеччина)
додано (7 Хвилини) :
https://www.youtube.com/watch?v=gsXq35kkvmk Це повідомлення було відредаговано Зодчий (08-11-2024 00:35 GMT+2)
|
|
Зодчий
Лубни |
27 листопада у Стальовій Волі (Польща) команда U-19 київського «Динамо» провела перший матч 3-го раунду «Шляху чемпіонів» розіграшу Юнацької ліги УЄФА, в якому зустрілася з косовським колективом «2 Корріку» з Пріштіни.
Спочатку поєдинку гості з Балкан чинили молодим динамівцям серйозний опір і епізодами грали з ними на рівних. Це обіцяло напружене суперництво, але, як виявилося, футболістів «2 Корріку» U-19 надовго не вистачило. На 27-й хвилині зусиллями Осипенка підопічні Ігоря Костюка домоглися бажаної переваги в рахунку. 1:0 Незабаром же з передачі того ж Осипенка гол забив Пономаренко. 2:0.
Отримавши запас міцності, молоді динамівці стали діяти впевненіше і максимально розкуто. Загалом, діяли, як то кажуть, собі на втіху, і в підсумку домоглися великої перемоги. Після перерви Пономаренко забив ще два голи і оформив хет-трик. 4:0.
А вже в компенсований час гри ефектну крапку поставив Андрейко, якому вдався удар із лінії штрафного майданчика косоварів влучно в дальній кут.
5:0 – «Динамо» U-19 максимально наблизилося до путівки в 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА. 11 грудня команди проведуть у Приштині повторний поєдинок.
Юнацька ліга УЄФА. 3-й раунд Шляху чемпіонів
Динамо U-19 – 2 Корріку U-19 – 5:0
Осипенко, 27, Пономаренко, 32, 58, 73 пенальті, Андрейко, 90+4
Осипенко, 55, Іщенко, 77, Коробов, 90 – Беріша, 20, Жубі, 90.
Динамо U-19: Суркіс, Захарченко, Сизонюк, Кремчанін (Шевченко, 76), Пономаренко (Лобко, 80), Коробов, Іщенко (Озимай, 80), Дикий, Саленко (Пеікрішвілі, 70), Андрейко, Осипенко (Білий, 76).
2 Корріку U-19: Бугуєвці, Сила, Гаволлі (Аліяй, 83), Абдуллаху (Мехметі, 46), Яшаніца (Шала, 64), Жубі, Беріша (Ісуфі, 64), Хайруллаху, Ахметі, Македончі, Тачі (Міфтарі, 46).
Стадіон: Stal Stalowa Wola Stadium (Стальова Воля, Польща)
додано (2 Годинник 44 Хвилини) :
Активна фаза основного раунду Юнацької ліги УЄФА для українських представників перебуває в самому розпалі. Команда донецького «Шахтаря» серед футболістів віком до 19 років іде паралельним курсом із своїми «дорослими» одноклубниками з Ліги чемпіонів, проте станом на початок п’ятого туру міжнародних досягла значно кращих результатів, поступившись лише бергамаській «Аталанті» (0:3), тоді як «Болонья» (4:3), «Арсенал» (1:0) та «Янг Бойз» (3:2) виявились слабшими за юних «гірників».
І, за сталою традицією, у день гри основних складів нідерландського ПСВ та донецького «Шахтаря» на кілька годин раніше свій матч проводили й молодші гравці. Команда Олексія Бєліка при цьому мала дуже непогані шанси достроково забезпечити собі місце в плей-оф, бо регламент цього турніру є більш лояльним та дозволяє оминути стадію попереднього раунду 22 найкращим колективам.
Однак для цього треба було перемагати «селян» на їхньому полі, що, як виявилось, доволі складно зробити, незважаючи на відсутність перемог у команди Вінсента Гейлманна до цього. Перший тайм для «Шахтаря» можемо вважати розвідувальним, бо команда Бєліка відмовилась чіплятись за м’яч і постійно перебувала в обороні з певними перспективами гри на контратаках, проте не квапилась користуватись цими можливостями також.
Але й роботи у воротаря Баглая належної тривалий час не було, окрім того, що інколи треба було грати на перехопленні передач із флангів від суперників. Лише одного разу Беренс ударом із лівого флангу штрафного в ближній потурбував голкіпера «гірників», тоді як у решті ситуацій тиск від ПСВ ні до чого не призводив, і поступово почали вдаватись ті самі швидкі переходи донеччанам.
Концептуально гра не зазнала змін у другому таймі. Суперники продовжували атакувати, «Шахтар» продовжував захищатись, і наче й особливих моментів у господарів не виникало, але доля надала їм відмінну можливість відкрити рахунок. Арбітр призначив пенальті за гру рукою футболіста «гірників» у стінці, коли штрафний пробивав Мер’єн на 53 хвилині, після чого ван Дейвен пробив із позначки в лівий кут.
Оскільки команда Гейлманна була помітно голодною до очок, то її подальшим рішенням була гра на збереження рахунку, що дало можливості донеччанам нарешті хоч трохи більш вільно подихати й атакувати чужі ворота. Український клуб довго не міг нічого якісного створити, але на 76 хвилині помилився воротар Смоленарс під час подачі кутового з лівого флангу від Сметани, після чого Дрозд добив м’яч у сітку зблизька. А потім команда Бєліка продовжила робити те, що їй більш-менш удавалось до цього – відбивалась.
