хоккей, hockey, сокол
киев, сокіл київ, sokol kiev kiew, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment,
украинский хоккей, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей
На Олімпіаду 2022 року конкурентів побільше. Янукович з українським Буковелем зі списку претендентів може конкурувати лише з танзанійським Кіліманджаро.
Наприкінці минулого тижня Президент України Віктор Янукович здивував і розсмішив усю думаючу країну. Перебуваючи з візитом у Львові Віктор Федорович запропонував подати заявку на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року в Карпатах, а саме в гірськолижному курорті Буковелі. Не суть важливо, що президент переплутав Буковель з Буковиною. Від такої новаційної думки кілька днів мав не спати через жахливі сни його соратник, президент НОК України Сергій Бубка. Саме він має добре розуміти, що ідея проведення в Україні будь-яких олімпійських ігор — це лише фінт язиком від «боса».
Питання навіть не в тому, що побудувати інфраструктуру в Україні для зимової Олімпіади нереально за цей час. За три роки, коли ми отримали Євро-2012 в Україні жоден стадіон не був збудований за кошти держави. Навіть подаючи таку заявку в Україні повинні розуміти, що варто мати хоч якусь підготовчу базу для організації таких змагань. У Буковелі навіть цього немає. Так, є дорогі готелі, ресторани, але на цьому все. Гірськолижні траси Буковеля призначені для відпочинку та спуску лижників-любителів, але не професіоналів-спортсменів на таких серйозних змаганнях.
У західному регіоні немає жодного хокейного майданчика, майданчику для ковзанярського спорту, який би відповідав рівню таких змагань, а про їх появу можна лише мріяти. Те ж саме стосується і хоч якоїсь бази для гірськолижного-швидкісного спуску, санного спорту та навіть тих же трас для біатлону чи лижних гонок. Є ще стара база у Тисовці, але стан трас на ній не відповідає і рівню чемпіонату України. Це лише короткий перелік проблем на шляху до Олімпіади. Але є й головна проблема — це суперники у боротьбі за право проводити цю Олімпіаду у 2022 році. Подати заявку і вилетіти у першому ж колі відбору — це справа проста. Очевидно, що на це і розраховували радники Януковича.
Як відомо, у 2014 році зимові ігри прийме російський Сочі. Боротьбу за право приймати Ігри-2018 поведуть південнокорейський Пхенчхан, німецький Мюнхен та французький Ансі. У всіх трьох країн гарні шанси на проведення Олімпіади, але найкращі вони в корейців, які програли два попердні відбори і серйозно налаштовані на цей цикл.
На Олімпіаду 2022 року конкурентів побільше. Янукович з українським Буковелем зі списку претендентів може конкурувати лише з танзанійським Кіліманджаро. На 2022 рік серйозно претендує китайський Харбін. Після вдалого проведення ігор у Пекіні-2008 китайці довели, що зможуть підготувати такі серйзоні змагання. Але якщо ігри 2018 віддадуть Кореї, то китйці «пролітають». Також на ігри спільні заявки збираються подавати Єреван з Тбілісі та Копенгаген з Мальме. Подають заявку на ігри три іспанські міста — Сарагоса, Уеска і Хака. Зрозуміло одне, що якщо ігри 2018 віддадуть Азії, то наступна Олімпіада відбудеться в Європі, якщо ж ні, то навпаки. Причому є велике переконання, що після Сочі-2014 керівники МОК віддадуть ігри розвиненій країні, в якої вже і сама інфраструктура готова, а не існує лише на макетах…
Що ж стосується України, то нам варто не зганьбитися хоча б під час Євро-2012, а вже потім думати про далеку перспективу і спробувати провести чемпіонат світу хоча б з якогось зимового виду спорту. Наразі Україні дали тільки хокейний чемпіонат нашого, не найвищого, дивізіону.
А насчет Олимпиады в Буковеле, то надеюсь что это просто пиар на пустом месте, иначе за чиновниками самого высокого ранга больница им. Павлова плачет!
Ну представим себе, допустим что дали Олимпиаду, и сделаем совсем фантастическое предположение что к 22 году два 15-тысячника в И-Ф и в Яремче построят. А дальше что? Как они собираются их эксплуатировать?