У наступному турі донецький «Шахтар» прийматиме мюнхенську «Баварію», а ПСВ зіграє в гостях у французького «Бреста».
Юнацька ліга УЄФА. Основний етап. 5-й тур.
ПСВ U-19 – «Шахтар» U-19 — 1:1
Голи: ван Дейвен, 55 – Дрозд, 76
Попередження: Бавуа, 69, Брессер, 80 – Башмарин, 5, Давиденко, 65, Петрук, 90+5
ПСВ U-19: Смоленарс – Бос, ван Гоген, Брессер, Ваєрс (Джонс, 83) – Бавуа (Бассей, 71), Мер’єн, ван ден Берг – Беренс (ван де Ріт, 60), ван Дейвен, Бахаті.
«Шахтар» U-19: Баглай – Огарков, Костюк, Башмарин, Дрозд – Давиденко (Бундаш, 68 ) – Стрільчук (Петрук, 61), Цуканов, Сметана, Тютюнов (Гарабажій, 89) – Ломага (Калюжний, 61).
Арбітр: Йоонас Яановіц (Естонія).
Стадіон: «Де Гердганг» (Ейндговен, Нідерланди).
Удари (у площину): 17 (7) – 4 (3)
Кутові: 6 – 3
Офсайди: 4 – 3.
додано (5 Годинник 16 Хвилини) :
Донецька команда не зуміла здобути очки в Ейндховені
«Шахтар» в минулому турі здобув першу перемогу в поточному розіграші Ліги чемпіонів, здолавши швейцарський «Янг Бойз», і міг розвинути успіх, якби здолав ПСВ. Тим більше, що нідерландці є прямими конкурентами донецької команди, оскільки мали на один бал більше.
І гра розпочалася прекрасним чином для «Шахтаря». Після стартових оглядин «гірники» вже на восьмій хвилині провели гольову атаку. Після стінки Конопля прострілив з правого флангу, Сікан в падінні дістав м'яч, підрізавши його в дальній кут, воротар дістав, але не так, щоб відбити.
Господарі кинулися відігруватися, але нічого конкретного зробити не могли. А контратаки «Шахтаря» ледь не принесли успіх, коли Криськів бив з опорної зони перед чужими воротами. М'яч зовсім трохи розминувся з правою штангою.
Знову ж таки, ПСВ явно не збирався програвати вдома. Опцією в атаці були навіси та простріли на Люка де Йонга, але то удар форварда виявлявся несильним, то Різник виручав команду.
А далі підопічні Пушича шокували ПСВ вдруге. Конопля запресингував опонента на чужій половині, віддав в штрафний Зубкову, а той впевнено розібрався, обвідним ударом поклавши м'яч у той таки ж лівий кут воріт. 2:0 – два асисти Коноплі за перший тайм.
Міг ще оформити асист і Зубков, причому мав дві спроби в одній атаці, обидва на Матвієнка. Спершу після прямої подачі капітан «Шахтаря» підрізав м'яч, але захисники заблокували, а після повторного розіграшу кутового подача Зубкова знайшла голову Матвієнка на лінії воротарського і Микола пробачив ПСВ, пробивши над перекладиною.
На перерву команди пішли за рахунку 2:0. Якість гри «Шахтаря» була досить пристойною.
Другий тайм розпочався у впевненому стилі. Була навіть можливість опинитися у більшості, але ВАР вирішив, що не тягнуло порушення гравця господарів на такі жорсткі санкції. Атаки нідерландців видавалися вже якимись приреченими, вигравати боротьбу їм не вдавалося. А от підбори вигравати краще вдавалося українській команді, але Педро Енріке з льоту зовсім трохи не вистачило, щоб зробити рахунок 3:0, а Конопля на хвильку пізніше на добиванні не зумів точно пробити. Різник тим часом продовжував виручати, впевнено граючи на виходах та нейтралізовуючи удари де Йонга.
Пам'ятаєте, що на початку тайму «Шахтар» міг опинитися в більшості? В середині тайму опинився у меншості. Педро Енріке біля свого штрафного відпустив м'яч і прямою ногою вдарив у гомілкостоп супернику. Арбітр там повівся досить дивно – дав грати ПСВ, але перервав атаку під час небезпечного навісу зліва, показавши відкладену червону.
Як виявилося, цей момент став переломним у матчі. «Шахтар» вирішив грати на утримання, Різник крутився, як білка в колесі (14 сейвівв за гру – рекорд ЛЧ), але.... На 87 хвилині рахунок був ще 0:2, а в підсумку став 3:2. Спершу Тілльман з штрафного неочікувано пробив справа низом у ближній кут – і стінка не виручила, і Різник накрив вже за лінією. Буквально за кілька хвилин той же Тілльман метрів з 20 ідеально вистрілив у ліву дев'ятку, а здобути хоча б нічию «Шахтареві» завадив Пепі, який з кількох метрів розстріляв порожній кут на останній доданій хвилині.
В Ейндховені буде, без перебільшення, свято, а по амбіціях «Шахтаря» був нанесений болючий удар. Спробують поправити ситуацію донецькі футболісти 10 грудня. Хоча зробити це буде надзвичайно складно, оскільки в суперниках буде «Баварія».
Ліга чемпіонів. Основний раунд. 5-й тур.
ПСВ – «Шахтар» – 3:2
Голи: Тілльман (87, 90), Пепі (95) – Сікан (8 ), Зубков (37)
Попередження: Боскальї (59), Сайбарі (85) – Криськів (87)
Вилучення: Педро Енріке (69, груба гра)
ПСВ: Бенітес, Дамс (Пепі, 46), Боскальї (Лосано, 74), Фламінго, Карсдорп (Ледесма, 90), Сайбарі, Мауро Жуніор, Тілльман, Ланг (Тіл, 64), де Йонг, Бакайоко
«Шахтар»: Різник, Педро Енріке, Матвієнко, Бондар, Конопля, Судаков, Криськів, Бондаренко, Кевін (Франьїч, 71), Зубков (Степаненко, 66), Сікан (Егіналду, 55)
Арбітр: Урс Шнідер (Швейцарія)
Стадіон «Філіпс» (Ейндховен, Нідерланди)
додано (10 Хвилини) :
https://www.youtube.com/watch?v=VPL0JbIoFKU
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (28-11-2024 00:32 GMT+2)
|
|
Зодчий
Лубни |
Кияни поступилися у черговому матчі Ліги Європи
«Вікторія» за чотири матчі в основному раунді Ліги Європи не зазнала жодної поразки. В її активі були три нічиї і перемога. «Динамівці» навіть близько таким похвалитися не могли – чотири поразки в чотирьох матчах, більше того, жодного забитого м'яча.
На гру Олександр Шовковський вже звичнодля Ліги Європи виставив незвичний склад. Там знашлося місце трьом центральним захисниками та відразу п'ятьом гравцям центра поля. В схемі з трьома центрбеками фланги атаки були віддані Шапаренку та Буяльському.
Старт гри пройшов під контролем чехів. Бущану доводилося вступати в гру, зокрема, і ногами доводилося переривати простріли та грати на випередження. Але в рідкісних контратаках «Динамо» виглдало більш-менш непогано. Зокрема, одне з навідувань вперед закінчилося ударом Буяльского з меж штрафного. В УПЛ був би час прицілитися і бити в кут, тут довелося рішення приймати швидко, внаслідок чого кіпер номінальних гостей зумів відбити досить складний удар.
У відповідь «Вікторія» організувала свою атаку, і тільки фарт сприяв тому, що м'яч полетів у Бущана.
До кінця тайму володіння м'ячем склало 62:38 на користь «Динамо». Кияни точно не виглядали гірше за суперників, було багато боротьби, здавалося, що дивимося УПЛ.
Другий тайм міг розпочатися з неприємностей після нереалізованого моменту Шулца, але натомість приніс нам позитивні емоції. Після закидання Ванат та Вівчаренко боролися за м'яч перед чужими воротами і захисник другим дотиком проштовхнув м'яч у сітку. Але емоції швидко мінилися на негативні – ВАР побачив офсайд у цьому моменті, а відразу після нього «Динамо» вчергове пропустило. Видра розвернувся перед штрафним і точно пробив у лівий кут воріт Бущана.
«Динамо» побігло відіграватися, не раз і не два біля чеських воріт було дуже гаряче, але постійно чогось не вистачало – то миті для останнього удару, то майстерності, то фарту.
У грі відчувалося, що одним голом не обмежаться команди, бо атаки мінялися контратаками, але влетів він не в ті ворота, що нам хотілося. Шулц опинився в центрі штрафного «Динамо», з ним боровся чогось Шапаренко, внаслідок чого ударом, який не пообачив Бущан, перевагу Вікторії було подвоєно.
П'ять поразок, нуль забитих, дванадцять пропущених? Не все так погано. Один забитий – на 90+5 хвилині Кабаєв по діагоналі метрів з 30 красиво закрутив парашутом у праву дев'ятку. 1:2. Але п'ять поразок і дванадцять пропущених нікуди не зникли.
Навряд чи «Динамо» в поточному розіграші щось світить. в турнірному плані. Матимемо змогу це перевірити, наприклад, 12 грудня з «Реалом Сосьєдадом»
Ліга Європи. Основний раунд. 5-й тур.
«Динамо» – «Віктория Пльзень» – 1:2
Голи: Кабаєв (95) – Видра (55), Шулц (90)
Попередження: Бражко (68 ) – Маркович (45), Гавел (79)
«Динамо»: Бущан, Вівчаренко (Герреро, 73), Михавко, Попов, Біловар, Караваєв (Тимчик, 64), Бражко, Шапаренко, Рубчинський (Кабаєв, 64), Буяльський, Ванат
Запас: Нещерет, Моргун, Брагару, Михайленко, Малиш, Дячук, Волошин
«Віктория Пльзень»: Єдлічка, Ємелка, Маркович, Две, Суаре (Гавел, 71), Шулц, Калвах, Черв (Вашулін, 85), Каду, Видра (Слончик, 85), Ірка (Сойка, 77)
Запас: Тврдонь, Байер, Гейда, Палуска, Рікардіньйо, Копиц, Москера, Панош
Арбітр: Луїш Годінью (Португалія)
Стадіон «Гамбург-Арена» (Гамбург, Німеччина)
https://www.youtube.com/watch?v=XyzP8Pa1ym0
|
|
Зодчий
Лубни |
У вівторок, 10 грудня, у Гельзенкірхені на арені «Паркштадіон» відбувся матч 6-го туру групової стадії Юнацької ліги УЄФА, в якому зустрілися команди донецького «Шахтаря» U-19 і мюнхенської «Баварії» U-19. Гра стала преамбулою поєдинку основного турніру Ліги чемпіонів між клубами з України та Німеччини, який відбудеться ввечері на полі «Арени АуфШальке».