Виглядає що не одна лікарня — а цілий санаторний регіон імені дрогобицького Захер-Мазоха з тисменецьким Фройдом на додачу
Для початку нехай спробують не порожняки ганяти, і фінти язиком показувати, а перемогти в конкурсі на проведення Олімпіади Софію, Мюнхен, Ансі та Пхенчхан.
А про те як есплуатувати через 12 років — варто перейматися пізніше, тим хто тоді там житиме. EBEL ліга чекатиме на поповнення Карпат терпляче.
Как и обещал, вот эта пламенная речь Павленко (сорри за небольшой рассинхрон, исправить не смог)
Добавлено (2 мин.) :
Только сейчас вопросов появилось больше чем ответов. Их там вообще никто не разберет! Если Крижинку собрались сносить, то зачем ее куда переподчинять?
Короче, нечисто что-то там у них!
Це повідомлення було відредаговано Илья (06-06-2010 23:04 GMT+2)
Цьогоріч держава пообіцяла нам виділити кошти на будівництво Льодового палацу у Львові, в районі вулиці Пулюя. Мова йде про суму у близько 10 млн грн, а інфраструктуру та комунікації місто зробить за свої кошти. Про це 8 червня під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
Все время думаю эти чиновники действительно придурки или только притворяются? Ну ладно он можеть не владеть информацией, но неужели у него референтов нет, которые подскажут? Ну какое отношение синий сарайчик может иметь к Олимпиаде? Да и вообще непонятно можно ли по нынешним ценам за 10 лимонов синий сарайчик построить? Если даже по старым оно как минимум в двадцатник выливалось...
На ковзанці АТЕК повним ходом йде реконструкція
Автор Прес-служба Федерації хокею України
10.06.2010 15:38 На ковзанці АТЕК йде реконструкція
Генеральний директор київського СК АТЕК Смулянський Дмитро Олександрович прокоментував та наочно продемонстрував хід реконструкції на хокейнії ковзанці:
- З нового сезону ковзанка АТЕК буде більше орієнтований на професійний спорт. Ми хочемо проводити в себе ігри чемпіонату України з хокею у сезоні-2010/11, і тому повинні відповідати вимогам ФХУ та МФХ. Новий каток буде мінімального розміру, згідно з міжнародними правил МФХ — 56х26 метрів (старий був 60х30). Вже замінено борти, закупили до них скло. Купили нову льодозаливну машину — очікуємо більш якісний і швидкий лід. Помінявши борти, утворилися вільні простори біля ковзанки, де плануємо побудувати дві сучасні роздягальні, що будуть відповідати усім міжнародним стандартам: роздягальня для гравців, приміщення для тренерів, масажна кімната, сушка, душ, туалет і т.д. Хокейні команди зможуть відразу з автобуса пройти у роздягальню, а звідти на ковзанку. Також плануємо на вільній площі розширити трибуни і збільшити кількість глядацьких місць.
Плани у нас великі. Ми налаштовані на проведення змагань з різних зимових видів спорту. Реконструкція ведеться планово, якісно і постійно. До початку сезону плануємо підготувати ковзанку, роздягальні і збільшити кількість глядацьких місць. Ми відкриті до співпраці з хокейними командами.
«Беркут»?
І «Беркут» у тому числі. У хокейного клубу АТЕК так само величезне бажання з нового сезону повернуться в національну першість, і президент клубу Коляда Микола Федорович робить зараз для цього все можливе. Відкриті ми і для інших клубів. Відбулася розмова з першим віце-президентом київського «Сокола» Сергієм Володимировичем Корабльовим. Ми готові приймати у себе білоруську Екстралігу, але арена має повністю відповідати вимогам ФХРБ. Ряд вимог до арени ми вже виконали власними силами. Готові ми до співпраці і з ДЮСШ, оскільки розвитвати великий спорт без дитячого — неможливо.
В 20-30 по каналу СИТИ был репортаж о ледовых ДВОРЦАХ в контексте ОИ-2022 в Украине. Репортаж был по делу, я бы его назвал «все и ничего» — о том как все наговорено и ничего не наделано. Кстати, обратил внимание — все новости о городе, стране, стадионах идут под грифом «будет» «будут» «будем» и тп. Начиная с речных трамвайчиков и фонтанов и кончая стадионами и перенесенными областными центрами. Настоящего времени в стане просто нет.