Гості з Мюнхена розпочали зустріч першим номером, одразу ж домігшись контролю над м'ячем. Молоді «гірники» такому розвитку подій на полі не чинили опору: вони зосередилися на обороні та за кожної зручної нагоди намагалися проводити швидкі контратаки. Баварці хоч і домінували, але володінням Баглая не загрожували. Лише на 26-й хвилині їм вдалося вперше серйозно потурбувати захист «гірників», але Беккер пробив вище воріт після навісу зі штрафного.
Невдовзі Баглай виявився хитрішим за Кусі-Асаре, який намагався в дотик переправити м'яч по дузі в дальню дев'ятку. Після цього гравці «Баварії» тиск посилили і на 36-й хвилині досягли успіху. При цьому гол німці забили не без допомоги гравців «Шахтаря». Скотт обікрав Башмаріна, якому погану передачу назад віддав Бундаш. Далі завершити момент голом гравцеві мюнхенців труднощів не склало. 0:1.
Одразу після відпочинку донеччани помітно активізувалися. У перші п'ять хвилин другого тайму вони завдали по воротах суперників чотири удари, але жоден із них мети не досяг. Хоча на 47-й хвилині, приміром, зобов'язаний був забивати Цуканов, однак пустив м'яч із лінії штрафного сильно і точно в руки Кланаца.
Поступово баварці гру вирівняли. Згодом же замінами їм вдалося знову повернути собі ігрову перевагу, яка під завісу поєдинку дозволила їм перевагу зміцнити. На 80-й хвилині Асп Єнсен розігнав швидку атаку своєї команди і вивів Унзельда по центру на хорошу позицію для завершального удару. 0:2.
«Шахтар» U-19 програв у заключному матчі групової стадії Юнацької ліги УЄФА, але, як відомо, достроково домігся виходу до плей-оф кампанії. У нокаут-стадію пройшла і «Баварія» U-19.
Юнацька ліга УЄФА. 6-й тур
«Шахтар» U-19 – «Баварія» U-19 – 0:2
Скотт, 36, Унзельд, 80.
Бундаш, 16, Тютюнов, 90+2 – Беккер, 19.
«Шахтар» U-19: Баглай – Дрозд (Решетніков, 84), Гарабажій, Башмарін, Огарков (Оніщук, 89), Бундаш (Давиденко, 46), Тютюнов, Сметана, Ломага (Петрук, 46), Цуканов, Стрільчук (Шелекета, 46).
«Баварія» U-19: Кланац – Деніз Офлі, Павліч, Деттоні, Далпіаз, Асп Єнсен (Карл, 88 ), Беккер, Ріхтер (Унзельд, 69), Скотт (Коджо-Евора, 81), Кусі-Асаре (Мергнер, 69), Біндер (Майк, 68 ).
Арбітриня: Фріда Кларлунд (Данія).
Стадіон: «Паркштадіон» (м.Гельзенкірхен, Німеччина).
додано (5 Годинник 30 Хвилини) :
«Гірники» пропустили п'ять голів від мюнхенців
Наближається завершення календарного року, і зазвичай у цей час ми жили з передчуттям останнього туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА й якось поневолі заглядали до сітки майбутнього плей-оф, і далі, далі, далі… Але організатори змагань своїми змінами до регламенту збили з пантелику, тож, дійсно, майже середина грудня, але головний клубний турнір Старого Світу ще й близько не підійшов до завершення свого першого етапу.
Україну в Лізі чемпіонів представляє цього року донецький «Шахтар» і робить це з перемінним успіхом. Бо ми дуже довго чекали спочатку на перший гол від команди Маріно Пушича, потім і на першу перемогу, над «Янг Бойз» (2:1), а тим часом конкуренти здобували залікові бали. І якось воно так вийшло, що перед заключними трьома турами «гірники» майже повністю віддали своє місце у плей-оф на поталу футбольній долі й залишалось очікувати лише на диво.
Наприклад, на перемогу над мюнхенською «Баварією» фактично за підтримки її власних уболівальників у Гельзенкірхені, хоча формально протокол указував на те, що саме донеччани проводять у звітний вечір домашній матч. Але це всього лишень формальність.
А от футбольні справи цікавили нас значно більше й тут було, про що поговорити. Особливо цікаво стало тоді, коли вже на п’ятій хвилині зустрічі «Шахтар» несподівано для всіх вийшов уперед за підсумком контратаки, яку побудував Зубков передачею на лівий фланг, а завершив ударом у межах штрафного в дальній кут Кевін.
Однак радість була швидкоплинною – той самий Кевін за шість хвилин потому помилився на лівому фланзі оборони й подарував можливість суперникам відігратись. Там ще було трохи «допомоги» від Грама, який не перехопив повною мірою пас Мюллера й дав зіграти на добиванні відскоку Лаймеру. Можна сказати, що привезли самі собі.
Як і другий м’яч перед самим відходом на перерву, коли Марлон завозився з м’ячем перед власним штрафним, Сане його обіграв, після чого Мусіала дав можливість пробити Мюллеру з близької відстані. І всі старання «Шахтаря», які команда Пушича демонструвала до цього, були помножені на нуль двома до болю простими помилками в обороні.
На другий тайм «Баварія» таким чином набула впевненості, якої їй де в чому не вистачало після швидкого пропущеного м’яча, і просто продовжувала тиснути на захист «Шахтаря». Особливої паніки при цьому в номінальних господарів не було. Але проявам чергових помилок це взагалі не заважало.
Грам просто провалив цю гру, бо його незграбна спроба заблокувати удар Бої на лівому фланзі штрафного на 68 хвилині призвела до пенальті, який реалізував Олісе, а трохи пізніше від тунісця знову відскочив м’яч – цього разу під удар Мусіалі. А що потім робив Олісе в компенсований час із захистом донеччан – то взагалі контент для перегляду дорослими.
Загалом, вийшов розгром, який багато хто прогнозував, але не хотілось вірити до останнього. Бо якби не ці безглузді помилки позаду, то матч як матч. Навіть забити міг Судаков наприкінці першого тайму ще до другого пропущеного, і як би тоді розгорталась ця гра? Ніхто не знає.
Наприкінці січня донецький «Шахтар» зіграє домашній матч проти французького «Бреста», тоді як мюнхенська «Баварія» поїде в гості до нідерландського «Феєнорда».
Ліга чемпіонів. Основний раунд. 6-й тур.
«Шахтар» – «Баварія» – 1:5
Гол: Кевін (5) – Лаймер (11), Мюллер (45), Олісе (70, пенальті; 93), Мусіала (87)
Попередження: Криськів (55), Траоре (82) – Сане (7), Горецка (82)
«Шахтар»: Різник, Грам, Матвієнко, Бондар, Конопля, Марлон (Криськів, 46), Кевін (Егіналду, 77), Судаков, Бондаренко (Педріньйо, 77), Зубков (Невертон, 83), Сікан (Траоре, 46)
«Баварія»: Перец, Геррейру (Боей, 65), Кім Мін Чже (Дайер, 88 ), Упамекано, Лаймер (Асну, 88 ), Кімміх, Горецка, Сане (Тель, 65), Олісе, Мусіала, Мюллер (Ібрагімович, 88 )
Арбітр: Халіл Мелер (Туреччина)
Стадіон «Арена АуфШальке» (Гельзенкірхен, Німеччина)
додано (1 мин.) :
https://www.youtube.com/watch?v=gC2hIBk2sJ8 Це повідомлення було відредаговано Зодчий (11-12-2024 00:28 GMT+2)
|
|
Зодчий
Лубни |
додано (12 Хвилини) :
11 грудня «Динамо» U19 провело виїзний матч проти косовської команди «2 Корріку».
У першому таймі динамівці двічі вразили ворота суперників, а дублем відзначився Матвій Пономаренко.
У другому таймі господарі зуміли скоротити відставання, забивши один м'яч, але потім знову двічі пропустили.
Кирило Осипенко та Богдан Редушко забили третій і четвертий м’ячі у ворота «2 Корріку».
Юнацька ліга УЄФА. Шлях чемпіонів. 11 грудня
«2 Корріку» U19 (Косово) – «Динамо» U19 (Україна) – 1:4
Результат першого матчу: 0:5
Голи: Шала, 60, – Пономаренко, 14, 42, Осипенко, 68, Редушко, 82
2 Корріку: Бугуєвці, Гаші, Абдулаху Н., Хаволі, Сюля, Беріша, Шала, Жубі, Ахметі, Міфтарі, Македончі
Динамо: Суркіс, Коробов, Сизонюк, Захарченко, Дикий, Іщенко, Саленко, Осипенко, Кремчанін, Андрейко, Пономаренко
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (11-12-2024 20:34 GMT+2)
|
|
Зодчий
Лубни |
Чергова євроганьба. Динамо розгромно програло Реалу Сосьєдаду
Київська команда у першому таймі пропустила три м'ячі і знову не змогла набрати очки в Лізі Європи
Київське «Динамо» у поєдинку 6-го туру основного раунду Ліги Європи зустрілося з «Реал Сосьєдадом». Для «біло-синіх» нинішній євросезон складається провально: нуль очок та останнє місце у турнірній таблиці. У попередньому матчі з «Вікторією» кияни нарешті зуміли забити свій перший гол в основному раунді, але це їх не вберегло від чергової поразки. Не дивно, що в такій ситуації тренерський штаб Олександра Шовковського демонструє націленість насамперед на досягнення результату в УПЛ. Там у «Динамо» все йде за планом, адже команда лідирує та бореться за чемпіонство.
Господарі поля активно розпочали зустріч, намагаючись одразу чинити тиск на захисну лінію «Динамо». Кияни збудували насичені оборонні редути (на матч «Динамо» вийшло з трьома центральними захисниками), але не забували вибігати у швидкі контратаки. Розганяти їх намагався Волошин, який загострював гру із правого флангу. В одному з епізодів простріл Волошина змусив вступити в гру Реміро: голкіпер не дав м'ячеві долетіти до Герреро.
Баски багато атакували і досягли свого досить швидко. Причому в доволі простій для динамівців ситуації. Попов у штрафному майданчику київської команди вдарив по нозі Оярсабаля, після чого арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. Удар Оярсабаля з «точки» Бущан відбив, але гравець «Реал Сосьєдада» добив м'яч у ворота. Господарі одразу могли подвоїти свою перевагу, але Бущан не дав цьому трапитись. Спочатку голкіпер заблокував удар Мендеса, а потім зреагував на удар Беккера під поперечину.
І все ж таки, баски незабаром знову відсвяткували взяття воріт. Беккер пробив із гострого кута, і після рикошету від ноги Біловара футбольний снаряд опинився у сітці. На цьому агресивні атаки «біло-блакитних» не припинилися, і Бущану довелося виручати свою команду після удару Оярсабаля.
У киян не виходили атакуючі дії, чого, на жаль, не скажеш про суперників київського клубу. Той самий Оярсабаль у штрафному майданчику холоднокровно розібрався з Поповим і увігнав м'яч під поперечину, вже до перерви практично поховавши інтригу зустрічі. Могло бути й гірше: ще кілька гострих атак басків у першому таймі ледь не завершилися плачевно для динамівців.
Динамівці активно розпочали другу половину гри, на що баски відповіли інтенсивним пресингом. При цьому загроз воротам «Реал Сосьєдада» не виникало, а підопічні Іманоля Альгуасіля намагалися скористатися появою вільних зон на половині поля гостей. До неприємностей «біло-синіх» додалося пошкодження Бражка, якого замінив Піхальонок, котрий відновився після травми. А тренерський штаб господарів дозволив собі замінити лідерів команди – Оярсабаля, Одріосолу та Кубо.
До кінця поєдинку було ще багато часу, але складалося враження, що команди дограють зустріч. Баски діяли за рахунком, а киянам не вдалося загострити ситуацію біля воріт господарів. У результаті кияни зазнали ще однієї поразки і за два тури до закінчення основного раунду втратили шанси вийти до плей-оф. У січні «Динамо» проведе гостьовий матч із «Галатасараєм» та домашній із РФШ, але для «біло-синіх» вони не матимуть турнірного значення.
Ліга Європи. Основний раунд. 6 тур
«Реал Сосьєдад» – «Динамо» – 3:0
Гол: Оярсабаль, 19, 33, Беккер, 24
Попередження: Одріосола, 75, Магунаселая, 83 – Дубінчак, 30, Брагару, 89
На 19 хвилині Оярсабаль (Реал Сосьєдад) не забив пенальті (воротар)
«Реал Сосьєдад»: Реміро – Муньос, Агерд, Субельдія, Арамбуру (Одріосола, 59), Мендес (Марін, 46), Гонсалес (Туррієнтес, 78 ), Оласагасті, Кубо (Магунаселая, 58 ), Оярсабаль (Оскарссон, 58 ), Беккер
«Динамо»: Бущан – Караваєв, Біловар, Попов, Дячук, Дубінчак – Бражко (Кабаєв, 63), Михайленко, Рубчинський (Піхальонок, 63) – Волошин (Брагару, 81), Герреро (Ванат, 63)
Арбітр: Харм Осмерс (Німеччина)
Стадіон: «Аноета» (Сан-Себастьян, Іспанія)
додано (7 Хвилини) :
https://www.youtube.com/watch?v=TcSBdyqczrs Це повідомлення було відредаговано Зодчий (13-12-2024 00:44 GMT+2)
|
|
Зодчий
Лубни |
20 грудня о 13:00 у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА.
Жеребкування визначило учасників одноматчевих протистоянь, які відбудуться 11 чи 12 лютого 2025 року.
До 22 команд, які визначилися за підсумками етапу ліги Шляху Ліги чемпіонів, приєднуються 10 переможців 3-го раунду Шляху чемпіонів.
У 1/16 фіналу візьмуть участь два українські клуби: Шахтар Донецьк U-19 та Динамо Київ U-19.
Суперником Шахтаря Донецьк U-19 став Хоффенхайм (Німеччина)
Опонентом Динамо Київ U-19 буде Аталанта (Італія)
Раніше донецька команда посіла 14-е місце по Шляху Ліги чемпіонів, а київський клуб успішно пройшов Марібор (Словенія) та 2 Коррику (Косово) по Шляху чемпіонів.
Клуби, які завершили шлях Ліги чемпіонів на позиціях з 1 по 6, є сіяними і зустрінуться з клубами, які завершили турнір на позиціях з 17 по 22. .
Переможці 1/16 фіналу вийдуть у стадію 1/8 фіналу. Динамо проведе свій поєдинок на умовно домашній арені, а Шахтар – у гостях.
|
|
Зодчий
Лубни |
Команді Шовковського довелось рятуватись від поразки в два м'ячі за ходом гри.
Київське «Динамо» провело поєдинок основного раунду Ліги Європи проти «Галатасарая». Для «біло-синіх» офіційне протистояння наприкінці січня стало нововведенням, адже цієї пори року українські клуби проводять виключно спаринги, готуючись до весняної частини сезону. На жаль, матч у Стамбулі не мав турнірного значення для команди Олександра Шовковського, адже кияни достроково втратили шанси на вихід до плей-оф євротурніру. А ось господарі поля, безперечно, були налаштовані рішуче. Турецька команда підійшла до зустрічі з «Динамо» на шостій позиції турнірної таблиці. При цьому «Галатасарай» у поточному основному раунді ще не програвав: 3 перемоги та 3 нічиї.
Стартовий склад «Динамо» був наближений до бойового. Несподіванкою став вихід на поле голкіпера Нещерета. Не міг тренерський штаб киян розраховувати на Попова та Бражка, які отримали пошкодження.
Матч розпочався з агресивного пресингу у виконанні «левів», які зуміли провести швидке взяття воріт. Спочатку свою команду врятував Вівчаренко, який з лінії вибив м'яч після удару головою Осімхена, але вже за кілька миттєвостей Санчес влучним ударом замкнув навіс із кутового.
Господарі поля не стали зупинятися на досягнутому та продовжили чинити тиск на захисну лінію «біло-синіх». Підопічні Шовковського намагалися підтримувати темп, запропонований суперниками, але загострити ситуацію біля воріт «Галатасарая» не виходило. А «леви» досить легко подвоїли свою перевагу. Бардакджі пробив із дальньої дистанції, і після рикошету від Тимчика м'яч залетів у кут.
Деякі атаки киян виглядали перспективно, але неточні дії на завершальній стадії не дозволяли «біло-синім» загрожувати воротам «Галатасарая». І все ж таки, перед перервою гості організували результативну атаку. Буяльський дивом не випустив м'яч за бічну лінію та вирізав передачу у штрафний майданчик на Ваната, який переграв голкіпера.
У перерві тренерський штаб «Динамо» зробив дві заміни: у гру вступили Піхальонок та Ярмоленко. Друга половина зустрічі розпочалася зі сплеску емоцій для українських уболівальників. Спочатку були радісні. Після навісу з кутового Йилмаз, який боровся з Тимчиком у штрафному майданчику «Динамо», зіграв рукою та отримав другу у матчі жовту картку. Але чисельної переваги кияни не отримали. Подивившись відеоповтор, арбітр змінив своє рішення та призначив пенальті у ворота гостей. Осімхен із 11-тиметрової позначки холоднокровно переграв Нещерета.
Динамівці взяли м'яч під контроль і знову почали шукати шляхи до штрафного майданчика суперників. «Леви» грамотно оборонялися, намагаючись у контратаках використати вільні зони на половині поля київської команди. В одному з епізодів Нещерет зреагував на несильний удар Осімхена з близької відстані. У середині другого тайму успіх «біло-синім» принесло стандартне становище. Піхальонок із кутового навісив на дальню штангу, і Ярмоленко, який боровся із захисником, переправив м'яч у ворота.
У киян знову з'явився шанс урятувати гру, але господарі за рахунок контролю м'яча та високого пресингу почали збивати атакуючий порив динамівців. Гра почала проходити на зустрічних курсах, і «біло-сині» ще раз змусили капітулювати суперників. Буяльський з правого флангу навісив на Ярмоленка, який перестрибнув Санчеса і завдав влучного удару.
Кінцівка поєдинку проходила під акомпанемент атак «Галатасарая», і перемогу для своєї команди ледь не вирвав Осімхен. Нігерієць головою замкнув навіс із флангу, але Нещерет зіграв надійно. Кияни втримали нічийний результат, зробивши блискучий камбек у Стамбулі. Завершить основний раунд Ліги Європи команда Шовковського домашнім поєдинком із латвійським РФШ.
Ліги Європи УЄФА. Основний етап. 7-й тур.
«Галатасарай» – «Динамо Київ» — 3:3
Голы: Санчес, 6, Бардакджі, 22, Осімхен, 53 (пен.) – Ванат, 45, Ярмоленко, 68, 81
Попередження: Їлмаз, 33, Якобс, 40, Санчес, 80, Осімген, 83 – Шапаренко, 40, Тимчик, 52, Піхальонок, 72, Михайленко, 74, Вівчаренко, 83
«Галатасарай»: Муслера – Якобс, Бардакджі, Санчес, Айхан (Батшуаї, 86) – Торрейра, Кутлу (Демірбай, 73) – Їлмаз (Єлерт, 86), Мертенс (Демір, 90+1), Акгюн – Осімхен.
«Динамо» Київ: Нещерет – Вівчаренко, Михавко, Біловар, Тимчик – Шапаренко (Піхальонок, 46), Михайленко – Кабаєв (Герреро, 74), Буяльський (Саленко, 87), Волошин (Ярмоленко, 46) – Ванат (Пономаренко, 90+4).
Арбітр: Крісто Тохвер (Гар'юмаа, Естонія).
Стадіон: «Алі Самі Йєн Спор Комплекси» (Стамбул, Туреччина).
Удари (у площину): 23 (7) – 7 (4)
Кутові: 8 – 3
Офсайди: 6 – 3.
додано (1 ч. 59 Хвилини) :
https://www.youtube.com/watch?v=O9R-WST8Lsg Це повідомлення було відредаговано Зодчий (21-01-2025 22:48 GMT+2)
|
|
Зодчий
Лубни |
Переможний абордаж. Шахтар обіграв Брест і продовжує боротьбу за плей-оф ЛЧ
«Гірники» в хорошому стилі розібралися з «піратами»
Напередодні матчу в донецького «Шахтаря» все було одночасно і просто, і складно. Щоб сподіватися на щось у турнірному плані, «гірникам» треба було тільки перемагати. Інших варіантів команда Марино Пушича більше не вміла. Точніше, вже не мала, підійшовши до матчу з чотирма очками після 6 поєдинків і на 28-й позиції в турнірній таблиці Ліги чемпіонів.
Тож із розумінням розкладу в «Шахтаря» все було дуже просто. Складність стосувалася сили суперника. Французький «Брест» за всієї своєї скромності в нинішній Лізі чемпіонів перебуває в групі лідерів і реально претендує на пряме потрапляння до 1/8 фіналу плей-оф. У 6 матчах «Брест» набрав 13 очок, що дозволяло йому до гри розташовуватися на 9-й позиції.
Гру футболісти «Шахтаря» розпочали завзято, одразу ж показавши французам на прізвисько «пірати», що налаштованість у них серйозна, а поблажок не буде за жодних умов. Уже на 8-й хвилині вразити ворота «Бреста» міг Марлон Гомес, але п'ятою пустив м'яч біля дальньої лівої стійки. Це був розкішний шанс для «Шахтаря», щоб домогтися переваги в рахунку. До честі «гірників», не забивши одразу, вони духом не занепали, і в нагороду за це через 10 хвилин створили другий гольовий момент, який цього разу приніс їм успіх. Кевін ще на своїй половині поля перехопив м'яч після кострубатого виносу у виконанні Брендана Шардонне, потім промчав до штрафного «Бреста», де холоднокровно переграв Марко Бізота. 1:0!
Забивши гол, донеччани продовжили домінувати і тиснути на французьку оборону. Кураж у їхніх діях був присутній, вистачало у гравців майстерності, яка множилася на бажання домогтися в матчі перемоги. На 27-й хвилині тільки реакція голкіпера врятувала «Брест» після хорошого удару Педріньо зі штрафного з досить-таки гострого кута. За 4 хвилини Егіналду був змушений схопитися за голову після того, як пробив з меж штрафного трохи повз порожній дальній правий кут воріт «Бреста». Зізнатися, якби після цього моменту рахунок став 3:0 на користь «Шахтаря», то це було б більш ніж справедливо і заслужено.
З великою перевагою у «гірників» поки не складалося, проте на 36-й хвилині вони справедливо здобули право на 11-метровий, коли Бізот на виході зніс у своєму штрафному майданчику Іраклі Азарова. М'яч на 11-метровій позначці встановив Георгій Судаков і виконав «паненку». Забив, але нерви при цьому він трохи потріпав, оскільки Бізот встиг кінчиками пальців торкнутися м'яча. 2:0!
На 41-й хвилині біля воріт «Шахтаря» виник перший у матчі по-справжньому небезпечний момент, коли пробив Уго Маньєтті – Дмитро Різник зіграв надійно. Після цього французи помітно активізувалися і залишок першого тайму провели в атаках. Утім, на 44-й хвилині «гірники» дивом не довели до завершення чудову контратаку, коли Судаков віддав трохи сильний пас на вихід Педріньо.
Після перерви футболісти «Шахтаря» повели гру виключно за результатом. В обороні вони діяли компактно і максимально просто, а вперед вибігали з бажанням і на хороших швидкостях, але ніяк не стрімголов. На 51-й хвилині міг оформити дубль Судаков, але Бізот впорався в ближньому кутку з м'ячем після його удару. Незабаром донеччани втратили Егіналду, який потягнув задню поверхню стегна. Це було прикро. Насамперед, для самого 20-річного бразильця.
Середина другого тайму пройшла під знаком атак французів, але всі вони були якимись банальними і прісними. «Пірати» часто використовували закидання вперед, але вони переважно йшли в нікуди, атаки були більше статичними, а командна швидкість при цьому була ніякою. Загалом, зустріч розвивалася так, як було вигідно донеччанам.
Під завісу гри французи додали й увімкнули щось на кшталт «тікі-таки» На 79-й хвилині їм підвернувся хороший штрафний, але Різник у відмінному стрибку парирував м'яч після удару Матіаса Перрейри Лаже. На цьому можна було поєдинок завершувати, хоча на п'ятій компенсованій хвилині матчу Олександр Зубков утретє відправив м'яч у ворота «Бреста», але арбітр гол не зарахував після допомоги від ВАР.
2:0 – «Шахтар» у гарному стилі виграв і продовжує боротьбу за потрапляння до топ-24 підсумкової турнірної таблиці Ліги чемпіонів. Попереду – останній бар'єр в особі «Боруссії» Дортмунд, зустріч із якою 29 січня на виїзді. Буде складно, але можливо більш ніж усе.
Ліга чемпіонів. Основний раунд. 7-й тур.
«Шахтар» – «Брест» – 2:0
Голи: Кевін (18 ), Судаков (37, пенальті)
Попередження: Степаненко (77) – Ндіай (22)
«Шахтар»: Різник, Азаров, Матвієнко, Бондар, Вінісіус Тобіас (Конопля, 71), Криськів, Кевін, Судаков (Бондаренко, 83), Марлон (Степаненко, 71), Педріньйо (Зубков, 83), Егіналду (Траоре, 55)
«Брест»: Бізот, Перейра Лаже, Ндіай, Шардонне, Ляля, Маньєтті, Фернандес (Кулібалі, 85), Камара (дель Кастільйо, 60), Думбія (Февр, 60), Ажорк (Сіма, 60), Бальде (Салах, 71)
Арбітр: Сандро Шерер (Швейцарія)
Стадіон «АуфШальке» (Гельзенкірхен, Німеччина)
додано (44 Хвилини) :
https://www.youtube.com/watch?v=uM1TSDJXMpA Це повідомлення було відредаговано Зодчий (22-01-2025 22:53 GMT+2)
|
|